Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Omegle gibi en iyi 10 web sitesi

Omegle gibi en iyi 10 web sitesi

Başkalarıyla etkileşim kurmak, İnternet kullanımı için birincil motivasyondur. İnsanlar, etkileşim yoluyla teselli ve tatmin bulan sosyal yaratıklardır. Bu, Facebook’un neden bu kadar çok kullanıcısı olduğunu açıklıyor. Ancak çevrimiçi olarak bireylerin bir araya gelebileceği başka yerler de var. İnsanlar yorum bırakacak ve yanıt alıp almadıklarını görmek için daha sonra tekrar kontrol edecek. Bununla birlikte, birçok web sitesi, kullanıcıların yüz yüze toplantılarla neredeyse aynı olan gerçek zamanlı sohbetler yapmasına izin verir.

omegle gibi siteler
Facebook/omegle’dan Omegle logosu
Omegle , kullanıcıları arasında görüntülü, sesli veya yazılı sohbet yoluyla iletişimi kolaylaştıran bir web sitesidir. Bu yerlerde, tamamen yabancılarla sohbet başlatabilirsiniz. Diğer birçok popüler web sitesi gibi Omegle’ın da eğlenceli olamayacak kadar kalabalık hale gelmesi şaşırtıcı değil. Ayrıca, pek çok kişinin Omegle’ı yağmacı ve yasa dışı sohbetler için bir platform olarak kullanması nedeniyle, Omegle’ı kullanmak giderek zorlaşıyor. Bu makale, benzer hedeflere ulaşan 10 Omegle alternatifinin bir listesini sunar. Onlara Omegle’ın yerine geçenler diyebilirsiniz, ancak daha güvenli ve daha eğlenceli bir deneyim sunarlar.

Omegle’a (omegle türü web siteleri) En İyi 10 Alternatif şunlardır:

Chat Roulette
Chatroulette’in web kamerası tabanlı web sitesi, kullanıcıları tamamen yabancılarla buluşturan rastgele eşleştirme süreciyle ünlüdür. Silah kullanmak yerine, siz ve rakibiniz, yazılı metinler ve/veya dijital kameralar kullanarak, biriniz pes edip görüşmeden ayrılana kadar (“sohbeti sonlandırır”) sözlü olarak tartışın.

2009 yılında, o zamanlar 17 yaşında olan ve onu ailesinin evindeki bir odadan çalıştıran bir kişi tarafından kuruldu. Bu web sitesi, reklam kullanılmadan muazzam boyutlara ulaştı. Yıllarca süren deneme yanılma sürecinden sonra artık iyi ve kötü davranış arasındaki farkı anlayabileceği bir noktaya ulaştı.

Kullanıcılar site kurallarına uymadığında, moderatörler onları kaldırır. Uymayanlar hizmeti kullanamayacaktır. Bu siteyi kadınlardan çok erkekler kullanıyor ve kullanıcıların neredeyse yarısı otuz yaşın altında. R derecesini güvenle kabul edebilirsiniz. Bu web sitesi, Omegle için harika bir alternatiftir.

Özellikler:

Tamamen Yabancılarla Güvenle Konuşun.
Hizmetin tüm dünyaya yayılmış devasa kullanıcı tabanına hitap eden Android ve iOS uygulamaları da mevcuttur.
Otomatik yazılım tarafından üretilen daha az spam.
İşleri kontrol altında tutma yeteneği açısından diğer birçok sistemden üstündür.

SohbetRandom
ChatRandom hizmetini kullanmak, kullanıcıların her türlü bilgiyi paylaştığı güzel, kaotik ve insanlarla dolu bir alana girmek gibidir. Ruh haliniz ne olursa olsun, ChatRandom size eğlenceli bir şeyler sunacaktır. Kullanıcı tabanı küçülmüş olsa bile, birçok kişi hala onu tamamen bir yabancıyla sohbet etmenin heyecanıyla ilişkilendiriyor. Burada temsil edilen çok çeşitli yaşlar, geçmişler ve yaşam tarzları var.

