Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Görüntülü sohbet yoluyla hızlı buluşmayı denediniz mi?

Görüntülü sohbet yoluyla hızlı buluşmayı denediniz mi?

Ünlü TV şovu “İlk Görüşte Aşk”a dayanan hızlı buluşma kavramı, modern çevrimiçi alanda sıkı bir şekilde kök salmıştır. Peki hızlı buluşmaya nasıl karar verilir? Onlara nasıl doğru davranılır ve bu tarihlerden biri nasıl kader dolu bir hikayeye dönüştürülür? İnternet flört sohbet kaynaklarının tüm kullanıcıları bunu bilmiyor.

Hızlı tanışma maratonuna katılarak, sadece bir akşamda onlarca farklı muhatapla tanışabilecek ve onları tanıyabileceksiniz. Hızlı buluşmada başarı öncelikle kendinize bağlıdır. Yani, her insan başlangıçta tam olarak kimi bulmak istediğini kendi başına anlamalı, toksik insanları “terk etmeyi” öğrenmeli ve acısız bir şekilde geri bildirim almalıdır.

Bu nedenle, bir sprint tarihini kabul etmek için, tabiri caizse bir maceracı olmanız ve bir o kadar çabuk karar vermeniz gerekir. Flört maratonu sonucunda ömür boyu birini bulamasanız bile kesinlikle paha biçilmez bir iletişim deneyimi kazanacaksınız. Sonuçta sadece çevrimiçi alanda bir saat içinde farklı şehir ve ülkelerden onlarca insanla iletişim kurabilir, zamanınızı karlı bir şekilde geçirebilirsiniz.

Flört garantili görüntülü sohbetteki hızlı çevrimiçi randevuların resmi

Anında tanışma için uygulama ve tanışma siteleri sistemi, aynı çevreden, ilgi alanlarından ve tercihlerden insanları seçmeye çalışır. Bu nedenle profilinizde kendinizle ilgili hangi bilgileri bıraktığınıza özellikle dikkat etmelisiniz. Bu gibi durumlarda psikologların tavsiyesi şu şekildedir: Yalan söylerseniz, daha şık görünmeye çalışırsanız, böylece size uygun olmayan insanlarla çevrimiçi randevuları hayatınıza çekersiniz.

Yani doğallık ve hafif flört belki de en azından iyi bir izlenim bırakacağınız ve maksimumda sevdiğiniz kişinin kalbine yerleşeceğiniz gerçeğinin anahtarıdır. Ve tabii ki insanlar arasındaki kimyayı da unutmayın. Evet, bir dizüstü bilgisayar veya akıllı telefonun ekranı aracılığıyla da mümkündür.

Çevrimiçi anında flört: riske değer mi?
Çevrimiçi flört, sürekli istihdam nedeniyle gerçek toplantılar için zaman bulamayan bekarlar için iletişime mükemmel bir alternatiftir. Flört uygulamaları ve sitelerinde, dünya çapında onbinlerce insan her gün içini aramak ve ilişkileri daha da geliştirmek için arkadaşlar arıyor. Ancak kızlarla veya erkeklerle anlık buluşma formatı herkes için uygun değildir.

Hala kendiniz için heyecan verici bir akşam düzenlemeye karar verirseniz, hızlı çevrimiçi buluşmalara hazırlanmak ve devam etmek için 5 temel kuralı hatırlayın :

Sınırlı iletişim süresi . “Konuşmayı” sevenlerin, şu veya bu kişinin kendilerine uygun olup olmadığını hızlı bir şekilde belirlemeleri pek mümkün değildir. Kural olarak, anlık bir randevu 3 ila 5 dakika sürer. Bu süre zarfında, iletişime devam etme arzunuza karar vermeniz gerekir.

Bu bir randevu, bir sorgulama değil . Öte yandan, İnternet randevunuz, silah zoruyla yapılan bir sorgulama gibi değil, hafif ve rahatlatıcı bir atmosferde gerçekleşirse başarılı olacaktır. İlk buluşmada çok az yabancı tüm sorularınızı detaylı ve hızlı bir şekilde cevaplayacaktır; ayrıca kişinin karşısındakinin kim olduğunu ve güvenilir olup olmadığınızı da bulması gerekir.

İlk izlenim her zaman doğru değildir . Muhatabınız ücretsiz bir görüntülü sohbet kullanarak konuşmaya başlayana kadar, yalnızca dış verilere, temizliğe ve giyim tarzına dayanarak mantıksal olarak onun hakkında bir izlenim yaratırsınız. Ve muhatabın özünün de görünüşü kadar güzel olması harika. Ancak hayal kırıklıkları hariç değildir. Oysa pek parlak bir görünüme sahip olmayan bir insan, sesiyle, gözlerinin ışıltısıyla ya da ışıltılı bir gülümsemeyle sizi büyüleyebilir. Bu nedenle aceleci sonuçlar çıkarmamalısınız.

Duygularınıza güvenin. Ancak sıradan hayatta olduğu gibi çevrimiçi alanda da yalnızca kişinin kişisel algısına dayalı bir seçim yapmanız gerekir. Evet, bir hata yapabilir ve ilginç bir muhatabı kaçırabilirsiniz. Ancak yalnızca hiçbir şey yapmayanlar hata yapmaz. Üstelik çevrimiçi bir flört sohbet maratonunda hızlı bir yanıt vererek, sempatinizin karşılık bulacağının hiçbir garantisi yoktur.

Vücudun dili . İletişim sırasındaki jestler, yüz ifadeleri, alışkanlıklar ve bireysel davranış özellikleri ilgiyi hem itebilir hem de artırabilir. İlk saniyeden itibaren dokunan, sizi gülümseten, çeken ve büyüleyen şeylere karşılık verin. Bir kişi size hoş gelmiyorsa, saygınızdan dolayı birkaç dakika sabırlı olun (sonuçta, günlük yaşamda da her zaman hoş insanlarla iletişim kuramazsınız) veya bir sonraki rastgele muhatabı aramak için düğmeye basmanız yeterlidir. Kimse sizi iletişim kurmaya devam edeceğiniz böyle bir kişiyi seçmeye zorlamaz ve farklı insanlarla etkileşimde bulunma uygulaması gelecekte kesinlikle işe yarayacaktır.

Kendin olmaktan korkma. Doğal olmayan bir şekilde davranmaya çalışmak komik görünmenize neden olacaktır. İnanın bana, karşınızdaki kişi sizi fark edecek ve onlarca kişiden ayıracaktır, dürüst ilişki kurmanın özü budur. Ancak tüm eksikliklerinizi göstermemelisiniz. Üstelik eksiklerinizin olduğunu biliyorsanız sürekli kendiniz üzerinde çalışmanız ve her geçen gün daha iyi olmanız gerekir.

Ve böylece, “Hızlı buluşmaya nasıl karar verilir?” Sorusunu düşünürken, ne kaybettiğinizi düşünmeye değer mi? Elbette herkes kendisine uygun ve fayda sağlayan cevabı tam olarak bulacaktır. Ancak hala ilgileniyorsanız, kendinizi bekletmeyin. Sadece bir şans ver!

admin 155
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Sohbet - Canli sohbetler - Sohbet siteleri - Sohbet odaları - Sohbet Chat