Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Yazılı chat sohbet odaları

Yazılı chat sohbet odaları

Elbette her birimiz kendiliğinden tanıdıkları sık sık düşünmüş veya bunlara “katılımcı” olmuşuzdur. Her şey mükemmel bir şekilde sonuçlanabilir ve ana sorunun cevabını duymak isteyen herkes için hikayede hoş bir anı olacaktır: “Birbirinizle nasıl tanıştınız?” Peki ya sokakta, kafelerde, barlarda, işte ve hatta ulaşımda insanlarla tanışmak size göre değilse ne yapmalısınız? Sonuçta, aynı rastgele yabancının veya yabancının karşılık vermediği görülür. Endişelenmeyin, bir çıkış yolu var!

Anonim sohbet Birisi sizi dünyanın her yerindeki kızlarla ve erkeklerle tanıştıracak. En önemlisi, site hizmeti tamamen ücretsiz sağladığı için tüm bunlara para harcamanıza gerek yok. Ayrıca bu çevrimiçi görüntülü sohbetin yardımıyla günün saatine bakılmaksızın, günün 24 saati boyunca yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Sohbet anonim olmasına rağmen kullanıcı olarak sizin, kimliğinizin açığa çıkmaması için gizliliğinizin korunmasına yönelik tüm önlemlere uymanız gerekir. Bu özel nokta çok önemlidir, çünkü kullanıcılar genellikle düşüncesizce davranır ve kişisel verilerini (telefon numarası, e-posta, sosyal ağlardaki bağlantılar) yabancılarla paylaşırlar. Bu düşüncesiz eylemler feci sonuçlara yol açabilir, bu nedenle numaranızı tanımadığınız bir kıza telgrafla göndermeden önce üç kez düşünün. İnternet dolandırıcılarla doludur, sohbetin kendisi sizden sizin hakkınızda hassas bilgiler istemez, sadece adınızı gizli tutun veya bu tür toplantılar için takma adlar kullanın.

Birisinin sohbet ettiğini hayal edin – yabancılarla engelsiz anonim iletişim

Bu nasıl bir hizmet? Birisi sohbeti, rastgele seçilen bir muhatapla iletişim kurabileceğiniz popüler bir anonim metin sohbetidir. Sadelik her yerde: hafif tasarım ve net işlevsellik; iletişim sırasında hiçbir şey dikkatinizi dağıtmaz. Kayıt olmadan diğer kullanıcılarla iletişim kurabilirsiniz, ancak fotoğraf ve video yükleme özelliği ile Rus sohbetine ilgi duyanlar için bu popüler anonim sosyal ağda bir hesap oluşturmanın bir avantajı vardır.

Bu sitenin çok kullanışlı bir özelliği, birçok kişinin benzer düşünen insanları bulmasına ve herhangi bir konuda iletişim kurmasına yardımcı olacak ilgi alanlarına dayalı bir sohbet oluşturmaktır. Nekto me’nin hedef kitlesinin 2.600’den fazla çevrimiçi kullanıcıyı içerdiği göz önüne alındığında tüm bunları yapmak kolaydır.

Nekto mi hizmetinin kullanıcıları arasında neden bu kadar popüler olduğunu öğrenelim:

istemeyen veya başka nedenlerle kimliğini açıklayamayanlar için sanal tanışma ve buluşmalar için ideal bir yer;
İngilizce de dahil olmak üzere ilginizi çeken herhangi bir konuda yabancılarla zaman sınırı olmaksızın iletişim;
kendi takdirinize bağlı olarak, ilgilendiğiniz kişiyle SMS yazışmasını seçebilir veya sesli sohbete giderek gizemli yabancınızın (yabancının) sesini duyabilirsiniz;
iletişimde herhangi bir engel yok, sadece siteye kaydolmadan bile yeni kişilerle arkadaş olma fırsatı var;
Konumunuz ne olursa olsun, dünyanın her yerindeki insanlarla anonim olarak tanışma yeteneği.
Web kamerası ve mikrofon kullanarak birçok farklı görüntülü sohbet olmasına rağmen, bu yazılı sohbet popülerliğini kaybetmiyor.

Yazılı sohbet
Anonim iletişim için metin sohbeti nedir? Her şey çok basit. Hayatta konuşmak istediğiniz zamanlar vardır, ancak yakınınızda doğru kişi yoktur veya hemen burada ve şimdi iletişimden yeni hisler almak istersiniz! Dünyanın her yerindeki kız ve erkeklerle yazışmalar için Rus anonim sohbetinin kurtarmaya geldiği yer burasıdır.

