Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Türkçe sohbet

Türkçe sohbet

Türkçe sohbet anadili olan sitemize dünyanın dört bir ülkesinden gelerek bizimle Türkçe yazmak suretiyle konuşma yapan tüm dostlarımızı sevgiyle saygıyla anıyoruz. Hayal sohbet sitesinin yegane amacı yurt dışında yaşayan kandaş soydaşlarımızın burda bizimle yazmak suretiyle türkçesini geliştirmesi vede öğrenmesi amacı ile tasarlanmış gerçekten seviyeli bir sitedir. Türk dünyası artık bizimle dertleşerek güzel zaman geçirmesi kendi örf adet törelerimizi burda yazmak konuşmak suretiyle geliştirmektir. Ben ve arkadaşlarım dürüstlükten vede ahlaktan yana insanları sitemize davet ediyoruz burda güzel arkadaşlıklar ediniceksiniz sevgi vede aşka dair herşeyi sitemizde görmek suretiyle güzel zaman geçirmenizi eğlenerek yeni insanlar ile tanışmanızı burda istanbula gelerek konuşmanızı yüz yüze bir şekilde umuyorum.

 

Türk dünyasının yeniden bir araya gelerek güzel birbeklenti içine girmesi kadar güzel vede anlamlı bir olay daha yoktur hayata dair herşeyi sitemizde görmek arkadaşlar türkçe konuşan ülkelerin sitemize gelmesini arzu ediyoruzarkadaşlık vede güzel sohbet dünyasının yegane temeli olmak için atmış olduğumuz bu adımda herkesi sitemize davet ediyoruz dostlarım bugüne kadar sayısı belli olmaya vede kendinitürkçü diye adlandırılan birçok arkadaş vede site kuruldu bunların bir çoğu hizmet dışı kaldı bşzler bu sitemizle uzun yıllardır sizlere hizmet veremeye devam etmekteyiz yerli yabancı bir çok arkadaşın burda güzel duygularla tanışarak müşterek hayat kurmalarına vesile olan bu site daha çok insanı mutlu edeği kuşkusuzdur sizlerde hayattan sıkıldıysanız kendinize sığınıcak birliman arıyorsanız utlaka hayal soht sitelerine bir uğramanızı tavsiye diyorum mutlu vede huzurlu kalın.

Türk sosyal ağlarına bakan herkes, bu ağlarda çok sayıda Türk erkeğinin olduğunu fark edebilir. Çoğunun, başkalarının gözünde doğal görünmelerini sağlayan, tek fotoğraflı bir sayfası vardır. Buna neden ihtiyaç duyuyorlar? Çok basit: Türk erkekleri Rus kadınlarına deli oluyor . Yani doğulu bir beyefendiye karşı hiçbir şeyi olmayan bir hanımefendiyseniz mutlaka Türkiye’ye dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda, Türklerle iletişiminizi “Chatroulette” ilkesine göre çalışan bir web sohbeti aracılığıyla kurmak en iyisidir : yerel sakinler son derece sosyaldir (ve bazen sadece müdahalecidir), bu nedenle rastgele bir muhatap ve bölgede kalma fırsatı anonim bir diyalog bölgesi burada kullanışlı olacaktır.

“Sohbet Ruleti” sayfasının üst kısmında yer alan açılır menüden sanal Türkiye’ye ulaşabilirsiniz. “Tüm ülkeler”e tıklayın, ülkeler listesinden “Türkiye”yi seçin, işte oradayız!

Türklerle tanışmak için görüntülü sohbette ustalaşmadan önce basit bir şeyi anlamalısınız: Bu ülke son yıllarda kendisini bir Avrupa ülkesi olarak konumlandırmasına rağmen ahlaki değerlerinin çoğu doğuya yöneliktir. Bu nedenle “Sohbet Ruleti”nin size açık bir ilişki arayan Türk kadınlarıyla bir tanışma sunması pek mümkün değil: Doğulu kızlar hala saflıklarını ve masumiyetlerini izliyorlar ve eğer internette tanışıyorlarsa, bu sadece evlilik gözüyle oluyor. Türk erkekleri bu konuda biraz farklı davranıyor: Çoğu internete eş aramak için değil romantizm için bakıyor. Birçoğunun zaten eşleri var, ancak onlarla ilişkilerde günlük yaşam önce gelirken, herhangi bir saygın Türk’ün kalbinde, adil cinsiyete sıçraması gereken ciddi tutkular öfkeleniyor. Bundan emin olmak ister misin? “Sohbet Ruleti” – “Türkiye” – “Başlat”. Web kameranızı açmayı unutmazsanız, doğulu erkeklerin yakın ilgisini garanti altına alırsınız!

Rastgele bir muhatap arama yöntemine dayanan herhangi bir web sohbeti gibi, Chatroulette de hem görüntülü sohbet hem de kısa mesaj yoluyla iletişim kurmaya yönelik bir sohbet işlevi görür. İletişimin mümkün olduğu kadar verimli olmasını sağlamak için kaynağın tüm işlevlerini kullanmanızı öneririz. Kızlar erkeklerin gözleriyle sevdiklerini unutmamalıdır. Erkekler şunu anlamalıdır ki Türk kızları muhataplarını görme fırsatı bulurlarsa daha açık olurlar.

Türk zihniyetinin önemli özelliklerinden biri sadece sosyallik değil aynı zamanda samimiyettir. Bu yüzden utangaç olmayın. Sizi endişelendiren her şeyi Türk arkadaşlarınızla paylaşın, size nasıl ulaşacaklarını göreceksiniz.

Neden diğer kişiyi görüntülü sohbette göremiyorsunuz?
Bu yazımızda web sohbetinde diğer kullanıcıları görememenizin olası nedenlerine bakacağız ve bu sorunlara çözüm bulacağız.

Daha fazla detayo Karşınızdaki kişiyi görüntülü sohbette neden göremiyorsunuz?
Görüntülü sohbet ruletinin mobil versiyonu
Uzun süredir web sohbeti hayranı olarak görüntülü sohbette ortaya çıkan kullanışlı bir yenilikten bahsetmek istiyorum. Bu, bir akıllı telefondan iletişim kurma yeteneğidir! Ve hangi işletim sistemine sahip olduğunuz önemli değil – Android veya iOS. Örneğin Lumiya serisinden Windows arka planına sahip akıllı telefon sahipleri de rahatsız olmayacak.

admin 1252
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Sohbet - Canli sohbetler - Sohbet siteleri - Sohbet odaları - Sohbet Chat