Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Türk erkekleri ile sohbet arkadaşlık

Türk erkekleri ile sohbet arkadaşlık

Türkiye Müslüman bir ülke olmasına rağmen oldukça rahattır. Ülke, Avrupa ile Asya arasında yer aldığından her iki yaşam biçimini de birleştiriyor. Türkiye’nin büyük şehirlerinin Avrupa’dakilerden hiçbir farkı yok. Buna göre yerel erkekler de Avrupalılara benziyor.

Evlilik için Türklerle tanışmaya karar verirseniz, bilin ki Türkler iyi okumuş, eğitimli, hayatın birçok alanından anlayan ve hiçbir şekilde kadın haklarına tecavüz etmeyen insanlardır. Eğer radikal Müslümanlardan korkuyorsanız korkmayın. Bu tür Türkler taşrada yaşıyor ama yabancılarla evlenmeyecekler. Bu erkekler sadece geleneksel Türk kadınlarını eş olarak alıyorlar.

Bu ülkede radikal Müslümanlara çok az rastlanır. Temel olarak erkeklerin pratikte Avrupalılardan hiçbir farkı yoktur. Ancak yabancı bir eşin benimsemesi gereken birçok gelenek vardır.

İnternette Türklerle tanışmayı düşünüyorsanız, bir kadının evde akıllı, ancak toplum içinde mütevazı göründüğünü unutmayın. Ukraynalı bir kız bunu tuhaf bulabilir çünkü bizim ülkemizde her şey tam tersi. Gerçek şu ki, Müslümanlar arasında bir kadın kocasına göre güzel görünür, ancak diğer erkeklere göre mütevazı olmalıdır. Türkler kıskançtır, bu nedenle bu kurala uymanız ve diğer erkeklerle flört etmemeniz sizin için daha iyidir.

Bir Türk erkeği, kayınvalidenizle iyi bir ilişkiye sahip olmanızı bekler. Türkler için büyüklere saygı önemlidir. Eşinizin annesiyle ilişkiniz pek iyi değilse o zaman kocanız sizin tarafınızı tutmayabilir.

Bir Türkle nasıl tanışılır: erkeklerin nitelikleri
Nezaket ve nezaket. Türkler her zaman kibar ve naziktir. Asla kimseyi zor durumda bırakmazlar ve yabancılara bile her zaman yardım ederler.
Dost canlısı. Bir Türk’le tanıştığınızda hoş bir sürpriz yaşayacaksınız çünkü her Türk erkeği görgü kurallarına uyar. Geleneklerine saygı duyar ve onları takip ederseniz, yalnızca iyi muamele görürsünüz.
Dakiklik eksikliği. Türklerin en büyük dezavantajı çok dakik ve yavaş olmalarıdır. Türk erkeklerinin yer aldığı bir tanışma sitesine girdiğinizde bunu fark edebileceksiniz.
Ayıklık. İslam alkol almayı yasakladığı için sokakta sarhoş bir Türk ile asla karşılaşmazsınız.
Çekicilik. Elbette Türk erkekleri oryantal görünümleriyle kızlarımızı cezbediyor. Bütün Türk damatlarının esmer olduğunu düşünmeyin. Türkler çok farklı. Hem kara gözlü esmerler hem de mavi gözlü ve açık tenli Türkler var.
Arkadaş edinme yeteneği. Türkler sohbet arkadaşlık dostluğa çok değer verir ve bunun için her şeyi yapmaya hazırdır.
Ön yargı. Türklerin arkadaşlarını dikkatli seçtiklerini söylemek mümkün değil. Sadece pohpohlayan bir kişi bile arkadaş olabilir.
Öz eleştiri. Şaşırtıcı bir şekilde, Türk erkeklerinin mizah anlayışı ve özeleştiri yeteneği çok iyi. Ama bunu kötüye kullanmayın çünkü yabancılardan gelen eleştirileri kabul etmiyorlar. Dikkatsiz bir kelime özüne zarar verebilir. Türklerle tanışma siteleri aracılığıyla iletişim kurarken söylediklerinize dikkat edin. Hiçbir durumda zorlamayın.
Kendinden emin. Türkler birbirlerine, ortaklarına, meslektaşlarına çok güveniyorlar ve güvenmeyen biri olursa çok üzülüyorlar.
İsteğe bağlı. Tamamen Türkler sorumlu değil. Hatalarını kolaylıkla Allah’ın iradesine bağlayabilirler. Bir Türk erkeği yarın bir şey yapacağım dediyse bunu bir hafta içinde yapması oldukça muhtemeldir. Kızmanın ve kırılmanın bir anlamı yok. Bu size karşı kötü bir tavır değil, milletin bir özelliğidir. Bunda yanlış bir şey görmüyorlar.
Hata payı. Türkler diğer milletlerin temsilcilerine iyi davranıyorlar.
Konukseverlik. Eğer Türkler için ciddi bir tanışma sitesi bulduysanız, bir erkeğin sizi ziyarete davet etmesi sizi şaşırtmasın. Büyük olasılıkla, tam olarak söylediği şeyi kastediyor. Aynı zamanda tüm akrabalarınızla tanıştırılacaksınız. Öğle veya akşam yemeği davetini reddetmek kaba ve aşağılayıcı olur. Bir kişiyi davet ederek saygı ve hürmetini gösterir.
Türkiye’de yaşamanın avantajları
bir türk ile evli

