Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Türkiye’de yaşayanlarla sohbet

Türkiye’de yaşayanlarla sohbet

Türkiye bin yıllık geçmişi ve kültürü olan çok uluslu bir ülkedir. Burada Türklerin yanı sıra Yunanlılar, İranlılar, Kürtler, Araplar ile Kuzey Kafkasya ve BDT ülkelerinden gelen göçmenler yaşıyor. Türkiye’de yaşayanların gelenek ve göreneklerinin oluşumu hem Doğu hem de Batı kültürünün geleneklerinden etkilenmiştir.

Türk halkının zihniyetini daha iyi tanımak, ulusal karakterlerinin özelliklerini daha iyi anlamak ve ayrıca Türklerle kişisel olarak iletişim kurmak için sohbet ruletine bir göz atın. Türk kullanıcılarla web sohbetinde bağlantı kurmak için  “Ülke seç” seçeneğine tıklayın , web kamerasını açın ve muhatabı aramaya devam edin.

Türkiye uzun zamandır aranan Akdeniz tatil yerlerinden biri olarak görülüyor. Burada harika bir iklim var ve konforlu ve eksiksiz bir tatil için tüm koşullar yaratılmış. Türk insanı çok misafirperver ve çalışkandır. Türkler mükemmel tüccarlardır. Rasyonalizmleri ve tutumlulukları bazen aşırıya kaçar.

Küçük Türk köylerinin sakinleri, büyük şehirlerdeki geleneklerden önemli ölçüde farklı olacak olan gelenek ve göreneklerini size görüntülü sohbette anlatacaklar. Taşrada, nüfus yabancı dil konusunda yeterince eğitimli değil ve Müslüman yasalarına dini açıdan saygı gösteriyor. Büyük şehirlerin sakinleri daha çok Avrupa geleneklerine odaklanıyor.

Chatroulette’te bir Türk, güven onun için önemli olduğundan büyük olasılıkla gizli bir görüşme yapmak isteyecektir. Web sohbetindeki diyaloğunuzun sonraki sonucu ona ne kadar güvendiğinize bağlı olacaktır. Türkiye’de çoğunlukla erkekler çalışıyor, kadınlar ise ev işleri ve çocuk yetiştirme işleriyle meşgul. Onlar için aile her şeyden önce gelir. Ailenin reisi babadır, diğer tüm aile üyeleri ona kayıtsız şartsız itaat eder. Baba yoksa küçük kardeşler büyüklere itaat etmelidir. Evli erkeklerin sıklıkla metresleri olur ve sohbet ruletinde bir veya daha fazla sanal aşk başlatırlar.

Türkler, turistlerin başka bir hediyelik eşya alırken kendileriyle pazarlık yapmasını seviyor. Böyle bir alıcıya indirim ve iyi muamele garanti edilir. Türkiye’de aile bağlarına büyük saygı duyuluyor ve ebeveynlere bakmayı kendi görevleri olarak görüyorlar. Bu nedenle burada neredeyse hiç huzurevi yok.

Türklerle görüntülü sohbet edin ve onlara komşularıyla ilişkileri hakkında detaylı sorular sorun. Dostluk ve iyi komşuluk gelenekleri burada çok iyi gelişmiştir. Chatroulette konuşması sırasında dikkat edin: Bir Türk olumsuz cevap verirse başını geriye atar ve dilini şaklatır. Cevap evet ise başını aşağıya doğru salladı.

Bir Türk kadınının kocasına bağlı olması, düzgün giyinmesi ve iyi davranması gerekir. Cinselliği yalnızca ona yöneliktir; diğer erkekler için erişilemez olmalıdır. Adil cinsiyetin Avrupalı ​​temsilcileri bazen Türk ulusal geleneklerini yanlış anlıyor ve bu nedenle kendilerini saçma durumların içinde buluyorlar.

Türkiye’deki sohbet ruleti, Türk dilini pratik yapmak, yeni Türk arkadaşlar edinmek ve aynı zamanda Türk halkının zihniyetini incelemek için harika bir fırsattır. Kazanılan bilgi, bu çekici güneşli ülkede rahatça ve macera olmadan dinlenmenize yardımcı olacaktır.

admin 254
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Sohbet - Canli sohbetler - Sohbet siteleri - Sohbet odaları - Sohbet Chat