SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Sohbet Sizce Nedir?

Sosyal Ağlar!

Yeni ve ortaya çıkan bir fenomen olan “Sohbet” veya İnternet sohbeti ülkemizde hızla yayıldı ve izleyicilerini toplumun farklı kesimleri arasında buldu ve birçok genç insanı kendine çekti.
Sohbet, diğer araçlar gibi, kullanımının olumlu ve olumsuz etkilere sahip olabileceği bir medya aracıdır ve uygun kullanım kültürünün toplumda yaratılması önemlidir.

Yeni bir iletişim yöntemi olarak sohbet etmenin sosyal ilişkilerin türü üzerinde yadsınamaz bir etkisi vardır: Sohbetin yeni bir iletişim yöntemi olarak rolünü açıklarken – diğer medya türleri gibi – değiş tokuş edilen mesajların türü o kadar önemli değildir. Sohbete dayalı farklı ve çok sayıda iletişim biçimini ve farklı insanlar arasındaki iletişim için farklı motivasyonları sınıflandırmak ve açıklamak önemlidir, ancak başka bir tartışmada ele alınacaktır.

İletilen mesaj türünün sohbetinde daha önemli olan, iletişim kalıplarının seçimi, yeni bir iletişim türünün tanımı, insanlar ve bunun gibi kavramlar arasında yeni bir etkileşim kavramının tanımı ve oluşturulmasıdır. Aslında, sohbet, zamanın ve uzayın sınırlarını görmezden gelmenin ve kırmanın olumlu ya da olumsuz sonuçları olan her ikisinin de sınırlarını göz ardı etmenin yanı sıra, alan ve zamanın sınırlarını aşan yeni bir iletişim türü oluşturur. Birçoğu yeni bir iletişim modeli bırakıyor – öte yandan, önceki iletişim yorumlarımız ve önceki iletişim kriterlerimiz ve iletişim beklentilerimizle tutarsız yeni kavramlar yaratıyorlar. Sohbet, bu iletişim yönteminin yeni kullanıcıları olarak, sohbetin bize dayattığı ölçütleri ve göstergeleri kabul etmek zorunda olduğumuz yeni kriterler yaratır. Yeni iletişim türünden de yararlanabilmek için bu yeni kriterleri kabul etmeliyiz.

Aslında, bu, ekstra zamanın ve bu tür iletişimin olasılığının avantajlarından ve olumlu noktalarından zevk almaktan hoşlanırken, sınırlamaları ortadan kaldıran, ancak basitçe yapmak istemeyen sohbetçilerin özelliklerinden biridir. Ve yeni ve dayatılan kriterleri kolayca kabul edin: Sohbetin önceki kriterlerin yükü altında olmadığı ve sohbet edenlerin yeni kriterleri kabul etmeye istekli olmadığı bir durumda, bu karşılıklı direnç uyumsuzluğa neden olabilir. İletişim kurmanın ve reddetme, kızgınlık, öfke yaratma, ilişkiyi bırakma veya nihayetinde dayatılan standartlara teslim olmanın yeni bir yolu.
Bazı sohbet uzmanlarına göre, farklı bağlamlarda olabilen yazılı ve yazılı bir konuşmadır.Temel olarak, İran’da sohbet etme felsefesi olumsuz anlaşılmıştır, çünkü genellikle sohbetin daha samimi konuşmaları ve selamlamaları izlediği düşünülmektedir, ancak Sohbet, diğer iletişim biçimleri gibi farklı işlevlere sahiptir.
Eksenler:

1- Ülkede sohbet kültürünün doğru şekilde nasıl kullanılacağını
açıklama

2- Zaman kaybı olarak değil, bilgiyi teşvik etmek ve faydalı bilgiyi arttırmak için sohbet kültürüne aşinalık açıklamak ve yararsız ve değerli olmayan içerik alışverişi yapmak
3- Açıklamak ve bilgilendirmek ve Sohbetin olumlu uygulamalarından toplumun farklı bölümlerinin uygun şekilde eğitilmesi Sohbeti
kullanmanın yararlarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:
1-? Anında çok çeşitli kişilere (çevrimiçi kullanıcılar) erişim.
2. Çok uzak yerlerle bile başkalarıyla iletişim kurmanın düşük maliyeti (telefon, kablosuz, faks vb. Gibi diğer iletişim araçlarına kıyasla)?

3- Sesli iletişim imkanı (?, (Sesli sohbet? Video?) (Görüntülü sohbet) ? Ve metin (? Sohbet)? Aynı zamanda.
?4- Dosya, fotoğraf, mektup gönderme ve alma ve zaman ve paradan tasarruf etme,
böylece insanların sohbeti kullanabilmesi iki kategoriye ayrılabilir: bir grup sohbet Qaydvafkar farklı fikir ve diyalog ortamına künt insanlar için bir diyalog kurarak cezalandırılır. aşina olmak istiyorum, üniversite profesörleri, öğrenciler ve araştırmacılar
eğlence ve Yaarzay dolgu kısmına diğer arkadaş olmak için eller, Normal sosyal ilişkiler çerçevesinde giderilemeyen bazı istek ve ihtiyaçlar sanal dünyaya girer.
Bu nedenle, uzmanlara göre, uygunsuz internet sohbetlerinin aşırı kullanımı, insanlarda uzun süreli zihinsel bozukluklara yol açabilir.Bilgisayar kullanan kişiler zamanla gerçek ve normal yaşamlarından uzaklaşır ve uzayda ve dijital kültürde yaşamaya geçer. getirin.
Bir Alman psikiyatrist Dr. Samuel Willett’e göre, gerçek dünya ile hayali arasındaki mesafe ne kadar büyük olursa, depresyon ve zihinsel bozukluklara o kadar çok yol açabilir.
Son yıllarda, kullanıcılar birçok sohbet odasına girdikçe, kullanıcılar etik konular hakkında uyarılmış ve politik diyalogdan kaçınılmışlardır, ancak bu sohbet odalarında da özel odalardaki insanlar görüşlerini ifade etmekte özgürdür. Onlar yükselir.
Ahlaki ilkelere uyulmasını gerektirmeyen bazı sohbet odaları vardır, ahlakı korumak için bu sohbet odalarının çoğu yetkili makamlar tarafından engellenir.

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Yeni Tanıştığınız Bir Kızla Sohbet Etmek ve Sohbet Oluşturmak Yeni Tanıştığınız Bir Kızla Sohbet Etmek ve Sohbet Oluşturmak

Yeni tanıştığınız bir kızla anlamlı bir sohbet oluşturmak, muhtemelen üstlenebileceğiniz en zor, sinir bozucu görevler olabilir, belki de olabilir...

DEVAMI
Erkeklerle sohbet söyleşi Erkeklerle sohbet söyleşi

Erkeklerin içtenlikle tecrübeli kadınlara ihtiyacı vardır. Gelişim, erkeklerin yokluğu anlamına gelmez. Erkeklerin kadınların tam bir suç ortağına ihtiyacı var....

DEVAMI
40 yaş üstü sohbet siteleri 40 yaş üstü sohbet siteleri

40 yaşındasın üzerinde nasıl sohbet edilir Bu, iş bulmanın en önemli yoludur ve bu, çok önemli bir bilgi kaynağı olan...

DEVAMI