Zamanla site, daha modern bir kullanıcı deneyimi, geliştirilmiş bir eşleştirme algoritması ve her iki cinsiyetten kullanıcıları karşılamaya yönelik genel bir eğilimle sonuçlanan bazı iyileştirmelerden geçti.

Özellikler:

Chatrandom, kayıt gerektirmeyen ücretsiz bir sohbet hizmetidir.
Sitenin işlevlerinin büyük çoğunluğu kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Kullanıcılar 20 farklı dil arasından seçim yapabilir.
Üyeler, sağlanan sohbet odalarını kullanarak birbirleriyle iletişim kurabilir.
Her üyeye atanan kodlar, kolay eşleştirmeye izin verir.
Sitedeki diğer kullanıcılarla canlı görüntülü sohbetler yapabilirsiniz.
Sitenin işlevleri sezgiseldir ve kullanımı basittir.

Sen şimdi
YouNow bir canlı yayın, konuşma veya video izleme uygulaması mı? YouNow, Omegle’ın aksine, oldukça büyük bir kullanıcı tabanını çekmeyi, popüler olmayı ve sadık hayranlar geliştirmeyi hedefliyor.

İzleyiciler izlerken iki kuruş ekleyebilir veya toplulukla paylaşmak için sanal altın satın alabilir. Mesajlaşma hizmetini kullanmak için minimum yaş on üçtür. Kullanıcıların yalnızca bir e-posta adresine sahip olmasını gerektiren Omegle’ın aksine, YouNow, sohbete başlamadan önce kullanıcıların bir hesaba kaydolmasını sağlar.

YouNow, kullanıcıların kullanıcı adlarını Facebook veya Twitter profilleriyle çakışmayacak şekilde değiştirmelerine izin vererek, her iki hizmetin kullanıcıları tarafından paylaşılan kalan gizlilik endişelerinden birini ele alır. YouNow ayrıca daha katı kurallar dizisi aracılığıyla müstehcen içeriği, çıplaklığı ve zorbalığı yasaklar. Ancak, bu tür malzemelerin ne varlığı ne de yokluğu garanti edilir.

Topluluk standartlarına uyulsa ve suçlular rapor edilse bile, kabul edilemez canlı malzemeye maruz kalmayacağınızı garanti etmenin hiçbir yolu yoktur. Uygulama, içeriğin sahipliğini elinizde tuttuğunuz sürece, yayınladığınız içeriği uygun gördüğü şekilde kullanma izninize sahiptir.

Özellikler:

Birçok sosyal ağ sitesini dahil etme seçeneğini yayınlar.
Web üzerinde kullanılabilir veya Android ve iOS için indirilebilir.
Herkesin izleyebileceği bir canlı yayın oluşturur.
Ayrıca diğer akışları da ayarlayabilir ve oradaki sohbete katılabilirsiniz.
Arkadaş edinmenin yanı sıra, onlarla hediye alışverişinde bulunabilirsiniz.

Küçük Sohbet
TinyChat , sohbet odası başına 12 video akışı sağlayan alternatif bir sohbet platformudur. Bu sohbet servisi ile tanıdığınız kişilerle ücretsiz olarak özel sohbetler yapabilir, hatta dilediğiniz konuda tartışma konuları bile oluşturabilirsiniz. Platform, günlük beş milyon dakikalık yayın süresi kullanımıyla çevrimiçi olarak mevcut olan en büyük görüntülü ve sesli sohbet hizmetini sağlar.

Bölgenizdeki yerel halk, pek çok seçenekten yalnızca biri olan yerel sohbet odaları da kurmuş olabilir. TinyChat, video akışı yoluyla en sevdiğiniz TV programlarına gerçek zamanlı erişim sağlar. Yazacak bir şey bulmakta zorlanıyorsanız, kendinizinkini yazmayı deneyin. Omegle gibi, TinyChat de kameranızı kullanarak rastgele insanlarla konuşmanıza ve metinlerin yanı sıra ses veya video alışverişinde bulunmanıza olanak tanır.

