Seks türleri

Erkekler ve kadınlar farklı seks türleri ister ve bu çoğu insanın aslında düşünmediği bir şeydir. Sadece erkeklerin seks sevdiğini ve kadınların gerçekten sevmediğini varsayıyorlar. İnsanların kafasını karıştıran şey, oyunda çok fazla tercih olması. Seksle ilgilenmeyen erkekler var ve günde birden çok kez seks yapmak isteyen kadınlar var.

1. Erkekler Cinsiyeti Nasıl Görür?

Çoğu erkek, cinsiyeti eşleri içinde oldukları için bir mülkiyet eylemi olarak görür. Bu seks konusunda çok daha agresif bir duruş, ama aynı zamanda hiç seks görmeyen erkekler de var. Bu, erkeklerin nerede olduğu ve kadınların nerede olduğu arasında bir kopukluk olduğu anlamına gelir. Her zaman cinsiyete girmeyecek bazı erkekler vardır ve bazen ruh halinde olmaları gerekir. Bütün erkekler her zaman cinsel ilişkiye girmeyecek ve hayır deme özgürlükleri verilmelidir.

2. Kadınlar Cinsiyeti Nasıl Görür?

Çoğu kadın, cinsiyeti bir başkasıyla bağlantı kurmanın bir yolu olarak görür ve cinsel ilişkiyi insanlara yaklaşmak için kullanır. Bu onlar için çok daha samimi bir deneyimdir ve kendilerine samimi ve inançlı bir şekilde kendilerini cinsel olarak ifade etme şansı verilmelidir. Bu, birçok kadının bu kadar agresif olmayacağı ve aynı zamanda ruh halinde olmaları gerektiği anlamına gelir. Bu, birçok insanın hiç konuşmadıkları bir cinsiyet görüşü getirmektedir, çünkü biseksüelliğin gerçek olmadığını düşünmektedirler.

3. Bireysellik

Biseksüel olmak, birçok insanın düşünmediği bir şeydir çünkü çekiciliğin böyle çalıştığını varsayarlar. Ancak, birileri için gerçek duyguları olmadıkça kelimenin tam anlamıyla hiç cazibe hissetmeyen insanlar vardır. Nüfusun büyük bir kısmı hiç de öyle değil çünkü çekici birini bulabilirler ve sorunsuz bir gece bekletebilirler. Duyguları olsun ya da olmasın istedikleri kadar seks yapabilirler ve bu da onlar hakkında bazı hislere sahip olmaları gereken biseksüelleri indirir.

4. Kadınların Kadınlarla Farklı İlişkileri Var

Kadınlar genellikle kadınlarla farklı ilişkilere sahiptir, çünkü her iki kadın da seks yaparken bağlantı kurmak ister. Bu, çok daha samimi bir cinsiyete sahip olma eğiliminde oldukları ve zamanlarını alabildikleri için başkalarıyla olmayan bağlantı üzerinde çalıştıkları anlamına gelir. Bir çukurun yaşamlarını doldurmaları gerekebilir ve bu da seks yapıyormuş gibi hissetmeye başladıkları ve birilerinin hayatının bir parçası olduğu yerdir.

5. Erkeklerin Erkeklerle Farklı İlişkileri Var

Erkekler alt ve üst rollerle çok kolay gitme eğilimindedir, çünkü cinsiyeti bir mülkiyet eylemi olarak görürler. Bir adam sahip olmak istiyor, diğeri ise baskın olmayı seviyor. Bu, bu çiftlerin cinsiyeti tamamen farklı gördüğü anlamına gelir, çünkü erkeklerin cinsel anlamda kullanmayı tercih ettikleri rolleri oynarlar. Böyle hissetmeyecek bazı erkekler var, ama çoğunlukla erkekler bu şekilde seks görüyor.

6. İkili

Erkekler ve kadınlar arasında sahip olduğumuz ikilem medya tarafından oluşturuldu çünkü TV ve filmlerde iyi görünüyor. İnsanlar çoğu zaman böyle değildir ve herkesin bu kurallar tarafından zorunlu olarak belirlenmeyen bir ilişkisi vardır. Daha itaatkâr olan erkekler, baskın kadın partnerleriyle çok eğlenebilirler ve eşit derecede agresif kız arkadaşlarıyla agresif olmayı seven birçok kadın vardır.

7. Eşinizle Konuşun

Seks hakkında nasıl hissettiklerini bilmek istiyorsanız eşinizle konuşmalısınız ve bunların herkes gibi olmadığını göreceksiniz. Ortaklarını öğrenen insanlar en iyi seks yapıyorlar çünkü ortaklarının ne istediğini biliyorlar. Eşlerinin nasıl olduklarını biliyorlar ve daha iyi seks yapabilirler çünkü gerçekten birbirleriyle uyum içindeler.

8. Sonuç

Dünyadaki stereotiplere uymaya çalışan erkekler ve kadınlar bunun nasıl çalıştığını düşünen insanlar gibi iyi seks yapmayacaklar. İletişim kuran insanlar en iyi sekse sahipler ve iyi tanıdıkları kişiyle samimi olmayı seviyorlar, çünkü ikisi de çoğu insanın yapamayacağı bir şekilde Viking. Bu, konuşan insanlar için çok iyi bir şeydir ve partnerleriyle seks hakkında konuşmayan başkalarına bir ders olmalıdır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
49 okuma
17 Eylül, 2020
serkan
serkan

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet