Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Yabancılarla sohbet

Yabancılarla sohbet

Yabancılarla sohbet kulağa tuhaf geliyor mu? Çocukken “Yeşilliği yemeli, yabancılardan uzak durmalısın” diyen çoğumuz için öyle olmalı. Doğru duydunuz, karanlık ağa yayılmış yabancılarla konuşmak her zaman BÜYÜK bir Hayırdır.

 

Bu düşünceyle geriye dönersek, şu anki tanıdıklarınızın her biri bir noktada yabancı görünmeyebilir. Hayatın her alanındaki belirsizliği azıcık inanç ve güvenle yıkmadık mı?

 

Karantina, yoğun rutinimiz içinde toz haline gelen kişinin gerçek benliğini yeniden değerlendirme ve bizimle aynı ilgi alanlarını paylaşan yeni arkadaşlar edinerek yenileme zamanıdır. Bu bize kişisel izolasyon baskısından anonimlik konusunda özgürlük verir.

 

Karantina rutini sırasında sohbet siteleri pek çok sitenin parçası olsa da. Mevcut rulet sohbet seçeneklerini kullanarak tamamen rastgele bir yabancı bulmayı düşündünüz mü ? Bir kişiyle çevrimiçi olarak rastgele bağlantı kurmak ve bilinçli bir çaba harcamadan herhangi bir konuda sohbete başlamak bazen heyecan verici ve adrenalin vermiyor mu?

 

Ayrıca rulet sohbet seçeneklerine girerken belirli yapılması ve yapılmaması gerekenleri takip etmeliyiz. Arama, kamera veya mesaj yoluyla, oluşturulan profilinize veya belirtilen ilginize göre veya tamamen kullanıcıların hiç beklemediği bir şekilde eşleşen tamamen yabancı bir kişiyle bağlantı kurmayı tercih edebilirsiniz.

 

Ancak sonunda herhangi bir sanal platformda bir yabancıyla tanışırız.

* Kişisel bilgilerinizi açıklamayın veya gizli verileri paylaşmayın
* Bilinmeyen kaynaklardan hiçbir şey indirmeyin
* Kontrolü ele geçirmelerine ve sizi korkutmalarına izin vermeyin
* Akıl almaz davranışlar sergileyen kişilerden kaçının

 

Bu da, neden bir rulet sohbetine girdiğinizin tek sebebinin, çekingenliklerinizi paylaşacak ve kişisel izolasyon can sıkıntısını aşacak cana yakın bir arkadaş bulmak olduğunu özetliyor. Bu nedenle her zaman açık fikirli olun ve neyin doğru, neyin yanlış olduğunu yönlendirirken içgüdülerinizi dinleyin.

 

Eğer hala bir rulet sohbetine kaydolma konusunda kararsızsanız, orada olup biten her şeye onay vermek kadar iyidir. Hayır değil. İstediğiniz zaman tamamen kontrolünüz altındadır. Rahatsız edici bir şey bulursanız, istediğiniz zaman kalmak zorunda değilsiniz, yalnızca oturumu kapatın, engelleyin veya bildirin.

 

İnziva sırasında görülmek, duyulmak, fark edilmek ve kimse sizin alanınızı paylaşmamak için kendinizle mücadele ediyorsanız; Gizliliğinizi kontrol altında tutmayı keşfedebileceğiniz daha büyük bir dünya var.

 

Sohbet odasında GERÇEK kızlar nasıl bulunur?

İnternette gerçek kız bulmanın gerçekten zor olduğunu biliyorduk. Canlı kamerada çılgınca şeyler yapan ateşli kızları bulmak için birkaç canlı kameralı kız sohbet odası var. Ancak, erkeklerle kameralı seks veya sesli seks yapmakla ilgilenen, gerçekten ateşli ve seksi bir kızı ücretsiz olarak bulabilir misiniz? Dışarıda çok sayıda sohbet sitesi olduğunu ve kullanıcı listesinde çok fazla kız kimliği gördüğümüzü düşünebilirsiniz. Ama onların gerçek kız olduklarından emin misin?

Hayır, seks sohbet odalarında gerçek kadın sohbetçileri bulmanın kolay olmadığına bahse gireriz . Ancak chatzozo’da bunu çok basit hale getirdik. Sohbet odamıza giriş yapan her kadın kullanıcı gerçek bir kullanıcıdır ve eğer kullanıcı gerçek kadın ise, onları bekleyen küçük bir VIP hesabımız vardır. Chatzozo’muzda, yeni bir VIP üye gördüğünüzde (küçük VIP rozetli turuncu takma ad), sohbet yöneticilerimizden biri tarafından doğrulanır.

Kızlarla sohbet etmek için para ödemem gerekiyor mu ?
Hayır, sohbet kızlarımızla sohbet etmek için para ödemenize gerek yok. Hepsi senin gibi, sohbet edecek ateşli bir erkek bulmayı bekleyenler.

Kızlarla sohbet etmek için kayıt olmam gerekiyor mu ?
Hayır, sohbet odamızda gerçek kızlarla sohbet etmek için kayıt olmanıza/kaydolmanıza gerek yok. Kayıtlı bir kullanıcı gibi sohbet etmek (tesis) ve özel mesaj göndermek için tüm seçeneklere sahip olursunuz.

MİSAFİR kullanıcısı olarak ne kadar süreyle oturum açabilirim ?
Sohbet odalarımızda odaya girişte herhangi bir sınırlama yoktur, istediğiniz kullanıcı olarak girip, kalabildiğiniz kadar kalabilirsiniz. Hayır, kimse seni sitemizden veya sohbet odasından ayrılmaya zorlayacak.

Sadece Özel Ben, Göğüslerini Gösteriş vb. diyerek sohbetleri yasaklıyor muyuz/sessizleştiriyor muyuz?

Hayır, biz yöneticiler, sizi görmezden geldikten sonra bile siz onları gerçekten kötüye kullanana kadar hiçbir kullanıcıyı yasaklamayız veya susturmayız.

admin 90
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Sohbet - Canli sohbetler - Sohbet siteleri - Sohbet odaları - Sohbet Chat