Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Bekar sohbet odaları

Bekar sohbet odaları

Bekar mısın ve aşkı mı arıyorsun? Romantik bir ilişki bulmakta zorlanırken, cesaretiniz çok çabuk kırılır veya flört sohbet ve ilişkilerle ilgili yıkıcı mitlere inanırsınız.

Bekar yaşam, kendi hobilerinizi ve ilgi alanlarınızı takip etme özgürlüğü, kendi arkadaşlığınızdan keyif almayı öğrenme ve yalnızlığın sessiz anlarının kıymetini bilme gibi birçok ödül sunar.
Ancak, hayatınızı birisiyle paylaşmaya ve kalıcı bir hayat kurmaya istekliyseniz ve değerli bir ilişki, bekar yaşam da sinir bozucu görünebilir

Birçoğumuz için duygusal bagajımız, doğru romantik partneri bulmayı bir angarya haline getirebilir. Zor yolculuk. Belki güçlü, sağlıklı bir ilişki için rol modelin olmadığı bir evde büyüdünüz ve böyle bir şeyin varlığından şüphe ediyorsunuz. Ya da belki de flört geçmişiniz kısa olaylardan ibarettir ve siz bir ilişkiyi nasıl sürdüreceğinizi bilmiyorsunuzdur. Geçmişinizde çözülmemiş bir sorun nedeniyle yanlış kişiye ilgi duyabilir veya aynı kötü kararları tekrar tekrar verebilirsiniz. Ya da belki kendinizi doğru kişiyle tanışmak için en iyi ortama koymuyorsunuz ya da koysanız bile kendinize yeterince güvenmiyorsunuz.

Öyle olsa bile engellerinizi aşabilirsiniz. Sürekli tükenmiş hissediyorsanız veya ilişki geçmişiniz kötüyse, bu ipuçları sağlıklı, uzun süreli sevgi dolu bir ilişkinin yolunu açmanıza yardımcı olabilir.

Flört etme ve aşkı bulma beklentileri:

Uzun vadeli bir partner veya romantik bir ilişki aramaya başladığımızda, çoğumuz bunu bir dizi (çoğunlukla gerçekçi olmayan) beklentilerle yaparız: B. kişinin nasıl görünmesi ve davranması gerektiği, ilişkinin nasıl gitmesi gerektiği ve ne yapılması gerektiği. her çiftin yerine getirmesi gereken roller. Bu beklentiler aile geçmişinize, yaş grubunuzun etkisine, geçmiş deneyimlerinize ve hatta film ve dizilerde yansıtılan ideallere bağlı olabilir. Bu gerçekçi olmayan beklentilerden çok fazlasına sahip olmak,
herhangi bir potansiyel partnerin mantıksız görünmesine ve yeni bir ilişkinin hayal kırıklığı yaratmasına neden olabilir.

Flört İpuçları:

Bir ilişki bulmayı hayatınızın odağı haline getirmeyin. Keyif aldığınız aktivitelere, kariyerinize, sağlığınıza, aileniz ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize odaklanın. Mutlu kalmaya odaklanmak hayatınızı dengede tutacak ve özel biriyle tanışmak sizi daha ilginç bir insan yapacaktır.

İlk izlenimlerin her zaman güvenilir olmadığını unutmayın, özellikle de internet üzerinden flört söz konusu olduğunda. Bir kişiyi gerçekten tanımak her zaman zaman alır ve biriyle birlikte olmayı çok çeşitli durumlarda deneyimlemeniz gerekir. Örneğin, işler yolunda gitmediğinde ya da yorulduğunda o kişinin baskıyla ne kadar iyi başa çıktığı. Sinirli veya aç

Kendi eksiklikleriniz ve zayıf yönleriniz konusunda dürüst olun. Herkesin kusurları vardır ve bir ilişkinin sürmesi için birinin sizi olmak istediğiniz kişi veya olmanız gerektiğini düşündüğü kişi olarak değil, siz olduğunuz için sevmesini istersiniz. Ayrıca sizin kusur olarak gördüğünüz şey aslında başka birinin ilginç ve çekici bulduğu bir şey olabilir. Rol yapmayı bıraktığınızda, diğer kişiyi de aynısını yapmaya teşvik edersiniz, bu da daha dürüst ve tatmin edici bir ilişkiye yol açabilir.

Meraklı ol. Başka bir kişinin düşüncelerini, duygularını, deneyimlerini, hikayelerini ve fikirlerini gerçekten merak ediyorsanız, bu ortaya çıkacak ve sizi bu yüzden seveceklerdir. Zamanınızı deneyerek harcadığınızdan çok daha çekici ve ilginç görüneceksiniz. randevunuz için kendinizi pazarlamak. Ve randevunuzla gerçekten ilgilenmiyorsanız ilişkiyi sürdürmenin pek bir anlamı yok.

Gerçekçi ol. Başkalarına ilgi göstermek sahte olamaz. Sadece dinliyormuş veya önemsiyormuş gibi davranırsan, randevun bunu öğrenecektir. Hiç kimse manipüle edilmekten veya yatıştırılmaktan hoşlanmaz. Bağlantı kurmanıza ve iyi bir izlenim bırakmanıza yardımcı olmak yerine, çabalarınız büyük olasılıkla geri tepecektir. Eğer randevunuzla gerçekten ilgileniyorsanız, ilişkiyi sürdürmenin pek bir anlamı yok.

Dikkat etmek. Ne söylediğine, yaptığına ve nasıl etkileşim kurduğuna çok dikkat ederseniz onu çabuk tanıyacaksınız. Bir kişinin beğenilerini, size anlattığı hikayeleri ve hayatınızda olup bitenleri hatırlamak gibi küçük şeyler büyük fark yaratır.

Hayal sohbet odaları sizlelre bu makalede sohbet vede flört denklemini elinden geldiğince anlatmaya çalıştı.

admin 651
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Sohbet - Canli sohbetler - Sohbet siteleri - Sohbet odaları - Sohbet Chat