SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Tutkulu evli kadınları seven hakkında birkaç yön

Sosyal Ağlar!

Tutkulu evli kadınları seven hakkında birkaç yön

 

Pek çok bekar erkek, diğer bekar erkeklerle tanışmak için çekilecek olsa da, daha küçük ve seçkin bir grup insan bu basit gerçeğe taraf olur: evli kadınlar, eşlerinin peşinden koştuğu olgunlaşmamış kızlardan daha seksi ve daha fedakârdır. Bu düpedüz tehlikeli çekiciliğin birçok sebebi var, ama asıl mesele, evli kadınların sadece yatak odası departmanında değil, hayatlarının her alanında çok daha fazla deneyime sahip olmaları. Bu atılganlık ve güven, birçok erkek için afrodizyaktır. Kendilerini sofistike ve olgun bir hanımefendinin ellerine bırakmanın, daha önce deneyimlediklerinden çok daha fazla tutkuya maruz kalacağı bilgisinin yanı sıra, bu karşılaşmaların tüm gizemli doğası, onlara ciddi bir bağımlılık yaratabilecek bir kenar kazandırır.

 

Onları alaycı bırakan mutsuz karşılaşmalara ya da akıl oyunlarına ihtiyaç duyan kadınlara benzemeyen bekar kızların aksine, evli kadınlar tam olarak ne istediklerini bilirler. Kesinlikle hiçbir erkeğin zayıf noktalarını düşünmeyecekler ve tam olarak akıllarında ne olduğunu söyleyemeyecekler. Birçok bekar kişiye bu dürüstlük, temiz hava soluğu gibi olabilir. Dişiler kural olarak ön plandaysa, yatak odasına gelince, ortaklarının onlara nelerin döndüğünü bilmesine izin vermeyecek bir nitelikleri olmayacaktır. Bu dürüstlüğün alıcı ucundaki erkeğe, fiziksel karşılaşmalar, onun yüzünden tamamen doğal ve son derece zevkli hale gelir.

 

Birçok bekar erkek evli kadınlarla tanışmayı sever

 

Önceden konuşulduğu iddia edilen kadınlarla yakın ilişkilerin en önemli yönlerinden biri risk faktörüdür. Kız arkadaşınızı ayaklarından süpürüp özgürlüğünüzü çekecek bir yere götürdüğünüz normal bir randevu senaryosundan farklı olarak, bir meseleye çıktıktan hemen sonra bekçiniz üzerinde olmanız gerekir. Ama bu senin randevunuza yoğun bir frisson verir. Bazı çocuklar, keşfedilme düşüncesinin maruz kaldığı stresle baş edemez. Diğerlerine göre, bu yüzden tüm senaryoya hızla bağlanırlar. Bu yasadışı taraflar heyecan verici. Bir araya gelmek için kutunun dışında düşünmek gerekir. Onu diğer single’lardan çıkarken kullandığın lokal multipleks ya da High Street restoranına götürmeyi unut. Şimdi oyun alanın çok daha egzotik olmalı.

 

Şimdi, şehrin diğer tarafındaki gizli otellere rezervasyon yapmayı düşüneceksiniz. Parçalarınızı gerçekten kapatmak istiyorsanız, farklı yerlere seyahat etmeyi düşünebilirsiniz. Yanlış isimleri veya farklı kişileri kullanarak buluşmayı düşündüğünüzde, tüm olasılıklar bütünü açılır. Birbirini değiştirmek için egoları icat edebilirsin. Belki de bu aldatmacanın gerçekliğinden uzaklaşmanın bir yolu olabilir. Diğer taraftan, yaptığınız şeyin eğlenceli yönünü ekler. Engeller azaldığında, daha önce hiç kullanamayacağınız yatak odası tekniklerini denemeye bile güvenebilirsiniz.

 

Evli kadınlara giriş: takdir ve güven

 

Pek çok erkekin evli kadınlarla ilişkiye girme konusunda sahip olduğu için minnettar olsak da, gerçekte bu hangilerin çoğunun iyi durumda olma nedeni vardır. Evli erkekler, rahatça ve rutinin rutine, kanepe üzerinde bitki örtüsü içerisine girebilirken, midriffs spor salonu üyelik kartının çekmecenin arkasındaki tozu topladığı gerçeğine ihanet eder. Öte yandan, eşleri, evlilikleri için kabul edilmeleri gereken bir noktaya geldiklerinde kızgınlık duyuyor olabilirler. Daha da kötüsü, bir zamanlar hayatlarını aydınlatan duygusal kıvılcım kullanılmadı.

 

Bu şartlarda, pek çok evli kadının eskisi gibi büyüyüp büyümeyi reddetmesi şaşırtıcı değildir. Doğru erkeğe vermek için hâlâ çok şeyleri olduklarını takdir ediyorlar, özellikle de sanırız ki insanın sonsuza kadar doğru bir adam olacağı düşünülürse, eşit derecede donuk arkadaşlarıyla ya da televizyonun önünde horlayarak golf sahalarında çok fazla zaman geçiriyor gibi görünüyor.

 

Bu site, istekli erkekler tarafından sunulan kaçış rotasını takip etmek isteyen evli kadınlara tam mahremiyet sunmaktadır. Dahası, bu ilişkiler her iki tarafın da birbirlerinin köpüklü şirketlerinden zevk aldıkları sürece tam bir takdir yetkisi ile devam edebilir. Hayat, sıradanlığı kabul etmek için çok kısa. Çocuklar için, tüm karışıklıkların evli kadınlarla ilgili olduğunu öğrenmek istiyorsanız, bu site sizi tam olarak değerlendirecek!

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi

Tinder, Bumble, Match ve daha fazlası gibi flört uygulamalarının artan popülaritesi ile geleneksel flört etme yöntemi düşüyor. Ancak, tamamen...

DEVAMI
SEO’nun Faydaları SEO’nun Faydaları

Arama Motoru Optimizasyonu, toplam görünürlüğü artırarak bir web sitesinin kalitesini ve esas olarak trafik miktarını artırma işlemidir. SEO nedir? SEO terimi,...

DEVAMI
IRC Komutları – IRCDKomutları IRC Komutları – IRCDKomutları

Who komutu ile birlikte kullanilan parametreler; a: Kullanicilari mesgul (away) durumuna göre listelemekte kullanilir. c: Belirtilen kanalda ki kullanicilar arasinda listeleme...

DEVAMI