TikTok

Çevremizdeki birçok insan gibi, muhtemelen TikTok’u hiç duymamışsınızdır. Telaşa gerek yok! Şekerin de aynı şekilde kullanılması tavsiye edilir.

Gençliğimiz gerçekten de bütün yaz arkadaşlarıyla eğlendi, koreografisi ve o anın en sevilen parçalarını karıştıran kısa videolar üretti. Hem sosyal ağ hem de eğlence medyası;

Bu uygulama, iki kısa bir süre içinde 30 yaşın generçler arasında 1 numara oldu. Artan diyor ki indirme ve kullanıcıyla birlikte, hepimiz bu sosyal ağı bir iletişim stratejisine dahil etmenin uygun hale getirmek bilmek istiyoruz. Diğer ülkelerde mevcut başka ürün olmadığını kontrol etmek ister misiniz? Bu durumda.

TikTok, nasıl çalışıyor?

TikTok’ta playback’te şarkı söylüyoruz, çok karmaşık koreografiler yapıyoruz ve zorluklara katılıyoruz. Bu durumda, ödemesi yapılacak olan filmin niteliği konusunda üçüncü şahıs bilgilendirilmelidir. Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi, yaratıcı yön için filtreler, oyunlar ve hamilelik efektler bulabilirsiniz. Ancak TikTok ile ilgili özel olan şey, çalınacak çok sayıda şarkıdır. Müzik, TikTok’ta hızı belirliyor ve kimsenin başka eğlence arayan gençler için mükemmel bir sosyal ağ ortaya çıkıyor. Bu yüzden insanlar bu platformu TikTok influencer’ı olmak ve TikTok takipçileri satın almak için kullanıyor ve bu yolculukta onlara yardımcı oluyor.

TikTok’ta gezinin

Uygulamaya gir sonra, algoritma varsayılan olarak yeni içerik “sizin için” sekmesi altında sizin için bir video akışı sunarak görüntüler. Videolar otomatik olarak başlar ve her video arasında gezinme kaydırılarak yapılır. Aynısı aks için de geçerlidir, yani oyun salonu araçtan kaldırılır ve “abone” olarak kullanılır.

Ekranda video formatı gösterilir. 15 saniyeden bir dakikaya kadar ayak bu “atılabilir” içerik, bir muketim modeline çok uygundur. Üstelik açma açma sıklığı günde ortalama sekiz defadır.

Mevcut çeşitli düzenleme işlemleri nedeniyle, çıkmadan kaliteli videolar üretmek için basit bir akıllı telefon yeterli. TikTok, en iyi içeriğin viral hale gelmesini sağladı diğer sosyal ağlarda paylaşılmasına ve verilmesine izin verir. TikTok’tan doğru olana yeni bir bilet aldığınızı söylemek isterim.

Devamını Okuyun – Java’nın Veri Bilimciler için Önemli Olmasının En Önemli çalar

TikTok hashtag zorlukları

Zikluklar TikTok’un bel kemiğidir. Gerekirse, aynı faydayı alabilecekler. İnsanlar, bazen ciddi ve hamil olan temalar öğretmek için videolar oluşturmak için bu zorlukları üstleniyor.

Bu resmi zorluklar, TikTok onları kullanarak görünerek veya “resmi” bir rozet atayarak vurguladığından, belirli videoların çok fazla elde etmesini sağlar. Kullanıcıların kendileri tarafından başlatılan resmi olmayan mücadeleler de halka açık veya kısıtlı arkadaş içinde yazın.

Markalara uzun süre çalışmıyor mu?

TikTok henüz bir reklam ağı sunmasa da, markaların neden TikTok ile ilgilenmesi gerektiğine dair birkaç neden görüyoruz:

Diğer sosyal ağlarda çok az olan genç bir izleyici kitlesine erişim
İçerik viralliği için güçlü potansiyel
Aynı şekilde satış için kiralanan bir yağ parçası olan UGC’yi (Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik) yurt içinde satılmıştır.
Paylaşımı Teşvik Eden, İnternet Kullanıcıları arasında çok popüler bir video formatı
Daha düşük maliyetle içerik oluşturmanıza olanak tanıyan bir platform
Etkileşimim oluşturmak için etkileyici kullanma
Diğer marka, kendi zorluklarını başlatarak başarılı bir şekilde daldı. #MaoamChallenge by Haribo’dan (4.5 milyon krüntüleme), #ShareaCoke by Coca Cola’dan (200 milyon görüntüleme) veya Michael Kors’tan # CityCatwalk’tan (5 milyon görüntüleme) alıntı yapabiliriz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1 okuma
26 Ekim, 2020
serkan
serkan

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?