SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

WhatsApp Çoklu Cihaz Girişini Tanıtmak İçin

Sosyal Ağlar!

WhatsApp, 2 milyardan fazla müşterisi ile dünyanın en iyi bilinen bilgilendirme uygulamasıdır.

Ne olursa olsun, WhatsApp müşterileri düzenli olarak bir sorunla karşı karşıyadır ve bu, bu uygulamadaki arkadaşlar ve kişiler tarafından gönderilen kayıtların ve fotoğrafların bir sonucu olan telefonun fazladan odasını işgal etmektedir.

Şimdi WhatsApp, kullanıcıları için bu sorunun üstesinden gelmeye yardımcı olacak yeni bir özellik sunuyor.

WhatsApp yenilemelerini görüntüleyen bir Twitter hesabı olan WAbetaInfo tarafından belirtildiği gibi, bilgilendirme uygulamasında kapasiteden yararlanmak için yeni araçlar kullanılıyor.

Bu yeni bileşen, müşterilere telefonlarının kapasite eksikliğinden kaçınmalarına yardımcı olacak, çünkü büyük belgeler için bir arayış gibi yer kaybetme seçeneğine sahip olacaklar.

Öğe, gönderilen belgelerin ne kadar stoklanmasının söz konusu olduğunu söyleyecek ve aynı şekilde muazzam kayıtlar hakkında tavsiyelerde bulunacaktır.

Bu yeni bileşen şu anda WhatsApp’ın Android beta uyarlamasında ve muhtemelen yakında tüm istemciler tarafından erişilebilir olacak.

WhatsApp, beta formundaki çeşitli yeni özellikleri deniyor, bunlardan biri, bireylerin bir süredir sıkı sıkıya bağlı olduğu çoklu gadget giriş desteği, çünkü bu kaydı çok sayıda cihazda kullanmak mümkün olacak.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Android Mobil Cihazınızda Oyun Hızını Nasıl Artırırsınız? Android Mobil Cihazınızda Oyun Hızını Nasıl Artırırsınız?

Yavaş hız veya gecikmeli android cihaz, favori oyunlarını oynarken herhangi bir oyuncu için en büyük zorluktur. Birikmiş önbelleğe alınmış...

DEVAMI
TELEFON ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ TELEFON ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

Bu günlerde model çeşitliliği, sayısız ve büyüleyici özellikleri ve öte yandan astronomik fiyatlar; Hepsi telefon satın alma ve uygun...

DEVAMI
Badoo sohbet uygulaması Badoo sohbet uygulaması

Badoo servisinin popülaritesi her geçen gün artmaktadır. Bugün, tanışma sitesinde 2 milyondan fazla kişi kayıtlı. Katılma zamanı! Android ve...

DEVAMI