SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Erkek zina nedenleri

Sosyal Ağlar!

Kadınların eğitim programlarında bu konu sürekli gündeme geliyor ve özel bir yer veriliyor. Evet, bu anlaşılabilir bir durumdur. Bu konu birçok kadın için nahoş olmakla birlikte, boşanmanın asıl sebebinin ihanet olduğu ve burada kimin karısının ne olduğu önemli değil. Peki erkekler neden değişiyor? Sohbet

Çünkü vücutta kendi testosteronlarını (erkeklik hormonu) yükseltmenin bir yolunu arıyorlar. Bu, bilinçsizce erkeklerde, kendi başarılı varoluşları için mücadelelerinde, kadınlardan tanınmaları ve kendi egolarının yükselişinde olur. Ancak, asıl nedenin% 90’ı kadınından geliyor. Ve burada uyarmadığımızı söyleme.

Bir erkeğin testosteronu azaltmasına neden olur, sonra sola doğru gider!

  • Yanlış beslenme Eşlerin% 90’ından fazlası erkeğini sanki şişman bir domuz gibi besliyorlar. Örneğin, karısı eti kızartırsa, ekmekleri ekmiş patatesleri koyun – erkeğinin% 100’ü yürüyecek. Düşüncelerimiz ve eylemlerimiz beslenme dahil olmak üzere bağlıdır. Detaylı ve genişletilmiş, erkeğiniz için nasıl yiyecek seçileceği ve onu bu yiyeceğe nasıl aktaracağınız, kadınlar için eğitimlerimizde konuşuyoruz.
  • Sıkıntı. Keskin duygular, duyumlar, hareketler için susuzluk. Bu daha çok istikrarlı bir işe sahip erkeklerde olur. Ve kural olarak, girişimciler arasında nadiren görülür. Birçok iş adamının daha fazla sorumluluk aldığını ve çeşitli duygusal şoklara maruz kaldığını biliyorsunuz. Bu nedenle, yandan, çok daha az heyecan duyuyorlar.
  • Öfke. Bir ailedeki bir erkeğin bir kadının baskısına maruz kalması durumunda, özgürlüğün kısıtlanması, katı bir dişi olmayan formda ziyaret edilmesi durumunda, stres onun içinde birikmeye başlar. Stres hormonlarından kurtulmak için testosteronu arttırması gerekiyor, yani bir kadını tatmin edebilecek bir erkek olduğundan emin olmak için. Bu çılgınlık en kolay ve en uygun fiyatlı yoldur.
  • Yanlış yaşam tarzı. Kesinlikle birçok faktör var. Bir erkeğin işe yarayacağına, hala karanlıkken ve zaten karanlık olduğunda geri döndüğünü varsayalım ve aynı zamanda her zaman iç mekanda da döner – iç biyolojik saati düşmeye başlar ve kaçmak için sezgisel olarak biyokimyasal sallamaları arar. bir köylü olarak kal, bir ofis planı değil.
  • Geçiş yaşı. Kural olarak, 37-40 yaşları arasındadır. Bu noktada, adam kendine sorular soruyor: “Ne başardı? Gerçekten kim?” ve sahip olduğu ışık eskisi gibi değil. Dinlenmek için daha fazla çeker, ekoloji, stres, sağlıksız beslenme … bu yüzden kendisinin hala gerçek bir erkek olduğunu kanıtlamamız gerekiyor. Özellikle hayal ettikleri sosyal başarıya ulaşamamış erkekler için bu delillere ihtiyaç vardır.
  • Psikolojik problemler. İşte eksik bir ailenin olası çocuk yaralanmaları. Oğul, ailede tiran rolünü üstlenen babasına veya annesine saygı duymaz. Çocuklara karşı ya da çocuklukta ya da ergenlikte her zaman günah keçisi olmuşsa, çocuklara karşı öfke var.
  • Kadının kendisi değişti veya ondan şüphe etmek için sebep veriyor. Eğer bir kadın ehliyetini gösterirse, bağımsızlık ve bir erkekte kıskançlığa neden olur. Doğal olarak, içsel özgüvenini korumak için boynuzları aşılamaya çalışıyor gibi görünüyor. Unutma, erkekler büyük çocuklar ve buradaki en önemli şey davranışlarında fazla ileri gitmemek.
  • Konuşacak kimse yok. Entelektüel eşitsizlik, yani iki insanın zihinsel gelişimi arasındaki bu fark. Onunla yeni konuştuğu sözde ruhsal bir sevgili olduğunu söyleyen bir müşterimiz vardı, çünkü karısıyla konuşacak bir şeyi yok, tartışacak bir şeyi var. Manevi bir metresle seks, ihanetin amacı değil, sadece toplantıların devamıdır.Bir kadın kendine güvenini kaybederse, kadınsı karşı konulamaz, cinsellik ve benzersizliği. Kesinlikle, adam değişecek. Basitçe bir var: “Evliyim. Neden şimdi bir bele ihtiyacım var?”
  • Cinsel memnuniyetsizlik. Çoğu çiftlerde en sık görülen neden. Bir eşin nasıl seks yapılacağını bilmemesi durumunda, onunla yakın bir yakınlıktan sonra, adam uyumak ister ve aynı zamanda seks daha hızlı ve daha kısa hale gelir – bu kesin bir cinsel sohbet uyumsuzluk işaretidir.

Neden bir ihanet kocasından şüphelendiğinize karar verin – belki de neden sizin içinizde gizlidir, sevgili bayanlar.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi

Tinder, Bumble, Match ve daha fazlası gibi flört uygulamalarının artan popülaritesi ile geleneksel flört etme yöntemi düşüyor. Ancak, tamamen...

DEVAMI
SEO’nun Faydaları SEO’nun Faydaları

Arama Motoru Optimizasyonu, toplam görünürlüğü artırarak bir web sitesinin kalitesini ve esas olarak trafik miktarını artırma işlemidir. SEO nedir? SEO terimi,...

DEVAMI
IRC Komutları – IRCDKomutları IRC Komutları – IRCDKomutları

Who komutu ile birlikte kullanilan parametreler; a: Kullanicilari mesgul (away) durumuna göre listelemekte kullanilir. c: Belirtilen kanalda ki kullanicilar arasinda listeleme...

DEVAMI