Türkiye hızla gelişen bir ülke. Burada yaşam standardı oldukça yüksektir. Bu sadece büyük şehirlerde değil, taşrada da fark edilir. Özel işletmeler ve gayrimenkul üzerindeki vergiler çok düşüktür. Türkler çok çalışıyor ama maaşları iyi.

Avrupa’nın aksine, buradaki insanlar sıklıkla zenginlikleriyle övünüyorlar. Bir Türk her zaman günde en az 8-12 saat çalışmaya vakit bulacaktır. Pek çok Türk krediyle pahalı arabalar satın alıyor. Bunda yanlış bir şey yok çünkü ülkede kredi sistemi iyi organize edilmiş durumda.

Türkçe eğitimi üst düzeyde. Diplomaları dünyanın her yerinde değerlidir.

İklim hem yaşam hem de iş için çok elverişlidir. Zaten nisan ayında ülke turistlerle dolu.

Türkiye’de hem ücretsiz hastaneler hem de özel klinikler bulunmaktadır. Özel klinikler oldukça pahalıdır ancak sigortayla her şey çok daha ucuz olacaktır. Türkiye’deki tıp Avrupa’nın en iyilerinden biri ve doktorlara iyi maaş veriliyor. Turistik şehirlerdeki hastanelerde özel Rusça tercümanlar bulunmaktadır. Her zaman anlaşılacak ve hizmet edileceksiniz.

Türkiye’de kadın hakları
Türkiye çok sadık bir Müslüman ülke olmasına rağmen erkek hâlâ ailenin reisidir. Tüm aile üyeleri adamın fikrini dinler. Çok bağımsızsanız, her şeyi kendiniz yapmaya ve bir erkeğe liderlik etmeye alışkınsanız, Türklerin olduğu tanışma sitelerini seçmemelisiniz. Aşk bile evliliğinizi kurtarmaz.

Kocanızın mutlaka İslam’a geçmeniz konusunda ısrar etmesinden korkmayın. Türkiye’de din ve devlet ayrı ayrı vardır. Din özgürlüğünü teşvik ederler ve kimseyi inancından vazgeçmeye zorlamazlar.

Türk Müslümanları ile Slav Hıristiyanları arasındaki evlilikler oldukça yaygındır ve hiç kimse Hıristiyan inancından vazgeçmeye zorlanmamaktadır. Eğer onun inancını kabul ederseniz eşiniz mutlu olacaktır. Ama seni zorlamayacak çünkü bu büyük bir günahtır. En önemlisi onun gelenek ve göreneklerine saygı duymak ve onun sizin inancınıza saygı duyduğu gibi, onun inancına da saygı duymaktır.

Türkiye hayatın her alanında mükemmel hizmetiyle ünlüdür. Nereye giderseniz gidin, o ülkenin vatandaşı ya da yabancı olmanıza bakmaksızın memnuniyetle karşılanacak ve en üst düzeyde hizmet alacaksınız.

Ukrayna’daki Türklerle tanışma ve Türk vatandaşlığı alma
Evlilik amacıyla Türklerle çıkmaya karar verirseniz, oturma izni alma prosedürünü uygulamaya hazırlıklı olun. Böyle bir belge bir yıl süreyle geçerli olacak ve ardından yenilenmesi gerekecektir. Evliliğinizin sahte olup olmadığı kontrol edilecektir, bu nedenle polisin zaman zaman sizi ziyaret etmesine şaşırmayın.

