SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Sigarayı bırakmak için nasıl yapılacağını göstermek için ipuçları

Sosyal Ağlar!

İşte size tipik olarak sigara içmeyi bırakma prosedürünü gösteren 12 ipucu ve tavsiyeler. Sigara içenlerin büyük kısmı, tüm süreç boyunca tamamen karışıyor ve nereden başlayacağına dair hiçbir ipucu yok! Aslında sigarayı gerçekten bırakmak için önemli adımlar atmak oldukça zor olabilir. Bunun aslında gösterdiği şey, tipik olarak doğru kaynakları bulmak ve hatta sizin ve hatta sağlığınız için en iyi olan sigarayı bırakmak için en iyi yaklaşımların ne olduğunu bulmaktır. Çoğu insan, sigarayı bırakmanın sağlıklarını artırabileceği gerçeğinin farkındadır, ancak belirli istekleri ciddi şekilde nasıl yenebileceğini ve hatta tiksinme semptomlarının üstesinden nasıl gelebileceğini öğrenmek çok zor olabilir.

1. İpucu: Bırakmak için iyi bir nedene ihtiyacınız olabilir. Sigarayı bırakmaya karar vermek, çünkü mükemmel bir fikir gibi gözüküyor çünkü ya da diğer insanlar sizin yapabilmenizi istiyor, kesinlikle tatmin edici sebepler değil. Genelde sigara içmeyi bırakma amacınızın tamamen sizin kararınıza dayandığından emin olun, ille de başkasının değil, çünkü bir kişi bir başkası için tütün kullanmayı bırakmaya kalkarsa, başarı olasılığı şüphesiz çok düşük olacaktır. Tüm bunlar genellikle, özellikle de tecrübe edilmeniz durumunda, pişmanlık ve hatta öfke duyguları oluşturmaktır.

Öneri # 2: Durma stratejisini planlayın. İlk önce tüm doğru nedenlerden dolayı sigarayı bırakma konusunda kararlı bir taahhütte bulunun ve sonra buna bağlı kalmanın yanı sıra alışkanlıklarını tekmelemeye nasıl karar vereceğinize karar verin. Bir kişinin sigarayı bırakmasına yardımcı olacak yöntem ve yaklaşımları araştırmanın yanı sıra planınızı almak için belirli bir süre uygulayın kalıcı. Sigarayı bırakarak hipnotik bir yaklaşım veya hatta bir DIY Sigarayı Durdurma Programı gibi bakabileceğiniz gibi, her zaman en az stres parasına neden olabilecek yöntemlere ek olarak yaklaşımları araştırın ve iyi bir açık fikirleri koruyun. Her bir metodu denemek için kendinize yeterli zamanı verin, ancak yine de başarılı olmadığında başka bir şeyi denemek için kendinize bu özgürlüğü verin. Unutmayın, eğer iyi yapmazsanız, kendiniz cezalandırmayın ya da fethetmeyin, hali hazırda birçok seçenek var.

Fikir # 3: İlerleme sırasında kendinize verebileceğiniz daha küçük faydaları arayın. Sigarayı bırakma sigara planınızı iyileştirirken, her bir kilometreye bir birey için, sigara içmeyi bırakma konusunda iyi hissetmenize yardımcı olacak küçük faydalar sağlayın ve hedeflediğiniz yolda ilerlemeniz için büyük bir motivasyon olacaktır.

4. İpucu: Mücadelelerin üstesinden gelmek ve hatta stresi gidermek için çalışın. Yaşam tarzınızdaki zor noktalara sigara içen herkes için, sigara yerine bu stresi tetikleyebilecek eşyaları değiştirebileceğiniz yöntemleri inceleyin. Gerçek şu ki … sigarayla ilişkili hiçbir şey, çevrenin, sigara içmenin kesinlikle sihirli bir şekilde onu yok edemeyeceği ve uzaklaşmayacağı gerçeğini değiştirmeyecek. Özellikle fikrinizi alışkın bir şekilde sigara içmeye yardımcı olduğunuz bir yer ise, örneğin ortamınızı değiştirmelisiniz: örneğin, favori sandalyeniz bir pencere camı veya bunun gibi bir şeyi avlıyor. Stresli hissettiğinizde sigara içmeye alışkın olduğunuz alanları önleyin, çünkü bu bir sigara içmeye yardımcı olmaya karar vermenizle birlikte yok etmeniz için mükemmel bir tetikleyici olacaktır.

