SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Omegle gibi 6 ücretsiz sohbet sitesi

Sosyal Ağlar!

Omegle rastgele yabancılarla iletişim kurmanızı sağlayan ücretsiz bir sohbet sitesidir. Bu canlı site sohbet için iki seçenek sunar. Birincisi “Metin” dir, bir yabancıyla mesaj alışverişi yapabilirsiniz. Bu arada, bir sonraki seçenek “Video” dur. Görüntülü arama yaparak rastgele kişilerle konuşmaya başlayabilirsiniz. Omegle ile ilgili en iyi şey, kimliğiniz hakkında endişelenmenize gerek olmamasıdır; Kendinizi açığa vurmadığınız sürece kişisel bilgilerinizi açıklamaz. Bu sitenin dünyanın dört bir yanındaki farklı insanlarla arkadaş olmak için yararlı olduğunu inkar edemeyiz.

Öte yandan, Omegle’ın dezavantajları vardır. Bunlardan biri, ne tür insanlarla konuşmayı tercih ettiğinizi (örneğin cinsiyet, yaş, yer ve diğerleri) seçmek için filtreler sunmamasıdır. Bu durumda, yabancılarla sosyalleşmeye başlamak için kullanabileceğiniz Omegle gibi benzer siteleri listeliyorum .

 

Chatroulette, Omegle benzeri en iyi sitelerden biri olarak kabul edilir. Bu sohbet sitesi on yıldır çalışıyor ve serkan balcı adında 17 yaşında bir çocuk tarafından kuruldu. Bu sitenin konsepti, Skype adlı kullandığı iletişim aracında ve “Geyik Avcısı” filminden başladı. Chatroulette’in yardımıyla çevrimiçi rastgele insanlarla iletişim kurabileceksiniz. Bu, görüntülü sohbet etmeyi ve karşı tarafın yüzünü gerçek zamanlı olarak görmeyi tercih eden kullanıcılar için en iyisidir. Ayrıca, Chatroulette, açık konularla ilgilenmeyen kullanıcılar için “Filtrelenmiş Sohbet” i de geliştirdi. Ayrıca, sizi başka bir kullanıcıyla eşleştirmeye başlamak için, görüntülü sohbet başlatmak üzere bilgisayarınıza takılı bir web kameranızın ve bir mikrofonun olduğundan emin olun.

 

Omegle benzer siteler listesinde bir sonraki TinyChat. TinyChat 2009’da başladı ve bugün giderek daha popüler hale geliyor. Bu, insanların sohbet, video görüşmesi veya sesli arama yoluyla iletişim kurmaya başlayabildiği çevrimiçi bir sohbet topluluğudur. Bu sohbet web sitesinin en mükemmel özelliği, aynı ilgi alanlarını paylaşan bir grup insanla konuşmanıza izin vermesidir. Bunun dışında takipçilerinizi yönetici olarak ekleyebileceğiniz veya atabileceğiniz sanal sohbet odanızı da yapabilirsiniz. Ayrıca, TinyChat, katılmak istediğiniz farklı odalar tarafından sağlanan canlı akışları veya videoları izleyebileceğiniz bir özelliğe sahiptir.

Başka bir Omegle alternatifi FaceFlow’dur. Dünyadaki birçok kişiye bağlanabileceğiniz ücretsiz bir sohbet platformudur. FaceFlow, kullanıcıları için mükemmel ve şaşırtıcı özellikler sunar. Bahsetmek gerekirse, birine arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. Ayrıca, size arkadaşlık isteği gönderen bir kişiyi kabul edebilir, reddedebilir veya engelleyebilirsiniz. Ayrıca, bu çevrimiçi sohbet sitesi, görüntülü arama veya metin sohbeti olan bir grup insana katılmanıza izin verir. Ancak yeni insanlarla tanışmanın daha heyecan verici bir yolunu arıyorsanız, başka bir kullanıcıyla rastgele eşleştireceğiniz “Rasgele İş Ortağı Bul” u seçebilirsiniz.

 

Fruzo, 2016 yılında yeni başlayan bir çevrimiçi sohbet sitesi, ancak şimdi internette daha popüler hale geliyor. Sohbet edebileceğiniz ve diğer ülkelerden farklı insanlarla arkadaşlık kurmaya başlayabileceğiniz Omegle’a bir alternatiftir. Bu site sayesinde bir partnerle tanışmak bile mümkün. Bu sitenin ana özelliği görüntülü sohbettir. Bununla, görüntülü görüşmeler yoluyla fikir alışverişinde bulunmak isteyenlere şiddetle tavsiye edilir. Ayrıca, Fruzo, kullanıcılarını kullanırken rahatsızlıktan kurtarmak için dostça bir ana sayfa tasarladı. Bu arada, yaşa, cinsiyete, ülkeye vb. Göre eşleşmeleri kolayca bulmak için bir sohbet filtresi vardır.

