Web kamerası seks kuralları

Görünüşe göre, iki kişinin cinsiyeti ve yalnız bir yer en azından web kameraları bu seçeneği sunuyor ve internet sadece bunun için burada. Ancak, bazı eğlenceler hayranları bunu asgari düzeyde yapıyor. Örneğin, internette seks yapmak. Ve benzer eğlence her yıl daha popüler hale geliyor.

Online seksi kızlar nerede bulunur

Her şeyden önce, sanal cinsiyetten meslekler için ortağa ihtiyacınız var. Ve burada iki seçeneğiniz var. Zaten sevgilim varsa, cinsel yaşamınızı çeşitlendirmenizi ve Skype aracılığıyla veya SMS yazışmaları yoluyla samimi sohbet etmenizi önerebilirsiniz. Mevcut değilse – hizmetinizde çok sayıda forum ve tanışma siteleri. Potansiyel beyefendiye dar bir şekilde bakın, onunla biraz iletişim kurun. Sizi muhatap olarak kabul edip etmeyeceğiniz? Kişi size yetersiz gelirse, onunla diyaloğu durdurun. O ve sanal seks olmasına rağmen, gerçek değil, aynı zamanda bozulmak da mümkündür ve aynı zamanda hoş değildir.

 

Siteye veya bir foruma kayıt sırasında gerçek verileri belirtmeyin. En iyisi, varsayılan bir adla sunulmak veya yeni bir takma ad kullanmaktır.

Web kamerası seks sırasında görünüm

Böylece, sevinç sevinçlerinin ortağı bulunur ve başlamak mümkündür. İnternetin tenha bir köşesine (Facebook Messenger, Skype, Mobil Uygulamalar ve özel web kamerası sohbet odası) emekli olduktan sonra, iş ortağına ne giydiğinizle ilgili görünüşünüzü açıklayın.

Görüntülü sohbet kullanmıyorsanız, hayal edebilirsiniz: bir ev sabahlığı yerine, size öğleden sonra bir vitrin vitrinde gördüğünüz muhteşem bir keten seti olacak ve ince örgüleriniz muhteşem saç çalı. Ortak, kadife yağmurluğuna sarılmış vampir tarafından sunulmuş olarak size aynı şekilde cevap verebilir.

Nasıl göründüğünü bilen kişiyle web kamerası seksiyle uğraşıyorsanız, önceden rol yapma oyunu hakkında anlaşabilirsiniz. Sitenin kalitesini belirlemenize yardımcı olacak ana 3 şey vardır:

  • Şovunuz için doğru kızı seçmenize yardımcı olacağı için farklı tipteki kameraların bir sürü kategorisi
  • Özel şov seçeneği – bu tip siteler için bu mümkün olmazdı, çünkü oynamak için kızla bire bir olmanız gerekiyor
  • Rol yapma şovları yapmaya istekli kızlar, profilleri kontrol ederek bu yüzden detaylı profiller çok yardımcı oluyor.

başlangıç

Her zamanki gibi, sanal seks ön okşama ile başlar – öpücükler ve kucaklar. Ve çoğu durumda başrol rol insan tarafından oynanmasına rağmen, sadece “ah” ve “oh” eylemlerine tepki vermemelisiniz. Reaksiyonu açıklayın: yanaklarınız kızartıldı, cilt üzerinde bektaşi üzümü ve aynı zamanda karşılıklı eylemleriniz: sevgilinin bir elmacık kemiği üzerinde parmak uçları yaptınız ve onu dudakların bir köşesinde öptünüz.

 

Süreç sadece hayal gücünüze bağlıdır. Yavaş ve nazik olup olmayacağı veya tam tersine, gerçek hayatta karar vermeyen tüm hayalleri sanal olarak somutlaştırıyorsunuz. Ana şey – eylemler, duygular, içinizde partnerin neden olduğu duygusal bir tepki hakkında daha ayrıntılı olarak yazmanız mümkün olduğu için. Sonunda adama bir iltifat öderseniz, onun güzel sevgilisi olduğunu not ederseniz, bunun gerçek hayatta benzer tanımadan daha az değil anlamına gelecektir. Ve belki de bir süre sonra tekrar Skype’ta buluşacaksınız.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
2 okuma
29 Nisan, 2020
serkan
serkan

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?