Samimi sohbete liderlik etme

Cinsel ilişkiden tatmin olmayan kadınlar neden erkeklerle arzuları hakkında konuşmaya çalışmazlar, bundan rahatsız olmak veya öfkeden korkarlar? Hepsi de kadın forumlarının sayfalarında benzer tartışıyorlar, yakın kız arkadaşlarıyla bunun hakkında sohbet edebilirler.

Burada burada yazarı ve aşk hikayelerinin icracısı olan adama sık sık söyleyemem. Ve çok boşuna! Sonuçta, ruhta gerçekleşmemiş hayaller ve arzular toplanır, gizli suçlar işkence yaşıyor. Cinsiyetten, psişik veya sanal olursa olsun, onu iki ortak da kullandığınız zevk almalıdır. Ve sizinle yumuşak dokunuşlar olsaydı, tutkulu inilti biraz oldu, açıkçası birbirlerini anlamak için konuşmak için zaman geldi. Eğlenceli kişi, partnere aşk ilişkilerinin fiziksel partisi hakkında ne zaman söyleneceğini bilmiyor. Yani, çalışacağız mı?

Doğru zamanı seçmek için
Yakınlık için samimi soruları tartışmaktan kaçının ve burada eylemin sevgisini istemek, hareketleri yönlendirmek için her zaman lütfen. Sonuç olarak, onu ikisini de kazanın: zevk alırsınız ve o iyi sevgili gibi hissedecektir. Ana şey arzuları altında ifade eder. Bu yüzden çok somut bir günde, bir ima ve kaçınmaya çalışmaktadır.

Vurgular yerleştirmek doğru
Bir girişimin tezahürü ile aşırıya kaçmamak gerekir. Erkekler için eşinin zevkine ve talimatları olmadan verebildiklerini fark etmek çok daha hoştur. Bu konuda, yine de ve her şeyde konuşmada, ne zaman durağında bilmek gerekir. Ayrıca ona yakınlığı seks teknolojisi üzerine bir kursa dönüştürmek gerekli değildir. İlk önce aşk hakkında konuşun, sevgilim, oğlu seksimiz unutulmazdı ve ben hala burada denemek istiyorum. Erkeklerin yeni denemesi ilginçtir, ancak hataların düzeltilmesiyle uğraşmamak.

Konuşma doğru bir şekilde yapılırsa, hızlı bir şekilde partneri getirecek ve hayallerin hayata geçirilmesi başlayacak. Ayrıca unutmayın: şikayet etmeyin ve hayran olun, özlemlerini hatırlamayın ve tahmin edin. Ayrıca bir dileği belirtmeden önce övgü.

Bundan sonra boyutunu öz vermek yükselir ve onunla birlikte, boyut zevk vermek için ağaçlar çekmeye hazırdır. Ancak gerçeği söylemek daha iyidir, aksi halde ortak samimiyetten şüphelenebilir.

Tam tersi bir durum da olabilir. Adam çift olarak devam ediyor ve sürekli olağanüstü bir şey sunuyoruz. Arzularınız kullanabırsa, fantezi elbisede veya daha abartılı bir sekste utanç verici bir şey yoktur. Ancak partnerin önerileri sizin için kabul edilemezse, sessiz kalmak ve acı çekmemelisiniz. Ve benzer yenilikleri beğenmemek için boyut açıklamak için.

Beklemek daha iyidir.
Eğer erkek, onun hakkında tekrar tekrar konuşma girişimleriniz göz önüne alınmadan, samimi ilişkiler hakkında açık konuşma yapmazsa, acele etmemelisiniz. Prensipte sevgilim ile seks beden uygunsa, sevgide okşamak ve bir başlangıçta sürekli yenilikler talep etmeye çalışıyor ve her şeyden önce tüm cinsel arzularınız hemen bir somutlaştırılmıştır. Beklentilerine saygılı olun. Belki de isteklerinizi dinleyecek ve kesinlikle onları çalıştıracak, ama biraz sonra.

Kendi koşulları
Rusça, ne yazık ki, bir yatak için yumuşak kelimelerle zengin değildir. Veya müstehcen veya kesinlikle bilimsel olarak. Seks hibeleri konseyleri (dergiler, kitaplar, video) kullanabilirsiniz. Ama bir çıkış var. Sıkıcı ve kuru bir dil kullanmak, Latince terimlerinizi incelemek gerekir. Söylemek mümkün: Burada yaptığınız zaman ve nerede olduğunuzu göstermek benim için hoş.

Ayrıca sevgilim ile birlikte eğlenin! Sonuçta, hiçbir şey için nazik toplantılar hala aşk oyunu denir. İsimleri icat edebilir, hatta tüm hikayeleri oynayabilir.

Erkekler onlarla samimi sohbetler yapabilen kadınları çok takdir ediyorlar. Uzmanların ihtiyaçlarını, bu özel zevkin adamı öğrenmesi ve öğretmesi için arzu edilir olduğunu düşünüyor.

Samimi ilişkileriniz sizi düzenli olarak yas tutmaya zorlarsa, anında konuşma son derece gerekiyor. Seks uzmanına danışmak için yerinde bu durum olabilir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1 okuma
30 Nisan, 2020
serkan
serkan

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?