Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Chat sohbet siteleri

Chat sohbet siteleri

Chat sohbet siteleri Türkiyenin kaliteli vede onurlu sitelerinin başında gelen yerli chat sitesi sizlere farklı kütürle delagasyonuna geldiğiniz için teşekkürler ederim. Burdaki amaç insanların doğal hayatının dışına çıkmadan boşta kaldıkları vede yapacak bişe bulamıyınca gelecekleri vede insanlarla sadece yazıl ile anlaşacakları bir site yapabilmekti bunuda başardığımızı düşünmekteyim vede insanların bir hobi vede eğlence aracı olarak düşündük kimse işinden gücünden ödün vermeden sitemizde sohbet etmeğe veya eğlenmeye gelmesin arkadaşlar buna müsade kesinlikle edilmez burda işiniz gücünüz harici bulunmanız saten doğru olmaz reel hayattan arta kalan zamanda burda olmanız bence daha düzgün olur vede ahlak kuralları çerçevesinde sohbet etmek daha güzel olur insanlarla beraber zaman geçirmek vede mütavazi insanlarla tanışmak herzeman daha iyi olucaktır. Bir çok arkadaşım burdan tanışarak güzel arkadaşlıklar kurdu vede mütavazi insanlar buldular kime ne yazılmışsa onu görür burası bir vesile vede araç olur ancak arkadaşlar herkes alnına yazılı olanı görecek bunun başka altarnatifi yok bizler burda insanların tanışmasına vesile olmak vede güzel dostluklar kurulmasını arzu ediyoruz sitemizde çok güzel kızlarla konuşarak arkadaşlık kurmanız mümkün.

Arkadaşlar her önüne gelene asılan insanlar var bunlar böğle olmaz insanız hepimiz ama insan bir tipine bakacak ben bakıyorum mesela beni aşan kızlara yazmam neden şünkü ya senle kafa bulucak yada dalgasını geçecek bunlara gerek yok bence herkes kendine göre bir hatunla chat etmeli vede konuşmalı bizlerin amacı burda pezevenklik deyil yani adam geliyo özelime bana bir tana kadın lazım diğerek laflar ediyo herkesi edebe davet ediyorum önce ayılığı bırakıcaksın insan olucaksın sonra insnalarla konuşmayı öğreniceksin ondan sonra sana göre bir hayvan bakarlar bilmem anlata bildimmi arkadaşlar herkes haddini bilicek yani bu kız bana bakarmı bakmazmı önüne gelene yazmayacaksın yazarsan bozulursun edebinide unutmayacaksın terbiyenide bir tarafında muhafaza edeceksinki insanlar seni mahlukata benzetmesinler dostlarım size mütavazi insanlarla dolu vede çok güzel arkadaşlıkların olduğu bir site bırakıyoruz emin olun içinde çok büyük bir emek bulunmakta vede fedakarlık yapan insnalar bulunmakta emeğe saygı istiyoruz başka sitelerden gelipte sitemize reklam atmakta pek iyi bir fikir değil tabiki gelin birlikte saygı vede sevgi etrafında chat yapalım dost olalım benim arkadaşlığım bakidir herkese iyi geceler.

admin 1351
1 Yorumlar
Omegle - Chat Sohbet Odaları Mobil sohbet Siteleri - HayalSohbet.Net

[…] Omegle Görüntülü Sohbet ile ilgili ilk ve en önemli risk, uygunsuz içerik ve davranışlara maruz kalmaktır. Kullanıcılar sohbetleri sırasında müstehcen dil, cinsel içerik ve hatta çıplaklıkla karşılaşabilirler. Ayrıca kullanıcılar diğer kullanıcılar tarafından siber zorbalığa ve tacize maruz kalabilir. Bunun zihinsel sağlık ve refah üzerinde olumsuz etkisi olabilir. Ayrıca, kişisel bilgilerin yabancılarla paylaşılması riski de vardır; bu da kimlik hırsızlığına ve diğer dolandırıcılık biçimlerine yol açabilir. […]

Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Sohbet - Canli sohbetler - Sohbet siteleri - Sohbet odaları - Sohbet Chat