Erkeklerle sohbet söyleşi

Erkeklerin içtenlikle tecrübeli kadınlara ihtiyacı vardır. Gelişim, erkeklerin yokluğu anlamına gelmez. Erkeklerin kadınların tam bir suç ortağına ihtiyacı var. , kendi memnuniyetiniz için yaşamı telafi etmek. Erkeklerin gerçekten yetişkin kadınlara ihtiyacı var. İlerleme, duygulara katılmamak anlamına gelmez. Duyguları yetkin bir şekilde yönetme yeteneği. Olağanüstü bir adamı cezbetmek ve uzun süreli ilişkiler geliştirmek, enerjisel deneyiminiz ve sözelleştirmeniz için nasıl risk bekleyeceğinizi anlamlandırın. İşte tüm erkeklerin hainliği aldattığı ve “başıboş gözü” olan kadınlara olduğu kadar erkeklere de düşman olduğu rüyasından vazgeçen kadınlar için bazı olağanüstü haberler. Akla hayale sığmaz insanlar nasıl üstün bir ilişki kurulacağını kabul ederler ve güvenilirliğin temel sabitleme olduğunu anlarlar, Erkekler hiçbir temel zaman dilimi için kontrole maruz kalmazlar. Şaşırtıcı bir adamı çekmek ve harika bir ilişki kurmak, hayatınızın her bölümünde ihtiyaç duyduğunuz şeye kesin olarak nasıl yaklaşmanız gerektiğini anlamlandırın. Onun programını düşünerek bunu anlamlandırın.

Erkeklerin onları “aldığınızı” fark etmeleri gerekir ve inceleme anlaşılmış hissetmenin iyi bir ilişkinin önemli bir parçası olduğunu gösterir. Genellikle giderek zekidirler. Bunun bir değeri vardır ve genellikle giderek tutkulu olan ve duygularıyla temas halinde olan bayanlar arasında bir uyum sağlar. Birbirinizi gördüğünüzü her ikinizin de gösterebileceği tavırlardan biri, her gün birlikte konuşmayı garanti altına almaktır. Birbirinize olumlu sorular sormak için 20 dakikanızı ayırdığınız günlük bir söylem pratiği planlayın. Bu, sizi birbirinize çeken şey, tercih ettiğiniz tarih veya suç ortağınızın tercih ettiği kaliteyle ilgili şeyleri içerebilir. Bu da Sevgidir . Biz de senin kadar iltifat istiyoruz
Aslında, bu pantolonların faydalarımızı nasıl göstereceğini düşündüğünüz şeyi düşündük. Dahası, gerçekten, kollarımızın kenarlarının pazılarımızı nasıl mükemmel şekilde tuttuğunu görmeniz gerekiyor. (Kası bu şekilde patlatmak için gayret gösterdik.) Bu övgüler, ister gerçekten dile getirilsin ister bekleyen bir bakışla iletilsinler, erkeklerin sizi bize neyin çektiğini hatırlamalarına yardımcı olur, her durumda Darvinci seçicilik hissimize hitap eder. ve elbette, bizi yeniden üretme şansı olduğuna veya zanaatını prova edecek başka bir şey olmadığına inandırıyor.

Tutkusunu Paylaşabilmek İstiyor
Erkekler çılgınca gezegende enerjilerini aktaracak birini arıyorlar.

Her insan, bazı konularda diğerlerinden daha çok “merak ettiği” konulara son derece meraklıdır.

Tartıştığı şey, tüm mizacını değiştiriyormuş gibi görünüyor. Aslında, çekingen erkeklerin bile enerjilerini sizinle tartışmakta hiçbir sorunu yoktur.

Neye hevesli olduğunu keşfedin ve bu konuda biraz bilgi edinin. Tipik olarak mütevazı, kesik veya geri çekilmiş erkeklerin en çok önemsedikleri konu hakkında konuştuklarını göreceksiniz.

Onunla coşkusu hakkında konuşurken, muhtemelen neden bu konuda hevesli olduğunu keşfedeceksiniz.

Bu sorunun cevabını bildiğiniz noktada, onun hakkında, gerçekte kim olduğu ve onu neyin harekete geçirdiği hakkında aşamalı olarak bir ton keşfedeceksiniz!

Aynı şekilde sizinle daha fazla ilişki hissetmesine neden olur. Tercih ettiği konu hakkında neden bu kadar enerjik olduğunu keşfetmek için enerji harcama şansınız var.

ERKEKLER İÇİN EN DÜRÜST İLETİŞİM ÖNCELİKLİDİR

Sorulara içtenlikle cevap veren ve hatta gönüllü verileri olan bir kadına ihtiyaçları var. Tereddüt etmeden ihtiyaçlarını talep eden ve karşılanması gereken bir kadına ihtiyaçları var. İyilikle konuşurken gerçeği görebilen ve temize çıkabilen bir kadına ihtiyaçları var. Erkeklerin aşırı derecede basit olmadan iletişim kurabilen ve gururunu korumayı düşünen bir kadına ihtiyacı vardır. Hanımlar, erkeklerin sığ olmalarına, ihtiyaçları konusunda sessiz kalmalarına ve hiçbir şey istememelerine ihtiyaç duyduklarını düşünürler. Hanımlar, erkeklerin aşırı derecede fakir ve aşırı duygusal olduklarına güvendiğini ve erkeklerin temelde bunu aşmak için kadınlara ihtiyacı olduğunu düşünüyor. Birkaç bayan itiraf etme rızası olmadığını ve biraz gürültü yaptıkları için işten çıkarılacağını kabul ediyor.

Erkekler seksi kalmana bayılır.

Bu, bağlamda değişebilir, ancak ilişkinizde büyük fiziksel yakınlığı sürdürmeniz önemlidir. Kendinizi beğenmişlik içinde kaybetmemeye çalışın. İlişkinize ve programınıza alışmak son derece basit. Yatakta değiştirin, müdürü seks yapmaya başlamak için oraya buraya hareket ettirin, birlikte başka bir şey başarın, odadaki istek ve ihtiyaçlarınız konusunda açık olun. Genelde terlerinizle rahatlamayın. Sevimli / çekici pijamalar veya tayt gibi rahat giysiler giyin. Erkekler taytları sever. Zaman zaman iç çamaşırlarıyla akşam yemeği pişirin. Kıvılcımı ve ateşi canlı tutmak için yenilikçi olun.

Romantik Partnerlere Özel

Kadınların ne kadar sağlam, erkeksi, erkeksi, maço veya cesur olduklarını göstermeye çalışırken tüm canlılıklarını ortaya koyan suç ortaklarıyla uğraşmaları

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
2 okuma
5 Ekim, 2020
serkan
serkan

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?