SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Kadınlarla seks sohbetleri

Sosyal Ağlar!

Kız arkadaşım, diğer kadınlarla seks sohbetleri yaptığımı öğrendi. Şimdi ona durması için söz vermem gerekiyordu. Ama nedense yardım edemiyorum. Bu tür sohbetler gerçekten bir sorun mu? İlişkilerimi tehlikeye atabilirler mi, sanal olsalar bile aldatma demek mi?

Seks sohbetleri, flört etmekten, rol oynayanların erotik bir hikaye gibi bir karakterin üzerine bindiği bir çeşit rol oynamaya gidebilir. Cazibe, başkasını oynayabilir olmanız. Ve kendinizi sözde gerçeklikten daha heyecan verici bir şeyde bulduğunuzu. Hayal ettiğiniz şeyi yapacak olursanız, artık o kadar iyi hissetmeyebilirsiniz. Sohbet veya sanal rol yapma oyunları ayrıca gerçek bir cinsel ilişkiyi tamamlayabilir ve ilham verebilir.

Zorlayıcı davranış

Sohbet zorlayıcı hale geldiğinde gündelik hayata hakim olmaya başlaması sorunlu hale gelir. Bağımlılık yapan porno tüketimine benzer şekilde, istek artar ve davranış üzerindeki kontrol artar ve küçülür. Ayrıca, cinsel ilişkide bile gerçek ilişkiler etkilenebilir. Davranışlarınız size veya başkalarına günlük yaşamda zorluklar yaşatırsa, bir sorununuz olur. Ve belki de dışarıdan yardım almalısınız, örneğin çocukluğa dayalı bir sorunun, ebeveynlerin ihmali, devalüasyonu veya reddedilmesi gibi. Cinsellik daha sonra tazminat olarak kullanılır. Benlik saygınızı arttırmanın daha iyi yolları olduğunu bilmek önemlidir.

Sadakatsizlik mi?

Şimdi, diğer kadınlarla seks sohbetlerinin aldatma anlamına gelip gelmediğini soruyorlar. Sadakat her çiftin kendisi tarafından tanımlanır. Klasik bir tek eşli ilişki, cinselliğin ve duygusal sevginin yalnızca eşle birlikte yaşadığı anlamına gelir. Yoğun kişisel hisler ve düşünceler bile sadece ilişkide değiş tokuş edilir.

Cinselliği bir başkasıyla paylaşmak, neredeyse sanal olsa bile, bu ilişki anlayışının ihlali olarak algılanır. Eşiniz artık eskisi gibi aynı derecede hissetmiyor ve yoğun duyguları başkasıyla paylaşan birinin olması çok önemli.

Sınırlar hakkında konuşun

Çift olarak belirlediğiniz sınırlar, duygusal ve cinsel sadakatin ölçütüdür. Bu sınırlar, kaçınılmaz olarak, belki de daha savunmasız olduğu için daha az isteyen veya daha az isteyen ortak tarafından belirlenir. Bu sınırların aşılması ve eşinizin öğrenmesi durumunda, güven azalacak ve hatta güvensizliğe ve kontrole dönüşebilir. Buna göre ifadelerinizin daha sık sorgulanması muhtemeldir.

Dolayısıyla, özgürlük almak istiyorsanız, muhtemelen eşinizle nelerin izin verildiği ve ne yapabileceğiniz hakkında konuşmaktan kaçınamazsınız. Bu, ortaklığa açıklık, güvenlik ve güvenin temel taşıdır.

 

 

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi

Tinder, Bumble, Match ve daha fazlası gibi flört uygulamalarının artan popülaritesi ile geleneksel flört etme yöntemi düşüyor. Ancak, tamamen...

DEVAMI
SEO’nun Faydaları SEO’nun Faydaları

Arama Motoru Optimizasyonu, toplam görünürlüğü artırarak bir web sitesinin kalitesini ve esas olarak trafik miktarını artırma işlemidir. SEO nedir? SEO terimi,...

DEVAMI
IRC Komutları – IRCDKomutları IRC Komutları – IRCDKomutları

Who komutu ile birlikte kullanilan parametreler; a: Kullanicilari mesgul (away) durumuna göre listelemekte kullanilir. c: Belirtilen kanalda ki kullanicilar arasinda listeleme...

DEVAMI