 

Ücretsiz çevrimiçi sohbet etmeyi deneyimlemek istiyorsanız, ChatHub.cam’i kontrol edebilirsiniz. Dünya çapında birçok insanla tanışma fırsatı sunmak için tasarlanmış çevrimiçi bir platformdur. Bu çözüm, görüntülü arama ve metin alışverişi ile rastgele yabancılarla konuşabileceğiniz gibi Omegle ile benzerliklere sahiptir. Bu sohbet web sitesi hakkında en iyi şeylerden biri, aynı anda dört kişiyi görüntüleyebileceğiniz ve beğendiğiniz kişiyi seçebileceğiniz işlevidir. Öte yandan, erkekler bu özelliği kullanamazlar çünkü sadece kadın kullanıcılara yöneliktir. ChatHub.cam ile ilgili bir başka iyi şey de kuralları ihlal eden ve uygunsuz davranışlar sergileyen kişileri engelleyebilmenizdir.

 

Ücretsiz Omegle alternatiflerinin listesini tamamlamak için Paltalk. Çevrimiçi olarak yabancılarla etkileşim kurmak için kullanabileceğiniz bir mesajlaşma servisidir. Omegle gibi, görüntülü sohbet ve yazılı sohbet yoluyla farklı insanlarla iletişim kurmanıza da olanak tanır. Diğer yandan, temel fark PalTalk kullanarak bir grup görüşmesine veya grup sohbetine katılabilmenizdir. Aynı derecede önemli olan, kullanıcılar belirli konuları olan farklı sohbet odalarına girebilir. Bu sayede, sizinle aynı ilgi alanlarına ve hobilere sahip olan kişileri hızlı bir şekilde arayabilirsiniz. Ayrıca, tüm sohbet odaları denetlenir, yani müstehcen ve uygunsuz içeriği engeller.

 

 

Canlı sohbet sitelerinin, çevrimiçi bir ruh eşi, arkadaş veya sevgili arayan birçok kişi için heyecan verici bir rol oynadığını inkar edemeyiz. Bununla birlikte, insanlar en iyi deneyimler için mükemmel canlı siteler aramalıdır. Yani, burada bir sohbet sitesinin iyi olup olmadığını söylemek için standartlar olarak kabul edilir.

Kategoriler:

 • En iyi sohbet sitesi, kullanıcıların dünya çapında birçok insanla tanışmasına izin vermelidir.
 • İnsanların metin, video görüşmesi ve sesli sohbet yoluyla iletişim kurmasına izin vermelidir.
 • Konuşmayı tercih ettiğiniz bir kişiyi, örneğin yaşa, uyruğa veya konuma, cinsiyete vb. Göre hızlı bir şekilde bulmak için yeterli filtreye sahip olmalıdır.
 • Kullanıcılar sitenin tüm özelliklerine ücretsiz erişmelidir.
 • Harika bir canlı sohbet sitesi güvenli olmalı ve gizliliğinizi mümkün olduğunca korumalıdır.

 

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

 • Hi, Eric here with a quick thought about your website hayalsohbet.net…

  I’m on the internet a lot and I look at a lot of business websites.

  Like yours, many of them have great content.

  But all too often, they come up short when it comes to engaging and connecting with anyone who visits.

  I get it – it’s hard. Studies show 7 out of 10 people who land on a site, abandon it in moments without leaving even a trace. You got the eyeball, but nothing else.

  Here’s a solution for you…

  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. You’ll know immediately they’re interested and you can call them directly to talk with them literally while they’re still on the web looking at your site.

  CLICK HERE to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

  It could be huge for your business – and because you’ve got that phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation – immediately… and contacting someone in that 5 minute window is 100 times more powerful than reaching out 30 minutes or more later.

  Plus, with text messaging you can follow up later with new offers, content links, even just follow up notes to keep the conversation going.

  Everything I’ve just described is extremely simple to implement, cost-effective, and profitable.

  to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

  You could be converting up to 100X more eyeballs into leads today!

  Eric
  PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Yeni Tanıştığınız Bir Kızla Sohbet Etmek ve Sohbet Oluşturmak Yeni Tanıştığınız Bir Kızla Sohbet Etmek ve Sohbet Oluşturmak

Yeni tanıştığınız bir kızla anlamlı bir sohbet oluşturmak, muhtemelen üstlenebileceğiniz en zor, sinir bozucu görevler olabilir, belki de olabilir...

DEVAMI
Erkeklerle sohbet söyleşi Erkeklerle sohbet söyleşi

Erkeklerin içtenlikle tecrübeli kadınlara ihtiyacı vardır. Gelişim, erkeklerin yokluğu anlamına gelmez. Erkeklerin kadınların tam bir suç ortağına ihtiyacı var....

DEVAMI
40 yaş üstü sohbet siteleri 40 yaş üstü sohbet siteleri

40 yaşındasın üzerinde nasıl sohbet edilir Bu, iş bulmanın en önemli yoludur ve bu, çok önemli bir bilgi kaynağı olan...

DEVAMI