Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Bedava sohbet

Bedava sohbet

Bedava sohbet diyince hakkını veren tek site www.yerlichat.com sitesi olduğunu herkesin bilmesini arzu ediyoruz arkadaşlar hiç bir adminden birşey istemiyoruz kimseden bir kaç ay sonra şukadar ücret vereceksin diğerek kimsenin yakasına yapışmıyoruz bazı site sahibi arkadaşların kulağımıza geldiği kadarıyla insanları başka sitelere reklam yapmak için gönderdiklerini duyduk vede öğrendik arkadaşlar reklamla insanların çağırması ile gelen adamdan fayda gelirmi sizce bence gelmez arkadaşlar kim olursa olsun yapılan emeğe saygı duymak lazım insanların harcadıkları paralarda cabası yani bence  insanlar bir birlerinin çalışmalarına saygı göstermesi gerekmezmi arkadaşlar bence bence bunun böğle olması gerekir vede yardımlaşmak ile olması gerekir kafanın takıldığına başka siteye giderek sorman gerekir  ben ticaret yapmıyorum insanların userleri ile bir işimde yok benim işim tamamıyla hobi kahve vede birane hayatından kendimi kurtarmak vede buraya yani insanların hizmetine adamaktı bukadar güzel vede mutavazi bir site ile karşınıza geldik umarım mahçup olmayız hepbirlikte sitemizi enyukarlara çıkarırız sitemizde bir kişi gerçek manada dürüst olarak karşı tarafı seviyorsa vede ondan dürüst bir evlilik beraberlik beklentisi varsa bu nekadar güzel bir duygu bunu tatmak gerekir birde odüğüne giderseniz orda takınızı takarsanız daha güzel bir olay budur. insanların dygusalklıkları güzel oluyor gerçekten sevecen birini bulması vede onunla güzel zaman geçirmesi beni sevindirmekte.

Ücretsiz sohbet yaptıran vede yalan konuşmayan tek siteyiz yalanlarla dolu bir site olucağına kimsenin olmadığı yanlızca benim olduğum bir site bile dahi güzel olur arkadaşlar yerlichat sitesini doğru amaçlar için tasarladık vede çok para harcadık sizler için ceplerinizden rahat girmeniz için çok güzel bir yazılım ile sizlere cevap verdik vede bundan sonra gelişen sohbet dünyasında bizlerinde daima yeri olucak vede dünyaya herdaim ayak uyduracağız bunuda bilmenizi vede sitemizde bizlerle olmanızı arzu ediyoruz vede sizleri buraya bekliyoruz gelin sitemizde hesap ödemeden kızlarla konuışun bunda kötü birşey yok hayatın bir kızla konuşamayan insanlar sitemize gelerek bülbül kesildiklerine şahit olduk vede bunu burda gördük çekimser kalan arkadaşlar vede utangaç olan insanlar sitemizde çok güzel vede tecrübeli bayanlarla sıkılmadan sorunlarınızı anlatın vede sizlere yardımcı olmarını isteyin emin olun pişman olamyacaksınız vede sizlerle beraber kaçkişinin çekimser kaldığını göreceksiniz bizler sizler için varız vede hep burda olmaya devam edeceyiz hayırlı akşamlar diliyorum.

admin 10497
5 Yorumlar
DinaEngaf

Merhaba! Ben Dina'yım, 35 yaşındayım, güzel ve tatlıyım, keşfimden bahsetmek istiyorum) Eskiden birçok şeye olumsuz bir bakış açım vardı, çoğu zaman ekoloji, insanlar, siyaset hakkında endişelendim ve genel olarak sağlığım ve yaşam kalitem üzerinde kötü bir etkiye sahip olmaya başladım. Psikolog bana daha fazla gülmememi ve değiştiremediğim şeyleri incelemememi, bunun amacının ne olduğunu anlatmamı tavsiye etti! Şakaları ve siteleri düzenli olarak mizahla okumaya başladım ve 2 ay sonra farklı bir insan oldum, daha sakin ve kibar oldum, işler dağlara gitti ve insanlar şirketimde daha çok istiyor, erkeklerden bir kesinti yok. Şakaları seven herkese bu siteyi tavsiye ederim

SonmRip

Merhaba Arkadaşlar! Rüyaları ne sıklıkla görüyorsunuz? Sonra ne yapıyorsunuz? Sadece unutuyorsunuz ya da hayatınızdaki anlamlarını ve etkilerini anlamaya çalışıyorsunuz! Uyku, insanların beyninin sağ yarıküresinin önemli bir yönüdür, bilinçaltından bilgi aktarımı, önemli sinyaller verir ve hatta bazen gelecekteki olayları bile öngörür! Birçoğu rüyaların yorumunun çok zor olduğunu düşünebilir, ancak doğru bir şekilde yaklaşırsanız ve her şeyi rüya kitaplarına göre incelerseniz durum böyle değildir.

IrinaAnogy

Herkese merhaba! Biz İtalya'dan bir aileyiz:) Avrupa'dan Rusya'ya seyahat deneyimlerimizden bahsetmek istiyoruz, Finlandiya'ya (Vantaa Havaalanı) St. Petersburg'a, Rusya'ya varışta ulaşmamız gerekiyordu, ancak tüm Avrupalı şirketler artık çalışmayı bıraktılar ve bireysel bir transfer bulmak zordu. Tanıdıklar bir Rus-Fin şirketi olan Transfer358 Oy'a tavsiyede bulundu ve biliyorsunuz, her şey yolunda gitti! Sorunsuz bir şekilde ulaştık, sürücü bagaja yardım etti, marketlere giderken getirdi, Rusya ve St. Petersburg hakkında çok ilginç şeyler söyledi) Sitelerinin İtalyanca da dahil olmak üzere farklı dillerde olmasından memnun oldum:

Igornok

Merhaba! Bazen farklı cihazlar ve programlar kurmanız, ağda bu konuyla ilgili değerli ve bilgilendirici bir şey aramanız gerekir. Uydu çanağını, evrensel uzaktan kumandayı kurmam ve yerel bir ağ kurmam gerekiyordu, böyle farklı görevler! İlginç bir proje buldum ve üzerinde detaylı ve resimlerle tüm cevapları buldum, gerçekten yer imlerine eklemeye değer Daha fazla benzer proje önerebilirseniz memnun olurum. Herkese iyi günler!

JanaWat

Herkese merhaba! Benim adım Yana, İsveç'te yaşıyorum, İsveçliler için olması gerektiği gibi güzel bir sarışın) Çocuk sahibi oldum, okul ödevlerinin ve derslerinin zamanı geldi ve gerçek bir korku başladı(( Okulda sürekli uyku eksikliği, sinirler, kontroller ve değerlendirmeler.. Kocamla yatmayı bile bıraktım, sadece havamda değilim. İyi bir arkadaş, ödevleri olan siteleri tavsiye etti, orada cevapları bulabilir ve dersleri hızlı bir şekilde çözebilir ve daha sonra en sevdiğiniz etkinliklere verebilirsiniz! Bu arada, iyi bir site

Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Sohbet - Canli sohbetler - Sohbet siteleri - Sohbet odaları - Sohbet Chat