Nekto mi’de kısa mesaj yoluyla iletişim kurmaya çalışırsanız başlamadan önce aşağıdakileri yapmanız gerekecektir:

cinsiyetinizi belirtin;
yaşınızı belirtin;
Diyalog konularından birini seçin: iletişim, 18+ flört etme veya “yuvarlanma” (rol yapma konuşmaları);
muhatabın cinsiyeti ve yaşı ile ilgili tercihleri ​​ayarlayın (aşağıdaki şekilde gösterildiği gibi).
Bu basit ayarlardan sonra anonim bir metin sohbeti başlatabilirsiniz. Sistem sizi rastgele bir yabancıyla (veya kadınla) buluşturacak ve sohbet edebilirsiniz. Ayrıca iletişime çeşitlilik katacak güzel bir bonus da ifadelerin mevcut olmasıdır.

Birisinin sohbet ayarlarının resmi

Yazılı sohbet, iletişimden tam anlamıyla memnun olmak için sohbette yalnızca SMS yazışmalarına ihtiyaç duyan kişiler için mükemmeldir. Ancak her geçen gün muhatabını görüntülü sohbette kamera aracılığıyla görmek isteyenlerin sayısı artıyor. Bütün bunlar, bilgisayarın veya cep telefonu ekranının diğer tarafındaki gizemli bir yabancıyla görüntülü iletişimin iletişim zevkini iki katına, hatta üç katına çıkarmasıyla açıklanıyor, çünkü kiminle konuştuğunuzu anında görebiliyor, böyle birinin sesini duyabiliyorsunuz. bir kişi ve onunla yazış. En önemlisi bunların hepsinin aynı anda mevcut olmasıdır. Bu amaçlar için BeneChat çevrimiçi görüntülü sohbetini kullanmanızı öneririz (bununla ilgili bilgiyi aşağıdaki bölümde bulabilirsiniz). İnternet üzerinden iletişim kurmadaki bu yeni deneyim sizin için ilginç olacak!

Sohbetin ayrıca iletişim kolaylığı için açık ve koyu bir teması vardır.

Sesli sohbet
Nekto Me web sitesinde, yazılı sohbete ek olarak, yalnızca mikrofon aracılığıyla yazılı sohbetle aynı prensipte iletişim kurmayı mümkün kılan sesli sohbet de bulunmaktadır. Elbette muhatabınızı duymak zaten daha keyifli ama onu tartışmadan görmek daha da güzel. Bu nedenle sayfanın üst kısmında yer alan görüntülü sohbeti denemenizi öneririz.

Kızlarla anonim iletişim için resimli Rusça sesli sohbet Nekto mi

Somebody’nin sohbete ek olarak ek hizmetleri de vardır: radyo, ünlüler, blog gönderileri. Kullanıcılar burada çoğunlukla BDT ülkelerinden, özellikle de Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya’dan birçok kullanıcıyla iletişim kuruyor. Bu anonim sosyal ağ, yeni kullanıcılarla sürekli olarak güncellenmekte ve işlevselliği zamanla daha kapsamlı hale gelmektedir.

Birisi Mi Chat’e Alternatif
Yeni bir şey dene!

BeneChat, İnternet üzerinden görüntülü konuşmalar ve bilgi alışverişi için kullanışlı bir hizmettir. Bunun anonim konuşma, ücretsiz kaynak ve kayıt olmadan yeni tanışma fırsatı ile Nekto’ya benzer bir görüntülü sohbet olduğunu düşüneceksiniz. Muhtemelen öyledir, ancak Benechat size tüm bunları ve daha fazlasını sunuyor, örneğin:

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı yüklemek ve paylaşmak ve daha fazlası dahil olmak üzere iletişimde birçok fayda sağlayan istekli kullanıcılar için ücretsiz kayıt mevcuttur;
iki kişilik bir sohbet odasında sohbet etmek veya grup sohbeti oluşturmak;
rulet ilkesine dayalı bir sohbette yeni insanlarla sanal olarak tanışmak;
sitenin mobil versiyonu – akıllı telefonunuzda bir İnternet tarayıcısı açın ve gerçek zamanlı olarak iletişim halinde kalın;
kullanıcı sayısı sürekli artıyor, bu da rahat iletişim koşullarını gösteriyor;
Fotoğraf ve video dosyalarını gönderme, avatar ayarlama.
Yeni Benechat’ı hayal edin – popüler Nekto mi sohbetine bir alternatif

BeneChat’in anonim sohbet Nekto mi’ye mükemmel bir alternatif olduğu ortaya çıktı . Benechat nispeten yeni bir hizmet olmasına rağmen hızla gelişiyor ve aynı zamanda dünyadaki web iletişimi için en iyi görüntülü sohbetlerden biri olma eğiliminde. Bu ilginç bir gerçekle kanıtlanıyor: Bu siteye gelen ziyaretçilerin %90’ından fazlası diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunmak için sitede kalıyor.

Size iyi bir ruh hali ve keyifli canlı iletişim diliyoruz!

admin 154
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Sohbet - Canli sohbetler - Sohbet siteleri - Sohbet odaları - Sohbet Chat