SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

TELEFON ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

Sosyal Ağlar!

Bu günlerde model çeşitliliği, sayısız ve büyüleyici özellikleri ve öte yandan astronomik fiyatlar; Hepsi telefon satın alma ve uygun model seçme sürecini zorlaştıran etkenler arasında yer alıyor. Bu normal; Çünkü telefonların bilgilerine ve teknik özelliklerine herkes aşina değil. Alışveriş yaparken ne tür zorluklarla karşılaştınız? Farklı fiyatlar hakkında şüpheleriniz veya tereddütleriniz mi var veya değişken özellik ve özelliklere sahip iki model arasında şüpheleriniz mi var? Kuşkusuz, en iyi orta seviye ve hatta amiral gemisi telefonu seçerken hepimiz bu tür zorluklarla karşılaştık; Ama en iyi seçimi yapmak için hangi strateji izlenmelidir? 19 Emtia burada bu zorlukları ele alacak ve onlara çözümler sunacaktır .

En iyi orta sınıf ve amiral gemisi telefonu satın almadan önce herkesin göz önünde bulundurması gereken ilk şey onların önceliğidir. Çünkü telefon sizin cep bilgisayarınızdır ve pek çok şeyi yapabileceğinizden ve onu sadece dış dünyayla iletişim kurmak için kullanabileceğinizden emin olmalısınız. Örneğin, orta menzilli bir telefon mükemmellik için tüm özelliklere sahip olmadığından, bir alıcı olarak mobil pazardan satın alırken önceliğinizi belirtmelisiniz. O modelde hangi özelliğin sizin için öncelikli olduğunu belirleyin, örneğin bazı kullanıcılar veya bunların büyük çoğunluğu cep telefonunun kamerasını tercih ederken, diğerleri için iyi bir orta menzil satın alırken mümkündür. Pil veya monitör önemlidir .

Örneğin, WhatsApp mesajları göndermek veya sosyal medyada birden fazla gönderi göndermek için 200 $ ‘dan fazla harcamanıza gerek olmadığını unutmayın; Ancak öte yandan oyuncu akıcı ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilmek için fiyatı 400 doların üzerinde olan telefonları düşünmenin daha iyi olduğunu unutmamalıdır; Ancak orta sınıf veya amiral gemisi bir telefon için en iyi fiyatı satın aldığınızda en iyi cihaz sizce iyi bir tasarıma ve performansa sahip bir modelse daha pahalı seçenekleri düşünmelisiniz .

 

Belki de amiral gemisi telefonlar, özelliklerin tamamına veya çoğuna mükemmel şekilde sahiptir; Ancak aracılarda durum böyle değil. Ancak arabulucuların bugünlerde söyleyecek çok şeyi var. Piyasadan amiral gemisi bir telefon bekleyemesiniz diye bunu dine anlattık. Örneğin üreticiler, her zaman bir ara ürünün bir veya daha fazla özelliğini vurgular ve ürünün maliyetini düşürmek için geri kalanının daha zayıf özelliklerini kullanmaya çalışır. Bir çırpıda sonra bir bayrak taşıyıcısı bekleyemezsiniz .

inanıyoruz ki, özellikle orta menzilli bir telefon alacağınız zaman, satın almadan önce istediğiniz fiyat aralığını belirtmeniz gerekir. Bunu yaparak, kafa karıştırıcı seçenekleri kendi yolunuza sınırlarsınız, böylece seçim süreci daha kolay olur .

 

 

Kamera :

En iyi orta menzilli veya amiral gemisi telefonu satın almak ve seçmek için megapiksel boyutuna ek olarak, diyafram boyutu, lens sayısı, kullanılan sensör türü gibi diğer şeyleri de göz önünde bulundurmalısınız (örneğin, 48 ve 64 megapiksel lensli cep telefonları, 48 ve 64 lensli telefonlar) Sony megapikselleri düşünün (Samsung lenslerinden daha iyi performans gösterirler) vb. 19 ürün, mobil kameranın hareket özgürlüğü sizin için önce gelirse, önce daha iyi lenslere ve ikinci olarak daha büyük bataryaya sahip telefonlara daha çok gitmenizi önerir .

Donanım :

 

Belirli bir markanın telefonunun neden kilitlendiğini defalarca duyduk? Veya telefonlarının yavaş hızından sürekli şikayet eden veya telefonu asan kullanıcılar. Satın almadan hemen önce bunu düşünün ve en iyi orta sınıf ve amiral gemisini seçmek için bir telefondan ne bekliyorsunuz?

 

Batarya :

Piller söz konusu olduğunda, pil kapasitesi ve türüne ek olarak bir önceliktir, orta menzilli bir telefon alırken hızlı şarj versiyonu da dikkate alınmalıdır. Pil birçok işlevi etkilediği için; 19 ürün, satın alırken özellikle dikkat etmenizi tavsiye ediyor. .

 

Ekran :

Çoğu insan gibi gün içinde saatlerce telefonunuzun ekranına bakarsanız, telefonunuzu satın alırken yeterince parlak olduğundan ve dışarıda herhangi bir sorunla karşılaşmadığınızdan emin olmalısınız. Piksel yoğunluğu, kullanılan panel türü, görüntü kalitesi vb. Daha iyi bir seçenek seçerken göz önünde bulundurulması gereken faktörlerdir. .

 

Sonuç :

19 Kala online mağaza , bir markanın veya reklamların itibarından etkilenmeden, yukarıdakileri dikkate alarak, telefon satın alma ve en iyi orta menzilli veya amiral gemisi telefonu seçme sürecinin çok daha kolay olacağını ve istediğiniz modeli daha kolay seçebileceğinizi garanti eder. Seçin. Sonuç olarak, satın alma işleminizden daha memnun kalacaksınız.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Android Mobil Cihazınızda Oyun Hızını Nasıl Artırırsınız? Android Mobil Cihazınızda Oyun Hızını Nasıl Artırırsınız?

Yavaş hız veya gecikmeli android cihaz, favori oyunlarını oynarken herhangi bir oyuncu için en büyük zorluktur. Birikmiş önbelleğe alınmış...

DEVAMI
WhatsApp Çoklu Cihaz Girişini Tanıtmak İçin WhatsApp Çoklu Cihaz Girişini Tanıtmak İçin

WhatsApp, 2 milyardan fazla müşterisi ile dünyanın en iyi bilinen bilgilendirme uygulamasıdır. Ne olursa olsun, WhatsApp müşterileri düzenli olarak bir...

DEVAMI
Badoo sohbet uygulaması Badoo sohbet uygulaması

Badoo servisinin popülaritesi her geçen gün artmaktadır. Bugün, tanışma sitesinde 2 milyondan fazla kişi kayıtlı. Katılma zamanı! Android ve...

DEVAMI