SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

SEO Nedir?

Sosyal Ağlar!

Web optimizasyonu, doğal web arama aracı sonuçlarıyla trafiğinizin miktarını ve niteliğini sitenize genişletme eylemi olan Arama Motoru Optimizasyonunu temsil eder.

SEO’ya ne giriyor?

SEO’nun gerçekte ne anlama geldiğini anlamak için, bu cümleyi ayırıp parçalara bakmaya ne dersiniz:

Trafiğin niteliği. Gezegendeki konukların her birini çekebilirsiniz, ancak Google onlara, elma satan bir çiftlik sahibi olduğunuzda Apple PC’ler için bir varlık olduğunuzu açıkladığından beri sitenize gitme şansı yoktur. kaliteli trafik değil. Aksine, sunduğunuz ürünlerden gerçekten ilham alan konukları çekmeniz gerekir.

Trafik miktarı Bu web arama aracı sonuç sayfalarından (SERP’ler) dolaşan mükemmel bireylere sahipseniz, daha fazla trafik daha iyidir.

Organik sonuçlar Promosyonlar çok sayıda SERP’den oluşan büyük bir segment oluşturur. Doğal trafik, para ödemeniz gerekmeyen trafiktir.

Doğal av trafiği, açıkça SERP’lerden kaynaklanan ödenmemiş trafiktir.

SEO nasıl çalışır?

Bir İnternet araştırmacısını, bir konteynere sorgulama yazmak (veya konuşmak) veya Google, Yahoo !, Bing veya herhangi bir web dizini için bir sorgu yazmak için yazdığınız (veya konuştuğunuz) bir site olarak düşünebilirsiniz; Bu, soruşturmanıza makul bir şekilde cevap verebilir.

Bu geçerli. Olabildiği gibi, diğer dünyadaki bağlantı düzenlemelerinin ardında ne olduğu hakkında düşünmek için durdunuz mu?

İşte çalışma şekli: Google (veya kullandığınız herhangi bir web arama aracı), Internet’te keşfedebilecekleri hemen hemen tüm maddeleri dışarı çıkarıp veri toplayan bir tarayıcıya sahip. Tarayıcılar, bir kayıt oluşturmak için bu 0’ların her birini web arama aracına geri götürür. Bu dosya daha sonra sorunuzu bu tür bilgileri koordine etmeye çalışan bir hesaplama yoluyla teşvik edilir.

Bir web tarayıcısının hesaplamasına giren çok sayıda bileşen vardır ve işte uzmanların bir araya gelmesinin önemini belirleme şekli:

SEO’nun tüm SE (web tarayıcısı) ‘dır.

SEO’nun O bölümü — geliştirme – tüm bu maddeyi oluşturan ve hedeflerine koyan genel popülasyonun içeriğe zarar verdiği ve web endekslerinin gördüklerini neredeyse tamamen kavrayacakları yerel topluluklar. Soruşturma yoluyla vardıklarını gördükleri gibi olacak.

Geliştirme sayısız yapı alabilir. Başlık etiketlerinin ve Meta portrelerinin sağlanmasının başlangıcı ve bitişi, faydalı olduğunuz sayfalarda iç bağlantıları işaret etmek için hem kullanışlı hem de doğru uzunluktur.

SEO öğrenmek

Sitemizin bu alanı SEO ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her şeyin size ulaşmasını sağlamak için burada. Konuda tamamen yeniyseniz, mutlak başlangıç ​​noktasından başlayın ve SEO Başlangıç ​​Kılavuzunu okuyun. Belirli bir noktada rehberliğe ihtiyaç duymanız durumunda, size uygun olan her yere dalın.

İşte genel bir taslak:

SEO uyumlu bir site oluşturmak

O SEO yürüyüşünü yapmaya başlamak için hazır olduğunuzda, bu SEO stratejilerini bir siteye uygulamak için ideal, yeni veya eski bir üründen yeni çıkmış olsun olmasın.

Bu sayfalar, iç bağlantılar için en iyi uygulamalara göre bir SEO alan adı seçmeyi de dahil etmeye başlayacaktır.

İçerik ve ilgili işaretleme

Bir site, genellikle siz içeriğinize kadar bir site değildir. Her durumda, madde için SEO, kendisine kendi segmentini verdiğimiz kadar açık etkenlere sahiptir. Şununla ilgili sorgulama sorgulaması, SEO’yu barındıran yinelemenin nasıl oluşturulacağı ve web tarayıcılarının tam olarak neyle ilgili olduğunu tam olarak görmelerine yardımcı olacak bir işaretleme türü ile ilgileniyorsanız, buradan başlayın.

Konum konularında

Maddeye ve ilgili işaretlemeye kazılarak, resmi konumlar hakkında çok şey aldınız. Şu anda robots.txt hakkında verilerle uzmanlaşmak için ideal bir fırsat.

Bağlantıyla ilgili noktalar

Herhangi bir noktada, içerik içeriğinden yeniden yönlendirmeye kadar olan bağlantılar hakkında düşünmeniz gereken her şeyi derinden indirin. İzlemenin nasıl ve ne zaman kullanılacağını ve ziyaretçi blogcılığının gerçekte ölü olup olmadığını görmek için sayfaların bu düzenlemesini inceleyin. İşlerin üçüncü taraflara daha çok atıfta bulunması durumunda (sitenizdeki sıralamaları bir araya getirerek yükseltmeyi denemek için), doğrudan Bağlantı Kurma Başlangıç ​​Kılavuzuna gidin.

Diğer ilerleme

Tebrikler! Gün geçtikçe SEO’nun karmaşık detaylarına ulaştınız ve şu anda bazı itmeli konular için hazırsınız. Tüm bu trafiğin dönüşüm oranındaki iyileşme (CRO) ile değiştirilebilecek en zahmetsiz zamana sahip olduğundan emin olun, bu noktada yakındaki SEO ile küçük ölçek seviyesini çalıştırın veya global SEO ile bu siteyi dünyaya taşıyın.

SEO gelişimi

Web endeksi hesaplamaları her seferinde değişmekte ve bu değişimler ışığında SEO stratejileri gelişmektedir. Yani birileri size çok doğru gelmiyor SEO rehberlik ortaya koyma durumunda , belirli nokta sayfa ile kontrol edin.

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi

Tinder, Bumble, Match ve daha fazlası gibi flört uygulamalarının artan popülaritesi ile geleneksel flört etme yöntemi düşüyor. Ancak, tamamen...

DEVAMI
SEO’nun Faydaları SEO’nun Faydaları

Arama Motoru Optimizasyonu, toplam görünürlüğü artırarak bir web sitesinin kalitesini ve esas olarak trafik miktarını artırma işlemidir. SEO nedir? SEO terimi,...

DEVAMI
IRC Komutları – IRCDKomutları IRC Komutları – IRCDKomutları

Who komutu ile birlikte kullanilan parametreler; a: Kullanicilari mesgul (away) durumuna göre listelemekte kullanilir. c: Belirtilen kanalda ki kullanicilar arasinda listeleme...

DEVAMI