SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Burcunuza dayanarak hangi seks pozlarını denemelisiniz?

Sosyal Ağlar!

Yeni Yıl Önce hiç bir şey kalır , ve hissediyorsan , o küçük zina 2018 yılında , burada her şeyi yakalamak için harika bir yoldur. Seks burç pozlar – şudur , siz Aralık gerçekten kurtarılmış için yeterince yok neyi.

Koç

Koç, üstte olmayı ve durumu kontrol etmeyi çok seviyor. Neden? Evet ,çünkü onlar vahşi doğar! Ve utanılacak bir şey yok. Aşkınızı binmek resim oldukça aşırı şekilde ,daha basit bir şey seçebilir ,ama fikir ,umarım ,sen yakalandık.

Boğa

Gelecek vaat eden başlık , değil mi? Hayır , cinsel ilişki sonunda sevgilinin kafasını ısırmanıza gerek yoktur ( çok kötü olmadığı sürece). Yani , duruş çok rahat , ve hepsinin nedeni , Boğa zaten 2018 th için zahmetli olduğunu. Sırtınızı yastığın üzerine , bir ayağınızı omzunuza attığınız ortada rahatça yerleştirin. Ortak bacaklarının arasında diz çöker: o sadece klitorisi uyarabilir , fakat aynı zamanda onu meme okşamak , nokta G. almak ve kolay üyesi

 

İkizler

Değil anlamda , bu yatak odası cehennemde uyudu. Gerçek şu ki , sen , İkizler , bu anlamda, çok yaratıcı ve tam olarak biliyoruz – ve herhangi bir duruş gerekmez , ayağa ya yatmak nasıl ,keyifli ve kendim yapmak için , ve ortak. Ama rol oynama , kirli konuşmaları ya da biraz BDSM – bu , neyi , belki , şu anda yeterli değildir.

 

Yengeç – oral seks

 

Akıcılığındaki su işareti, pürüzsüz ve yumuşak bir oral seks yapmaz. Sessizce ve kademeli olarak başlayın: ona kot pantolonla masaj yapın veya elini bacaklarının arasına koyun. Acele etmeyin , yavaşça hareket etmek ve ona , şimdi acele değil iyi olduğunu , ve en zevk almak.

 

Aslan

 

Aslanlar , kendinizi bencil olmanın zevkini inkar etmeyin! Dört ayak üzerine poz verdiğinizde eşinizden uzaklaşacaksınız ve duygularınıza tam olarak konsantre olabileceksiniz. İpucu ortağı ,tamamen mutlaka bu pozisyonda girmek sana olan , ve küçük sık hareket az sevinç teslim edebilir , süpürme ve derin daha.

 

Başak

 

Utangaç olma durdurmak için Dev’in defa ( gerçi , tamam , Virgin tevazu farklıydı olduğunda) ve denemek , istediğim her , ve burada ve şimdi istiyorum , kendiniz inkar için hiçbir sebep yoktur. Ve ona de ki: “Ben şimdi istiyorum!” Muhtemelen , hiç erkek olacak , değil bu cümle pantolonunun dışarı salladı olacaktır. Hızlı seks için en konforlu ve güvenli pozisyonu seçmeniz gerekir. Evet , kayganlaştırıcı eklemeyi unutmayın.

 

Terazi

 

Ne bu pozisyonda harika – o zaman , o özgürce öpüp istediğiniz olduğu kadar birbirini okşamak ki. Çok zor görünüyor , ama çok daha kolay olacaktır , erkek sırt için bir destek bulursa

 

Akrep

 

Akrepler çılgınca ve yaratıcı sevenlerdir , böylece inanılmaz , baş döndürücü ve büyüleyici bir şey onlara gelebilir . Eh , “69 ayakta” sadece bakmak ve kıkırdama daha iyidir eğer , biz hala Akrep pratiği 69 tavsiye – Bu pozisyon özel beceriler sadece gerektirir , ama aynı zamanda açıklık ve cömertlik.

 

Yay

 

Yay – enerjik ve tutkulu tabiatlar , aktif olmayı severler , ama kolayca dikkati dağılır. Bu duruş iyidir , yani , bir taraftan , onların girişimci ruhunu gösterecektir Sagittarians kolaydır , dikkatinin dağılmaması ne – diğer yanda , ancak kendi hisler.

 

Oğlak

 

Renkleri biraz yumuşatırız ve içten bir şey söyleriz: Siz , Oğlaklar , kontrolü nasıl bırakacağınızı bilmiyorsunuz. Ama bazen seks kötü değildir. Spesifik olarak, bu pozisyondan çifte zevk alacaksınız. Daha fazla heyecan için, giysilerin içinde kalabilir , sadece eteği kaldırabilirsiniz.

 

Kova

 

Hafifçe soğutun , tekrar başlayın. Kova sıvıdır Zihin , genellikle bulutlarda uçmak , bazen de gerçek yol açar , hepsi ya çok hızlı olduğunu , veya hiç oluşmaz. Bu yüzden Kova seks yapmayı öğrenmeli .
Kelime  kenar” – “kenar”, “kenar” kelimesinden gelmektedir . Bu uygulama , aslında dayanır ,sen kenara kendinizi getirmek sen misin , yaklaşık orgazm olmasını ne zaman , fakat son anda doruğa kendilerini getirmez.

 

Balık

 

Seks pozisyonları karmaşık olmak zorunda değildir , sen deli etmeye. Balık için, hassas , derin ve şehvetli bir poz seçtik . Sırt üstü yatın , ayaklar omuz ayrı genişlik – kelimenin tam anlamıyla – ve , aslında , omuzlarında.

 

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi Çevrimiçi Arkadaş Deneyimine Karşı Gerçek Arkadaş Deneyiminin Önemi

Tinder, Bumble, Match ve daha fazlası gibi flört uygulamalarının artan popülaritesi ile geleneksel flört etme yöntemi düşüyor. Ancak, tamamen...

DEVAMI
SEO’nun Faydaları SEO’nun Faydaları

Arama Motoru Optimizasyonu, toplam görünürlüğü artırarak bir web sitesinin kalitesini ve esas olarak trafik miktarını artırma işlemidir. SEO nedir? SEO terimi,...

DEVAMI
IRC Komutları – IRCDKomutları IRC Komutları – IRCDKomutları

Who komutu ile birlikte kullanilan parametreler; a: Kullanicilari mesgul (away) durumuna göre listelemekte kullanilir. c: Belirtilen kanalda ki kullanicilar arasinda listeleme...

DEVAMI