Seni tanımayan WhatsApp’ta bir kızla sohbet etmeye nasıl başlayabilirsin?

Her şeyden önce, ona sizinle sohbet etmekte rahat olup olmadığını sormalısınız. Önceden izin almaksızın başlamanız, sizi kesinlikle kaçınmak istediğiniz bir şey olduğuna eminim, tüyler ürpertici hissettirir!

Metinlerine kibar davran. Günümüzde insanlar, siber zorbalık oranındaki artıştan dolayı sanal olan bir şey söz konusu olduğunda daha temkinli hale geliyor. Bu yüzden dikkatli olun ve metinlerinizi doğru şekilde çerçeveleyin. Düzgün bir şekilde oluşturulmuş bir mesaj, (hangisi olabilirse) dili hakkında iyi bilginiz olduğunu gösterir.

Kısaca yazmaktan ve gereksiz kısaltılmış sözcükleri kendi başınıza yapmaktan kaçının. Tembel ve kayıtsız bir kişi olarak görünmenizi sağlarlar. Saygınızı kaybetmenize neden olabilir!

Ünlülerin “Bir erkeğin bir kadına saygı duyması ama onun erkeğe saygı duyması gereken bir şey vermesi” nin söylediğinin farkındayım. Öyleyse bir beyefendi olmaya çalış. Beyefendi olmak, çok yakında olmanız gerektiği anlamına gelmez. Kibar olun ve kızın mekanına saygı duyun ve kendi saygınlığınızı koruyun.

Bu ‘Günaydın’ resimlerini göndermekten kaçının. Onları kişisel olarak gerçekten can sıkıcı buluyorum, bir grup sohbetinden ya da bir bireyden. Basit bir metinsel günaydın, saçma görüntülerden çok daha samimi ve tatlı geliyor.

Görüşme sırasında ilgilerini ve onunla paylaştığını bilmeye çalış. Kim bilir, belki bazı şeyleri ortak olarak paylaştığınızı öğrenmeye başlayabilirsiniz! Bu harika bir konuşma başlangıcına yol açabilir!

İçinde gerçekten çekici bulduğunuz / içinde bir şey olmadığı sürece, ona iltifat etmeyin. Onunla konuşurken bir kıza iltifat etmeniz gerektiği bir kural değil . Kızların çoğu, ne zaman gerçekten iltifat ettiğini veya sadece iltifat etmek için iltifat ettiğini söyleyebilir!

Umarım yardımcı olur! 🙂

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
34 okuma
17 Aralık, 2019
serkan
serkan

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet