Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Görüntülü sohbette sanal karşılama

Görüntülü sohbette sanal karşılama

Görüntülü sohbette sanal karşılama
Bir kamyonetin hedefi olmadığınızdan emin misiniz?

Görüntülü sohbet nedir? Büyük olasılıkla, çoğu kişi bunu zaten biliyor veya duymuştur. HayalSohbet, bir kızla tanışmayı amaçlayan eylemlerdir. Ya da İngilizlerin dediği gibi, bir kıza bağlı kalma yeteneği. Sanal alıma gelince, internetteki kadınları baştan çıkarmayı amaçlıyor (örneğin, tanışma siteleri, sosyal ağlar, görüntülü sohbetler).

Coronavirüs salgını nedeniyle dünya çapında milyonlarca insan evde kalıyor ve sosyal mesafeyi koruyor. Bu nedenle, samimi bağlantılar bulmak daha da zordur ve her saniye, tek kişi sanal buluşmayı ve görüntülü sohbette flört etmeye nasıl başlanacağını öğrenmeye başlar. Size bu konuda yardımcı olmak istiyoruz ve ilk çevrimiçi yüz yüze randevunuzdan önce güven oluşturmaya yönelik ipuçları topladık.

Dünya çapında kayıt olmadan görüntülü sohbette resimli sanal buluşma

Modern zamanlarda, ileri teknoloji çağına rağmen çoğu insan için flört sorunu hala zorluklara neden oluyor. Tipik olarak flört korkuları kendinden şüphe etme, utangaçlık ve daha fazlasıyla ilişkilidir. Bu nedenle uzmanlar, başlangıçta konfor alanınızı terk etmenizi ve onu adım adım genişletmenizi tavsiye ediyor. Örneğin, yeni hobiler bulun: spor salonu üyeliği satın alın, grup yoga derslerine gidin, sabah koşusuna çıkın veya birçok insanla iletişim kurabileceğiniz başka bir aktiviteye gidin.

Alternatif olarak, çoğu kişi iletişim engellerini aşmak için çevrimiçi flört hizmetlerini kullanıyor. Böyle bir çevrimiçi buluşma, rahatlamanıza, yabancılarla iletişim kurma deneyimi kazanmanıza ve dünya çapında yeni arkadaşlar edinmenize yardımcı olur. Tek yapmanız gereken görüntülü sohbete girmek ve web kamerası veya mesaj yoluyla sohbet edebileceğiniz birini aramaya başlamak. Ayrıca gelecekteki yabancının seçileceği ülkeyi seçebilir, istediğiniz yaşı (18 yaş ve üstü) ve buna göre uygulama dilini belirtebilirsiniz.

Potansiyel sevgiliniz veya sevgilinizle “çevrimiçi buluşmadan” önce onu tanımak için biraz zaman ayırmaya değer olduğunu unutmayın. Birbiriniz için uygun olup olmadığınızı görmek için kısa mesaj alışverişinde bulunun. Bu görüntülü sohbet alımı, ilk kişisel görüşmenizi daha az garip hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Kızları çevrimiçi olarak tavlamak: avantajları nelerdir?
Bir kızla tavlama iletişimi yapmaya karar verirseniz, ancak kendinizi garip hissediyorsanız veya kendi yeteneklerinizden şüphe duyuyorsanız, aynı zamanda tanıdık atmosferin bir duygu yarattığı evde olacağınızı da hesaba kattığınızdan emin olun. rahatlık ve güven. Sanal buluşmanın aslında pek çok faydası olduğunu hatırlayarak rahatlamaya çalışın! Örneğin şunu aklınızda bulundurun:

öğle yemeğini kimin ödeyeceği konusunda endişelenmenize gerek yok;

bundan sonra eve nasıl döneceğiniz konusunda endişelenmenize gerek yok (oysa kızların kafelerde, barlarda, restoranlarda veya gece kulüplerinde gerçekten tavlanması genellikle istenmeyen sonuçlara yol açabilecek alkol tüketimiyle birlikte gelir);

daha az güvenlik endişesi (yine de çevrimiçi yayınladığınız şeyler konusunda dikkatli olmanızda fayda var);

bir şeyler ters giderse, her zaman “Aramayı sonlandır” düğmesine basabilirsiniz!

Sanal aşk için tanışırken görüntülü görüşme sırasında uygun görünmeye çalışın. Bunu yapmak için, evdeki eşofmanlarınızı bir kenara bırakmalı ve normal bir kişisel randevunuzdaki gibi giyinmelisiniz. Aynı zamanda imajınızı en küçük ayrıntısına kadar düşünmenize gerek yok ama biraz çaba harcayarak özgüveninizi artıracak ve doğru ruh halini oluşturacaksınız. Çevrimiçi bir randevu sırasında muhataplardan birinin oturduğu yerden kalkmak zorunda kalması ve yanlışlıkla “ailesini” veya başka bir ev “kıyafetini” açığa çıkarmak zorunda kalması örnekleri nadir değildir. Bunları tekrarlamaya gerek yok.

Beklentiler gerçeklikle eşleştiğinde
Arkadaşlık sitelerinde teslim alma pratiği yaparken, aramadan önce birlikte ne yapmak istediğinizi planlayın. Önceden bir plan yaparak bir randevuya giderseniz, bu muhtemelen her iki taraf için de daha az garip ve daha rahat olacaktır. Randevunuzla beklentilerini tartışın ve kendi fikirlerinizi sunun. Ve tabii ki, görüşme sırasında birbirinizi hazırlıksız yakalamamak için ikinizin de üzerinde anlaşabileceği bir zaman belirleyin.

Bir kızın ilgisini nasıl çekeceğinizi bilmiyor musunuz? Ardından, tarihten önce uygun aydınlatmayı ayarlayın ve açıları hesaplayın. Görüntülü buluşmanın faydalarından biri, kelimenin tam anlamıyla en iyi halinizi gösterebilmenizdir. Telefonunuzun veya tabletinizin web kamerasını veya ön kameranızı açın ve en iyi açıyı bulmak için oynayın. Kurulum için iyi aydınlatılmış bir yer seçin veya daha romantik bir atmosfer yaratmak istiyorsanız ışıkları kısın.

Olumlu bir izlenim bırakmak istiyorsanız, sohbetteki bir kıza çevrimiçi bir randevu teklifiyle SMS göndermeden önce, yaşam alanınızın en azından çerçeve içinde olacak kısmını temizleme zahmetine girin.

Sanal görüntülü sohbet alma önerilerimizi kullanarak arka plana bazı ilginç dekorlar veya nesneler de yerleştirebilirsiniz. En sevdiğiniz poster veya müzik enstrümanı gibi kişiliğinizi vurgulayan veya ilginç bir sohbet başlatıcı olabilecek bir şey seçin. Kendinizi ve muhatabınızı rahat ettirmek için her şeyi yapın, o zaman ilk randevunuz daha fazlasının başlangıcı olacaktır.

admin 160
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Sohbet - Canli sohbetler - Sohbet siteleri - Sohbet odaları - Sohbet Chat