SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Canlı Arkadaşlık Sohbet Hakkındaki Gerçekler

Sosyal Ağlar!

Çevrimiçi randevu hakkında gerçekten hiçbir efsane olmamalıdır. Sadece bilgisayarların veya el cihazlarının rahatlığıyla romantik ekler aramaya bağlı olan müşterilere sorun. Müşteri sayısının bu heyecan verici buluşma tarzına bağlı olduğuna inanmanız daha iyi olur. En iyi çevrimiçi tanışma platformları üzerinde yapılan yeni bir araştırma, dünya çapında en sık ziyaret edilen site komutlarını yaklaşık 40 milyon müşteri rakamını ortaya çıkardı. Peki bu çöpçatanlıklar çok popülerse, en kalıcı efsaneler nelerdir? İnsanlar neden hala onlara inanıyor?

Belki de internet meseleleri hakkındaki en büyük yanılgı, bir şekilde yalnız veya çaresiz olmalarıdır. Fikir, online randevunun gerçek dünyadaki potansiyel ortaklara yaklaşmakta güvensiz insanlar içindir; “geleneksel tarihleme” nin diğer tüm yollarını tüketen bireyler için son çare olarak Durumun gerçekliği daha farklı olamazdı.

Bu tür bir buluşmaya girme arzusu hakkında umutsuz bir şey yoktur. Dürüst olalım. Gözünüze çarpan biriyle tanışmanın geleneksel yöntemi, bir konuşma başlatmak için cesaretin toplanmasını içerecektir. Ancak birçok insan için, tam bir yabancıya yaklaşmak, aldıkları sinyallerin ne kadar olumlu olduğuna bakılmaksızın göz korkutucu bir olasılık olabilir. Durumlar kolayca yanlış yorumlanabilir. Kişinin arka planını bilmiyorsanız, kendileri hakkındaki gerçeği söyleyip söylemediklerini, hatta uyumlu olup olmadıklarını nasıl anlarsınız? Arka planda gizlenen, hala etrafta dolaşan, saldırmayı ve bir sahneye neden olmayı bekleyen kıskanç bir eski bile olabilir.

Online randevu, gücü elinize alır. Bir düğmeye dokunarak, kiminle tanışacağınıza karar verme konusunda tam kontrole sahip olursunuz. Arkadaşlık siteleri, insanları fiziksel çekimin eski yasaları aracılığıyla tanıtmakla ilgilidir, ancak aynı zamanda üyelerinin kişilikleri hakkında daha fazla bilgi edinmeye, profillerini ve tercihlerini geliştirmeye adanmıştır, böylece birisiyle tanışma olasılığınız daha yüksektir. sosyal durumlarda şansa (ve çoğunlukla alkol yakıtlı) karşılaşmalara güvenmekten daha uyumludur.

İnsanların hala inandıkları bir başka efsane, internet tarihlemesinin sadece gündelik seks hakkında olmasıdır. Tabii ki, seçim var ve bazı insanlar hala akıllarında bir şeyle çevrimiçi ilişki sahnesine giriyor. Birçoğu çok daha anlamlı bir şey bulabileceklerini biliyor. İnsanları yüz yüze görüşmeden hemen önce tanımak arasındaki fark, bir ilişki kurma şansınız olmasıdır. Biriyle tanışmanın daha rahat bir yolu, geriye ve ileriye doğru uçan bir dizi mesajdan daha iyi ne olabilir, bu innuendos’u ne kadar ince tutmak istediğinizi, ne kadar flört etmek, ne zaman bir çentik almak gerektiğini, ve ne zaman daha müstehcen olmaya cesaret edersiniz? Bu şekilde kimya doğal olarak gelişebilir, ilgili tarayıcılarınızın yakınlığı içinde beslenebilir,

Bu siteleri trol eden insanların bir şekilde sığ bir şekilde davrandıkları konusunda başka bir yanlış anlama var. Görüntü, yüzleri muhteşem, seksi görünümlü nesnelerin arkasından sarkarken yüzleri bir şekerleme penceresine doğru beklerken çocuklar gibi profiller arasında dolaşan üyelerden olabilir. Her şeyden önce, cinsel olarak ilgilendiğiniz biriyle ilişki kurmak için sağlıklı bir ilginiz olması için sığ olmanız gerekmez. Önemle gülümseyen konuların profiline bakarak – internet bağlantısının diğer ucundaki gerçek insanlar size geri dönüyor – sığlık veya yüzeysellik ile ilgisi olmayan mükemmel bir doğal aktivite gibi geliyor. Müşterilerin çoğunluğu için, profillerini göndermeyi seçmek ve bu heyecan verici sapmayı benimsemeye istekli olduklarını söylemek hiç de sığ değil – düpedüz cesur. Günün sonunda, çevrimiçi tanışma siteleri teneke üzerinde söylediklerini yaparlar – teknolojiyi, önceki nesillerin hayal edebileceği bir şekilde düzenlemek için teknolojiden yararlanırlar. Sıradan karşılaşmalar veya daha derin ilişkiler, herhangi birinin derecesiupforit kişisel seçimdir.

Bu noktada, başka bir efsane, çevrimiçi buluşmanın bir şekilde genel bir terim olmasıdır. Ancak başka tür kalma gibi birçok farklı site var. Uzun vadeli ilişkiler arayanlara hitap edenler, profesyonel geçmişleri veya yaş aralıklarına veya hobilere göre insanları eşleştirebilir. Genç erkekleri arayan puma kadınlar gibi birçok spesifik veya niş pazar var. Diğerleri kesinlikle sevgiden ziyade seksle ilgilenen müşterilere hitap edecek.

Bir flört acentesine kaydolduğunuzda, önceden bir ücret ödemeniz gerekebilir. Ancak bu özel kulübün bir üyesi olduğunuzda, sunulan hizmetlerden tam olarak yararlanma hakkına sahipsiniz. Uygun göz alıcı bir fotoğraf veya kişisel profil gönderme hakkındaki tüm ciddi işler için ana vurgu eğlencedir. Tam olarak aynı şartlara kaydolan ve profillere coşkuyla göz atmak için profillere göz atmak – kim bilir, tam olarak kendiniz gibi olanı – farklı üyelere göz atabilirsiniz.

Pinokyo’nun burnundan daha uzun bir gerçeği uzanan bir profil ile birlikte, bazı model ajanslarından yükledikleri bir fotoğrafın arkasında gerçek kimliğini maskeleyen o sahte insanlar ne olacak?

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi

Tinder, Bumble, Match ve daha fazlası gibi flört uygulamalarının artan popülaritesi ile geleneksel flört etme yöntemi düşüyor. Ancak, tamamen...

DEVAMI
SEO’nun Faydaları SEO’nun Faydaları

Arama Motoru Optimizasyonu, toplam görünürlüğü artırarak bir web sitesinin kalitesini ve esas olarak trafik miktarını artırma işlemidir. SEO nedir? SEO terimi,...

DEVAMI
IRC Komutları – IRCDKomutları IRC Komutları – IRCDKomutları

Who komutu ile birlikte kullanilan parametreler; a: Kullanicilari mesgul (away) durumuna göre listelemekte kullanilir. c: Belirtilen kanalda ki kullanicilar arasinda listeleme...

DEVAMI