TinyChat, hem masaüstü bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda çalışan başka bir tarayıcı tabanlı IM istemcisidir. Canlı dizine dahil olma şansınızı artırmak veya zorlukları tamamlayarak para kazanmak istiyorsanız, Omegle size göre bir yer değil. TinyChat’i kullanarak başkalarının odanızı ziyaret etmesini sağlarsanız, teşekkür olarak 500 jeton alacaksınız.

Özellikler:

Video konferans kurmak çocuk oyuncağı.
Web kamerası iyi çalışıyor.
Sohbet odanızın boyutu üzerinde tam kontrole sahipsiniz.
Belirli bir kişiyle etkileşim kurmak istemiyorsanız, onu engelleyebilirsiniz.
Zevkinizi artırmak için çeşitli seçenekler mevcuttur.

Yüz Akışı
Bu adamlar, en fazla üç kullanıcının aynı anda görüntülü sohbetlere katılmasına izin vererek sosyal ağları yepyeni bir düzeye taşıdı. FaceFlow, arkadaşlarınızla ve hatta hiç tanımadığınız kişilerle ücretsiz görüntülü sohbetler yapmanızı sağlar. Kullanıcılar artık profillerini aranabilir hale getirebilir ve web genelinde en sevdikleri medyayı gösterebilir.

Sıradan bir web kamerası sohbet hizmeti olmanın aksine, bu, Skype’ta bulunan harika özelliklere daha çok benziyor. Metin sohbetine ek olarak, artık tek bir kullanıcıyla gerçek zamanlı video konferans yapabilirsiniz. Ayrıca FaceFlow, oyuncuların bir rakibi yenmek için birlikte çalışması gereken çok oyunculu bir oyun olan Flappy’yi piyasaya sürdü.

Özellikler

Özetle, kaydolmak hızlı ve kolaydır.
Hizmet beş farklı dilde sunulmaktadır;
Hiçbir ücret ödemeden şık bir kullanıcı deneyimi ve zengin özellikler sunar.
FaceFlow aracılığıyla, diğer çevrimiçi flört hizmetlerini incelerken bile sevdiklerinizle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

Cam Sörf
Omegle gibi çok sayıda hizmet olsa da Camsurf , onu diğerlerinden ayıran çılgın bir unsur ekler. İnternette iyi vakit geçirmek istiyorsanız gidilecek yer burasıdır. CamSurf’ün sürekli olarak en tuhaf görüntülü konuşmaları sağladığını bulduk. CamSurf web sitesinin kullanımı kolaydır ve OmeTV’ye oldukça benzer.

Bu iki kuruluşa sık sık gelen insan türleri çok farklıdır. OmeTV ile karşılaştırıldığında, CamSurf çok büyük bir kullanıcı tabanına sahiptir. Bazı OmeTV kullanıcıları anlamlı etkileşimlerle ilgilenirken, CamSurf’ta gerçek sohbet arayanları keşfedeceksiniz. Gelecek için bu bizim bir numaralı seçeneğimiz.

Özellikler:

Yararlı özelliklerle dolu bir web sitesi.
Çok sayıda potansiyel konuşma başlatıcı.
Burada çoğunlukla dürüst insanlarla tanışacaksınız.

ChatRad
Daha aile dostu bir Chatroulette muadili olduğunu iddia eden bu hizmet, uygunsuz davranışları çok ciddiye alıyor. İnsanlar, sürekli olarak kendilerini ifşa etmek veya yarı çıplak dolaşmak istemedikleri gerçek dünyada benim onlardan beklediğim gibi davranmalı. ChatRad rastgele bir görüntülü sohbet sitesi olmasına rağmen, cinsel yönelimi ve yaşı ne olursa olsun tüm kullanıcıların hizmeti güvenli bir şekilde kullanabilmesini sağlayan 7/24 moderatörlerden oluşan bir kadro tarafından denetlenmektedir.

