kalp

Instagram

Benim Bu hafta İnstagram hesabına, ben kendini aşk hakkında konuşmak için bana ilham bir resim yayınlanmıştır.Resimdeki yazısı kalbime değerli bir anlam taşıyan bir alıntı: “Ben kendimi seviyorum başlayınca, herkes benim bir ilişki değişti.”

anksiyete ve BDD (Beden dysmorphia Bozukluğu) ile savaş devam bir ile yaşayan, ben kendinizi her şeyi yanlış bulmak için ne gibi biliyorum. hepsi en zor kısmı size sadece yolu güzel anlayıştır.

Benim deneyim, benim kendinden nefret başladı söylemek mümkün, ya da ben bir zihinsel çöküntü vardı noktasına geldiğimde olmaz. Henüz oldu. Ben uyandım bir gün gibi görünüyor, ve benim kendi hakkında sevilen şey bulamadık;fiziksel veya zihinsel olun.

Bütün bu kötü enerjiyi taşıyan dahili beni yıktı. Ben hayatımda bir şey hakkında bakmakta söz konusu oldu, bir titrek savaş alanında olduğu gibi hissetmeye başladım. Ben geçmiş göremiyordu gibi hissettim. Ben sadece kendimi ne kadar nefret odaklanmak olabilir. Ben hiçbir benlik saygısı yok, kendiliğinden sevgi, kendimi hiçbir sabır vardı.

Ben herkesten kendimi yabancılaşmış. O kadar çok kendimi nefret, neden herkes olur?

Geçmesi için kolay bir savaş değildi. Ne de kolay yenmek için oldu. Ben tüm kötü kısmı BDD oldu sanırım.

BDD veya Vücut dysmorphia Bozukluğu anksiyete bozukluğu türüdür. Benim durumumda, ben iki şeytanlar mücadele ettiğini: benim açıklandığı yaygın anksiyete bozukluğu, son “Mind Over Matter” yazılan ve vücut dismorfi bozukluğu. Onlar saldırıları, sosyal anksiyete ve depresyon, panik güvensizlik hiç bitmeyen bir kavga yaratmak, birbirlerini beslediler. Ama BDD bambaşka bir düzeyde oldu.

İnsanlar çok orada yeme bozukluklarının sadece türleri gibi anoreksiya ve bulimia hakkında işitme için kullanılır. Ama ne fark yoktur BDD yanı biri olarak hak olmasıdır. Herhangi bir yeme bozukluğu olarak, sizin kilo ve fiziksel görünüşü ile ilgili obsesif olmak. Benim için, ben ÇOK BÜYÜK olduğunu düşündüm. Zaten ben ebil bacaklarımı gizlemek gerekiyordu. O kadar iğrenç, ben herkesten gizlemek zorunda benim uyluk düşündüm ben, mümkün olduğunca sık mayo ve şort giyen kaçınılmalıdır.

Ben aşırı egzersiz rutin vardı. spor salonunda bir saat yeterli değildi, bu yüzden genellikle yaklaşık iki saat bir buçuk, her gün için spor salonunda yapıldı. Ben izin verildi daha bir brokoli yedim ben, ne yedim ben hemen kilo düşündüm, ayrıca hakkında son derece sıkı oldu. Bazı insanlar sadece ben de kendini absorbe düşündüm.

Hatta benim uykusunda “La La Land” kapalı merak olabilir. Şu anda sadece çok korkunç nerede şişman insanlar, beni takip yemeye zorluyor ve diğer şeyler hayal. Şimdi bile komik geliyor, ama bir zamanlar ben kabus panik ataklar uyanmak istiyorum. Ben hala onları bazı kere sahip tamamen dürüst olmak gerekirse. onlar korkunç olmasa da bir kez nerede, bu devam eden bir savaş olduğunu hatırlatıyor olarak.

Ben ilk başta benim fiziksel görünümü hakkında her şeyi kontrol etmek ihtiyacı olduğunu hatırlıyorum. anksiyete ve bedenimi ile benim takıntılı zorlama arttıkça Ama gerçekten önemli ben nasıl baktı, ben sadece ince olmak istedim vermedi. Ben sıfır beden kot gevşek olması ve hala daha, asla yeterli olmadı istedi hatırlıyorum.

Ben her zaman bu kadar şişman hissettim çünkü ben ayna kaçınarak başladı. Ben onları benim düşmanı ilan etti. Aynaya baktığınızda Bugünlerde, ben hala biraz her zaman acı. Sen BDD olan, alternatif bir gerçeklik yaratmak olduğunu anlamak zorunda; bazen ne görmek hiç de gerçekten orada ya da gerçek. Bazen, benim hala bir aynaya bakıyor ve ne değildir olduğumda gerçek olduğunu bilmek için zor. Benim terapist ile bu kapsamlı saatler çalışarak ve daha kolay olsun, ama herhangi bir akıl hastalığı gibi, somedays diğerlerinden daha iyi.

Bana ait olmayan bir vücuda sahip olmak istedim. Bu sorun oldu. Ben kendimle ilgili sevdim ve eşit onları sevdi olarak ne kadar benim kusurları kabul edemezdi. sahip BDD beni daha güçlü ve ben benlik saygısı her bit beslemek yaptı, çünkü bu olsa gitti çünkü Geriye baktığımda, ben aptal ya da aptal hissetmiyorum.

Sosyal paylaşım siteleri arasında en son çıkan vede sohbet yapmaya elverişli bir yazılım gerçekten herksin kullanmasını şiddetle öneriyorum istediğiniz kadar resim özelliği ile yep yeni bir yazılım sizlerin hizmetinde bunun la birlikte umarım daha güzel program yazılımları çıkıcaktır bence artık hayat internet aleminde burda kızlarla sohbet etmek isteyenlerin sayısı gerçekten anımsanmayacak kadar çok fazla bence herkesin mutlaka sahip olması gereken bir program herkese güzel bir gece diliyorum.

quote

Bir önceki yazımda « yazım var.


yazar
eye 194 Okundu
time 20 Ocak, 2023
yorum yorum yok
link Genel

kalp

Instagram İle Benzer Yazılar

Çevrimiçi Bağlantı: Sanal Sohbet Odaları Dünyasını Keşfetmek

İnternet, insanlarla bağlantı kurma

yorumyorum yok
devamı
Instagram DM Nasıl Beğenilir?

Instagram'da diğer kullanıcılarla etkileşime

yorumyorum yok
devamı
kalp

Instagram İçin Yapılan Yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet & Görüntülü Sohbet & Omegle TV Canlı chat & Mavisim.Net