SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Çanakkale Ruhu

Sosyal Ağlar!

Sözlerime kahraman Türk askeri diyerek başliyorum öncelikle Çanakkalede hayatlarını vatanın müdafası ve bizim geleceğimiz için kaybeden bütün şehitlere buradan selam olsun mekanları cennet olsun onlar olamasaydı ve kanlarının son damlasına kadar savaşmasalardı belki şuan burada bu makaleyi yazamıyor olacakdım ve siz okuyamıyacakdınız.Belki bi vatanımız dahi olmayacakti ve yok olup gidecektik hüzünlenmemek elde değil bugun bu makaleyi yazmamın asıl amacı bizim için canlarını feda edenler vatanlarını korumak için feda edenlerdi belki yapdıklarının yanında bir hiç olucak fakat onları hiç unutmayacağımızı herkes bilsin burdan birkez daha Çanakkale‘de ve şuan vatanın herhangi bir yerinde şehit olanları rahmet ve minnetle aniyoruz.

Değerli kardeşlerim milli birlik ve müdafa ruhu Çanakkalede nasıl olduysa ve 100’binlerce vatan evladı şehadet şerbetini bizler için gelecek için içtilerse bizimde aynı şekilde vatanımıza saldıranları def etmemiz ve bizden sonra gelicek nesillere vatan toprağını teslim etmemiz lazım evet belki ozaman devletimiz fazla güçlü değildi tankımız, topumuz,uçağımız yoktu düşmanın onca savaş ve birlik gücüne rağmen bizim kalplerimizde iman gücü vardı ve tek yürek olduk ve Kafir donanmaları birdaha gelmemek üzere yolladık topraklarımızı ayaklarıyla kirletenleri denizin içine döktük şuan ülkemizi 100 yıl önce nasıl kuşattılarsa aynı şekilde kuşatma altına aldılar.

Bu sefer kendileri yoklar bütün kirli işlerini başkalarına yapdiriolar yani maşalarına terör ergütlerine ama ALLAH‘IN izni ile başaramayacaklar köşe bucak kaçacaklar.Bu vatanın kahraman evlatları olduğu sürece Devletimize karşı yapılan bütün saldırıları geldiği yere geri göndereceğiz bundan kimsenin şüphesi dahi olmasın.Ve milli beraberlik ruhunu daima kalplerimizde yaşatalım hiçbirzaman bizler için canlarını feda edenleri unutmayalım dualarimizda muhakkak onlarıda bulunduralım bu bizim boynumuzun borcudur.

AFRİN ZAFERİ

Bütün dış güçlere rağmen devletimizin bekası ve güvenliği için başarıyla tamamlandı ve bizlere mutluluk gözyaşlarını döktürdüler.Bu uğurda şehitler verdik hepsinin mekanı cennet olsun Terör örgütünün gövde gösterileri bizim mehmedimizi görene kadardı hepsine buradan millet olarak teşekkür ediyoruz haklarını bizlere helal etsinler.Nasılki 100 sene önce Çanakkale zaferi olduysa bugünde bize ogünki ruhu yaşattılar ecdadımızdan alınan topraklara yeniden ayak bastılar bu gerçekten tarif edilemez bir mutluluk ve hiçbir zaman bu fedakarlıklar unutulmayacak bize ihtiyaç olursa biz herzaman devletimizin yanında olacağız ihtiyac olduğu anda bizlerde gideceğiz bunu bütün düşmanlarımız böyle bilsin hiçbir zaman bizi bölemezler ALLAH’IN izniyle.!!

KARDEŞLİK RUHU

Ben Türküm,ben kürdüm,ben zazayım,aleviyim,çerkezim,boşnağım hep birlikte bizler Türkiye’yiz ve ne yaparsanız yapın biz birbirimize düşmeyiz sizin oyunlarınızı bilmediğimizi sanmayın artık bunu böyle bilmelisiniz sizin karşınızda eski Türkiye yok artık devriniz bitti sizin son çırpınışlarınız her taraftan saldırın bakalım biz Türkiye olarak size çelme takmasını artık çok iyi biliyoruz ey kefere orduları!!! Ve dünyanın neresine bakarsanız bakın bir müslüman milleti yokki Türkiye için dua etmesin Sohbet’lerinde bizleri bulundurmasın bu bizlere herzaman cesaret veriyor sizleri korkutsun Ey kefere ordusu!! sizin hayince  tuzaklarınız bizi yıldıramaz müslüman kardeşlerimizin duaları bizimle öncelikle ALLAH bizimle siz kimsiniz ey kefere orduları!!!

Son olarak değerli kardeşlerim hiçbirimiz devletimizi ortada bırakmayalım parti olayını geçelim bu mesele parti meselesi değil bu mesele Vatan meselesi biz el ele olalımki düşmanlarımız nekadar güçlü olduğumuzu görsünler ve bilsinler bunu yaparsak eğer bizlere saldırmaya hiçkimsenin gücü yetmez bunu yapalımki bize açık açık saldırmaya ceserat edemeyen dış güçlerin kullandıkları maşalarını’da daha doğmadan boğalım yani terör örgütlerini.

ALLAH devletimize hiç birzaman zeval vermesin!

 

 

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Yeni Tanıştığınız Bir Kızla Sohbet Etmek ve Sohbet Oluşturmak Yeni Tanıştığınız Bir Kızla Sohbet Etmek ve Sohbet Oluşturmak

Yeni tanıştığınız bir kızla anlamlı bir sohbet oluşturmak, muhtemelen üstlenebileceğiniz en zor, sinir bozucu görevler olabilir, belki de olabilir...

DEVAMI
Erkeklerle sohbet söyleşi Erkeklerle sohbet söyleşi

Erkeklerin içtenlikle tecrübeli kadınlara ihtiyacı vardır. Gelişim, erkeklerin yokluğu anlamına gelmez. Erkeklerin kadınların tam bir suç ortağına ihtiyacı var....

DEVAMI
40 yaş üstü sohbet siteleri 40 yaş üstü sohbet siteleri

40 yaşındasın üzerinde nasıl sohbet edilir Bu, iş bulmanın en önemli yoludur ve bu, çok önemli bir bilgi kaynağı olan...

DEVAMI