SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Denemek ve Deneyimlemek İçin En İyi 5 Yeni WhatsApp Özelliği

Sosyal Ağlar!

Tutarlı ve ağır bir WhatsApp kullanıcısıysanız, bu mobil uygulamanın özelliklerinin her zaman heyecan verici olduğunu kesinlikle biliyorsunuzdur. Muhtemelen onları heyecanlandıran şey, bu uygulamanın geliştiricilerinin her zaman yeni özellikler sunması değildir. Bu nedenle, kullanıcılar iOS veya Android cihazlarında WhatsApp ile yapabilecekleri konusunda her zaman yeni bir şey beklemektedir.

Özellikle, bu yıl WhatsApp’a giren yeni ve heyecan verici özelliklerin raporlarıyla meşgul oldu. Ücretsiz bir anlık mesajlaşma aracı olarak çalışmanın yanı sıra, bu mesajlaşma platformunda artık daha fazla şey var. Açılış ekranı, sessiz durumu gizleme, kendini yok eden mesajlar, yeni grup gizliliği ve karanlık mod, yeni WhatsApp özellikleri arasındadır . Henüz özellikleri denemediyseniz veya denemediyseniz, açıklamaları okuyun ve neleri kaçırmış olabileceğinizi görün.

 

WhatsApp ile kişilerinize ücretsiz mesaj göndermekten başka yapabileceğiniz başka şeyler de var. Bu yeni WhatsApp özellikleri sizi ve diğer kullanıcıları heyecanlandırmaya söz veriyor. Cep telefonunuzda hangi işletim sistemini kullanırsanız kullanın, uygulama ile yapabileceğiniz bu heyecan verici şeylerden kesinlikle keyif alacaksınız.

  1. Açılış ekranı  – Bu merkezi bir özellik değildir, ancak WhatsApp’ın UI’sında bir güncellemedir. Yani, uygulamayı her açtığınızda, merkezde WhatsApp’ın logosunu gösteren bir ekranla karşılaşacaksınız. 
  2. Sessiz durumunu gizle – Durum güncellemelerini can sıkıcı bulursanız, bu özelliği kesinlikle seveceksiniz. WhatsApp durum  güncellemelerini sessize almanıza izin verecektir  , ancak ekranın alt kısmında hala görünür görüneceksiniz. ‘Sessiz durumunu gizle’ ile sessiz WhatsApp Durumu güncellemelerini tamamen gizleyebilirsiniz. Dahası, sessiz güncellemeleri ayrı bir bölümden alabilirsiniz.
  3. Kendini imha eden mesajlar – Bu özellik ilginçtir. Adından da anlaşılacağı gibi, WhatsApp mesajlarınız bu özellik ile kendini yok edebilir. Özelliği açabilir ve tüm mesajların kendi kendini yok edeceği bir zaman ayarlayabilirsiniz. İletilerin silinip silinmediğini göstermediği için ‘herkes için sil’ özelliği ile aynı değildir. Bunun yerine, sanki mesajlar aslında hiç yoktu.
  4. Yeni grup gizliliği – Bu,  WhatsApp’ın bu yıl toplanan  grup davetiyesi özelliğidir . Başkalarının sizi kullanıcı olarak diğer WhatsApp gruplarına eklemesini önler. Burada, WhatsApp’taki gruplarınız için ‘Kimse’, ‘Kişilerim’ veya ‘Herkes’i seçebilirsiniz. En son güncelleme, ‘Kimsenin’ yerine ‘Kişilerim’in beklediği’ gibi bir değişiklik getiriyor. Yani, gruplara eklenmesini istemediğiniz kişileri manuel olarak seçebilirsiniz.
  5. Karanlık Mod  – Sunulan tüm yeni özelliklerden, bu uygulamanın kullanıcıları tarafından beklenen bir durumdur. Renkleri tersine çevirerek kullanıcının ‘göz yorgunluğu’ sorununu gidermek için tasarlanmıştır. Bu özellik, farklı beta güncellemelerinde birkaç kez tespit edilmiştir. WhatsApp şu anda WhatsApp’ın yeni eklemeleri için karanlık mod geliştiriyor. 
Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi

Tinder, Bumble, Match ve daha fazlası gibi flört uygulamalarının artan popülaritesi ile geleneksel flört etme yöntemi düşüyor. Ancak, tamamen...

DEVAMI
SEO’nun Faydaları SEO’nun Faydaları

Arama Motoru Optimizasyonu, toplam görünürlüğü artırarak bir web sitesinin kalitesini ve esas olarak trafik miktarını artırma işlemidir. SEO nedir? SEO terimi,...

DEVAMI
IRC Komutları – IRCDKomutları IRC Komutları – IRCDKomutları

Who komutu ile birlikte kullanilan parametreler; a: Kullanicilari mesgul (away) durumuna göre listelemekte kullanilir. c: Belirtilen kanalda ki kullanicilar arasinda listeleme...

DEVAMI