Tavsiye kelimesi # 5: Siz olduğunuzda izniniz olan başkaları aracılığıyla yardım isteyin. Herhangi birisinin sigara içme sürecinden vazgeçtiği için desteğe ihtiyacı varsa, kesinlikle sigara içmemiş olan ve hiç bir fikre sahip olmayan ya da ne yaşadığını anlayamayan birisinin kesinlikle doğru destek olmadığından emin olun. Dikkatli ifadesi, hala sigara içen birinin desteğine güvenmemeye meyillidir, çünkü yapmak istedikleri hepsi, istifa etmeyecek donanıma sahip olma duygularını aşmanız için size yardımcı olacaktır.

İpucu # 6: Başka bir sigara içicisinin size sigarayı bırakabilmesi için görünüşü. Beraber verdiğiniz kişi, olabildiğince kendinize adanmış olmadıkça, kesinlikle bu en büyük öneriler değildir. Öte yandan, yakınlarda başka birinin yanına gelip bir kişiyi sorumlu tutabildiği durumlarda, içeriye girme ihtimaliniz çok daha düşüktür. Sigarayı bırakmak kolay değil, bununla birlikte zor işlerin bir partnerle başarılması oldukça kolaydır.

İpucu 7: Çok fazla uyuduğunuzdan emin olun. Sigarayı bıraktığınızda vücutlar fiziksel ve psikolojik değişim içinde ilerliyorlar, eğer iyiliğinizden sonra avlanmıyorsanız ve hatta gerisini kişisel olarak ihtiyaç duyuyorsanız, kullanmanın sinirlenmesi, sinirlenmesi ve öfkelenmesi daha olası Dünya. Bu, nihayet tütün kullanımını kalıcı olarak bırakma amacınız için çok üretken olabilir.

İpucu 8: İyiden vazgeçmeyi kabul edin. Bu spesifik biraz garip gelebilir, bununla birlikte, sadece herhangi bir hafta sonu için bırakmayı planlayan veya kısa sürede başarılı olmayı planlamamayı planladığınız ve hatta süreçte gerçek bir çaba sarf etmeyi planladığınız biri için. Taahhüdüne bağlı olarak iyiliğin bırakılmasına yardım etmeyi planlıyorsanız, başarılı olmak istediğiniz sürece, sürece daha fazla zaman ve enerji harcayacaksınız.

Fikir # 9: Hedefi sigaradan uzak tutmak için yaklaşımları araştırın. Genelde sigara içmeye odaklanmanız durumunda, ne olduğunu biliyor musunuz? Dikkat etmeniz gereken şey olduğundan daha fazla sigara içmeye daha çok açık olduğunuzu göreceksiniz. İşi yapan herhangi biri için, dışarıda sigara içmeye gitmeyecek bir işe odaklanın, gerektiğinde maliyet potansiyeli olmayan bir sigara hakkında düşünmek veya hayal etmek için başka koşullar bulun. Bir kitaba göz atmak, egzersiz yapmak, telefonda düşünmek, sıkça çevrimiçi arama yapmak ve hatta yemek yapmak, kafanızı meşgul etmek ve kendi son sigarayı içtikten sonra sizi düşünmekten alıkoymak için tipik harika yollardır.

İpucu 10: Diğer olasılıklara açık olun. Doktorlar ve ilaç şirketleri, sigarayı bırakma ilaçları önerme fikrini takdir eder ve güncellemeler yapabilir, ancak bunlar genellikle hızlı bir şekilde çözüm olabilir ve yanan alışkanlığın bu özüne ulaşamaz. Sigara içmekten vazgeçmek için reçeteli ilaçlar yan etkileri olabilir ve hatta sigara içme yamaları ve diş etleri bile sizi bağımlı hale getirdiğiniz şeylerde dolduruyor … saf nikotin.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi

Tinder, Bumble, Match ve daha fazlası gibi flört uygulamalarının artan popülaritesi ile geleneksel flört etme yöntemi düşüyor. Ancak, tamamen...

DEVAMI
SEO’nun Faydaları SEO’nun Faydaları

Arama Motoru Optimizasyonu, toplam görünürlüğü artırarak bir web sitesinin kalitesini ve esas olarak trafik miktarını artırma işlemidir. SEO nedir? SEO terimi,...

DEVAMI
IRC Komutları – IRCDKomutları IRC Komutları – IRCDKomutları

Who komutu ile birlikte kullanilan parametreler; a: Kullanicilari mesgul (away) durumuna göre listelemekte kullanilir. c: Belirtilen kanalda ki kullanicilar arasinda listeleme...

DEVAMI