Özellikler:

Esnek Olmayan Yasalar Saygısızlara Uygulanır
Her zaman sohbeti izleyen aktif moderatörlerden oluşan bir ekip vardır.
Kişisel güvenlik açısından, olması gereken harika bir yer.

Bazukacam
Bazoocam , alanını biraz düzenli tutan başka bir rastgele dijital kameralı sohbet sitesidir. Diğer sitelerde olduğu gibi, rastgele bir yabancıyla ortak oluyorsunuz. Gördüğünüzden memnun değilseniz, “atla”ya tıklayın ve bir sonraki kişiye geçin.

Buzları kırmak için veya kendiniz hakkında sohbet etmekten yorulduğunuzda Boomcam’in birçok çok oyunculu oyunundan birini deneyin. Sıkıldıysan sıra dışı bir şeyler yap ama lütfen uygun şekilde giyin. Bir tur golf için giyinin ve en sevdiğiniz müziği dinlerken veya dans ederken yaptığınız gibi elinizden gelenin en iyisini yapın. Bir yaylı veya üflemeli çalgı çalmak, yeni insanlarla tanışmak için harika bir yoldur.

Özellikler

Site, temizliği son derece ciddiye alıyor ve bu cephede maça teslim ediyor.
İstediğiniz kişiyle konuşun.
İlkini beğenmediyseniz, bir sonraki potansiyel çalışana veya ortağa geçebilirsiniz.
Ayrıca rastgele kişilerle takım kurabileceğiniz geniş bir oyun yelpazesine sahiptir.
Bununla asla sıkıcı bir anınız olmayacak.

CamGo
Camgo, yeni insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlıklar kurmayı keyifli hale getiriyor. Web kamerası randevusunu kullanarak Covid’den kaçınmak zorunda kalmadan yeni insanlarla tanışın ve bağlantılar kurun! Camgo’daki Güvenli Arama işlevi, uygun tarihleri ​​bulmak için yapay zekayı kullanır. Görüntülemek istemediğiniz hiç kimse web kamerası sohbet döngünüze erişemez. Çevrimiçi sohbet, evden çıkmadan yeni kişilerle tanışmayı basit ve risksiz hale getirir.

Özellikler:

Yeni İnsanlarla Tanışmak Çok Basit.
Siteyi kullanma konusunda hiç endişelenmemelisiniz.
Çevrimiçi görüntülü konuşmalar için harika.

iMeetzu
Omegle’da olduğu gibi rastgele canlı görüntülü sohbetler ve yazılı sohbet odaları var, ancak iMeetzu bu konsepti tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Rastgeleleştirmeyi, isterseniz ücretsiz bir çevrimiçi flört hizmetine veya arkadaş bulucuya katılma teklifi izler.

Bu, her gün kaydolan binden fazla yeni kullanıcıyla en hızlı büyüyen sosyal ağ sitelerinden biridir. Flört havuzuna yeniden girmeye hazırlanırken, bu, bir aynanın önünde repliklerinizi pratik etmeye olabildiğince yakındır.

Özellikler:

Omegle’ın tam bir kopyası.
Hizmetin yeniliği nedeniyle, kullanıcıların çoğu güvenilirdir.
Metin veya görüntülü sohbet yoluyla tamamen yabancılarla konuşun.
Grup konuşmaları da bir seçenektir.

Çözüm

Bunların Omegle için en büyük seçeneklerden bazıları olduğunu düşünüyoruz. Her web sitesinin kendi tuhaflıkları olsa da, temel işlevleri oldukça benzerdir. Basitçe söylemek gerekirse, her web sitesi kendine özgü bir şekilde çalışır. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize en uygun olanı bulana kadar bu sitelerin her birini sırayla test edebilirsiniz.

admin 395
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Sohbet - Canli sohbetler - Sohbet siteleri - Sohbet odaları - Sohbet Chat