Dolabınızda bulunan aile fotoğrafları ve kıyafetler evliliğinizin gerçek olduğunun kanıtı olacaktır. Komşularınıza sizi ne sıklıkla birlikte gördükleri de sorulabilir. Üç yıl evli bir çift olarak ülkede yaşadıktan sonra Türk vatandaşlığına başvurabilirsiniz.

Bir Türk için aile
Türkiye’de aile bağları çok önemlidir. Köylerdeki yaşlı ailelerde hâlâ bir hiyerarşi vardır. Karısı ve çocukları kocasına ve babasına, küçük erkek kardeşler büyüklerine, küçük kız kardeşler ise büyük erkek ve kız kardeşlere kayıtsız şartsız itaat ederler. Birçok çocuğun annesi, özellikle birden fazla erkek çocuk doğurmuşsa, büyük saygı görür.

 

Türk halkı için iyi bir arkadaşlık sitesi seçerken, Türk ailelerinde ebeveynlere ve aile büyüklerine saygı göstermenin ve onlara derin saygı göstermenin bir gelenek olduğunu unutmayın. Bazı Türkler hâlâ babalarının önünde sigara içmeye cesaret edemiyor. Bu arada, internette bir Türk aramaya başladığınızda birçok erkeğin sigara içtiğini aklınızda bulundurun. Sigara içenleri kabul etmiyorsanız bu konuyu hemen açıklığa kavuşturmak daha iyidir.

Türk erkekleri Amerikalı ve Avrupalıların aksine genellikle kıvrımlı kadınları tercih ediyor. Bu nedenle kıvrımlı bir bayansanız ve Amerika veya Avrupa’dan bir erkekle tanışacak kadar şanslı değilseniz, Türk erkeklerinin olduğu bir tanışma sitesinde şansınızı güvenle deneyebilirsiniz.

Bir çocuğun doğumu, özellikle bir erkek çocuğunun doğumu, kadının yeni bir ailedeki otoritesini artırır. Kısır kadınlarla evlilik şüphelidir. Türkiye’de böyle bir kadın miras hakkını bile kaybedebilir. Ancak bunlar daha ziyade geçmişin kalıntılarıdır. Taşrada bir kadın genellikle kocası olmadan belirli yerlere veya etkinliklere katılamaz.

Türkiye’de modern genç aileler artık ebeveynleriyle birlikte yaşamıyor, kendi evlerini kiralıyor veya satın alıyor. Türkler özellikle akrabalarını ziyaret etmeyi çok seviyorlar. Sebepsiz yere küçük hediyeler vermek mutlak normdur.

Amerika ve Avrupa’nın aksine Türkiye’de asla huzurevi bulamazsınız. Burada hayatlarının geri kalanında yaşlı akrabalara bakmak gelenekseldir. Akrabalara bakmak her Türk’ün görevidir.

Türkiye’de arkadaşlık sitesi seçimi
Çoğu kız bir Türk erkeğiyle nasıl tanışılacağını biliyor. Bu misafirperver ülkeye tatile gittiğinizde bütün Türk erkekleri ayağınıza gelir. Ancak herkes bu tür tanıdıkların başarılı bir evlilikle sonuçlanma ihtimalinin düşük olduğunu biliyor. Evet, Türk erkekleri turistlerle flört etmeyi çok seviyor ve seviyorlar. Bu tür flörtler çok eğlenceli. Ciddi erkekler arzularının nesneleriyle evlenmezler.

Gerçekten evlilik için bir Türk ile tanışmak istiyorsanız Hayal Sohbet evlilik sitesine kaydolmanız size yardımcı olacaktır. Profiliniz profesyonellerin elinde olup web sitemizde ve yabancı ortaklarımızın veri tabanında yayınlanmaktadır. Acentemiz sadece Türk damat bulma konusunda değil, dünyanın farklı ülkelerinden erkek damat bulma konusunda da yardımcı olmaktadır. Yardım için bize başvuran herkesten biz sorumluyuz ve yalnızca kanıtlanmış, ciddi, aile kurmaya hazır erkekleri garanti ediyoruz.

admin 692
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Sohbet - Canli sohbetler - Sohbet siteleri - Sohbet odaları - Sohbet Chat