Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Engelli sohbet flört odaları

Engelli sohbet flört odaları

Engelli kişiler için flört: bir iletişim dünyası nasıl açılır?
Engelli kişiler için flört etmek çoğu zaman inanılmaz derecede korkutucu olabilir, ancak neyse ki artık engelli kişiler için flört etmeyi çok daha kolay ve daha az stresli hale getiren pek çok kaynak var. Arkadaşlık sitelerini kullanmak yalnızca anlamlı bir ilişki kurma şansınızı artırmakla kalmayacak, aynı zamanda sizi daha güvenli ve iletişime açık hale getirecektir.

Öncelikle herkesle eşit temelde bir ilişkiyi hak ettiğinize inanmalısınız. Tıbbi engelinizin romantik mutluluğunuzun önüne geçmesine gerek yok. İnternetteki engelli kişiler için flört dünyası, mevcut engelleri nedeniyle yanlışlıkla kendilerini yalnızlığa mahkum eden kişilerin inancını yeniden sağlayan bir alandır.

Engelli kişiler için resimsiz flört sohbeti – her gün ilginç iletişim

Eğer siz de bu kişilerden biriyseniz ve hala yalnızsanız, güç bulun veya birinden sizi özel yerli veya yabancı sitelerden birine kaydettirmesini isteyin. Elbette yabancı bir siteye kaydolmak için en azından konuşma düzeyinde İngilizce bilmeniz gerekir. Ancak bu, farklı ülkelerden yabancılarla çevrimiçi iletişim kurma olanağını açacak, ufkunuzu genişletecek ve ana dilinizin olmadığı bir ortamda iletişim becerilerinizi geliştirecektir.

Engelli kişiler için flört sohbeti
Engelli kişiler arasında çevrimiçi buluşma, diğer tanışma türlerinden pek farklı değildir. İlgi alanlarınıza göre ayrı bir sohbet odası oluşturma veya daha önce başka kullanıcılar tarafından oluşturulmuş bir sohbet odasına katılma fırsatına sahipsiniz. Engelli kişiler arasında ücretsiz görüntülü sohbet kullanmanın en az 3 avantajı vardır :

Dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar bulmanıza yardımcı olurlar. İlginç bulduğunuz ve ciddi bir ilişki kurmayı hayal ettiğiniz kişilere mesaj gönderin. Bir konuşma başlatmaktan korkmayın. Sadece “merhaba” yazmak yerine, bu profili neden ilgi çekici bulduğunuzu ve biraz kendinizden bahseden iki veya üç cümlelik bir mesaj gönderin. Ayrıca bir soru sorabilirsiniz. Örneğin, eğer birisi okumayı sevdiğini söylüyorsa, en sevdiği kitabı, buna benzer şeyleri sorun. Kendinizi öne çıkarın!
Ruhunuzu yükseltiyorlar. Uzun süre dört duvar arasında sıkışıp kaldığınızda, üstelik sağlık sorunlarınız olduğunda, ara sıra başka bir depresyon üzerinize sinsice yaklaşmaya çalışır. Ruh hali sıfırdır, yakınlarda ilginç muhataplar yoktur ve iletişim olanakları (bazen hareket) sınırlıdır. Böyle anlarda, dünyanın her yerinde, bilgisayar veya telefon ekranının önünde, sizin gibi, benzer ilgi alanlarına ve mizah anlayışına sahip insanların bulunduğunu unutmayın. Belki şu anda birisiyle komik bir hikaye ya da komik bir anekdot paylaşmak istiyorlar. Tereddüt etmeyin; kayıt olmadan tanışma sitelerine veya kayıtlı bir profile gidin, yeni arkadaşlarınız zaten orada.
Sorunlarla baş etmeye yardımcı olur. Engelli insanlar birbirleriyle yalnızca romantik ilişkiler kurmak veya evlilik amacıyla iletişim kurmazlar. İlgi alanlarına dayalı sohbetlerde, farklı yaşam durumlarında birbirlerini desteklerler ve morallerini yükseltmeye yardımcı olurlar. Belki de artık birisinin başarıyla çözdüğü ve çözümü paylaşmaktan mutluluk duyacağı bir sorununuz var. Sorularınıza cevap bulma veya başkalarına faydalı olma fırsatını ihmal etmeyin!
Bir tanışma sitesinde profil oluşturun
Arkadaşlık sitelerine dalmadan önce bir partnerde ve ilişkide ne aradığınızı öğrenin. Hangi kategorideki insanlarla iletişim kurmanız uygundur – grup 1, 2, 3’teki engelli kişiler? İhtiyaçlarınızı anlamak, profilinizi özelleştirmenizi ve o özel kişiyi bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Etrafınıza bakıp seçilen siteye yerleştikten sonra profilinizi tamamlamanız ve böylece engelli kadınlarla veya erkek temsilcilerle iletişim için kişisel sınırlar koymanız gerekecektir:

Fotoğraf ve video ekleyin. Engellilerle iletişim hassas bir konudur ve çeşitli nedenlerden dolayı kendinizi ifşa etmek istemeyebilirsiniz. Ancak gerçek bir ilişki arıyorsanız, o zaman siz de gerçek olmalısınız ve nasıl göründüğünüzden utanmamalısınız. Fotoğraf yakından veya uzaktan çekilebilir. Eğer samimi bir gülümsemeniz varsa bunu gösterin. Tekerlekli sandalye kullanma konusunda ustaysanız bunu videoda gösterin. Birisi kesinlikle enerjinize ve pozitifliğinize aşık olacak.
Engellilik olgusunu ve derecesini belirtiniz. Özellikle hayatınızı büyük ölçüde etkiliyorsa, profil sayfanızda engellilikten bahsedilmelidir. Bu, gereksiz insanları en başından itibaren ayıklayacak ve benzer düşünen insanları çekecektir. Zamanınızı boşa harcamayın. Ayrıca, fiziksel veya psikolojik kusurları tanımlamak, sohbeti başlatmanın ve bağlantı kurmanın bir yolu olabilir.
Potansiyel muhataplarınızın gözünde sizi benzersiz kılan şeyin ne olduğunu vurgulayarak kendinizi elinizden geldiğince sergileyin. İlgi alanlarınız, hobileriniz ve mükemmel bir randevu fikriniz hakkında yazın. Diploma almak, şiir yazmak veya yeni bir dil öğrenmek gibi ulaşmaya çalıştığınız hedefleri ekleyin. Profilinize çok fazla olumsuzluk katarsanız, bu insanları soğutacaktır.
Ve en önemlisi, engelli insanlarla çıkmanın şunu unutmayın: onlar böyledir ve farklı olamazlar. Sonuçta, çevresinde yalnızca olumsuzluk gören kişi olumsuzluk içinde yaşar ve sağlık durumuna rağmen pozitifliği fark eden kişi kesinlikle mutluluğunu bulacaktır!

admin 153
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Sohbet - Canli sohbetler - Sohbet siteleri - Sohbet odaları - Sohbet Chat