Blogcular İçin Snapchat: Faydalarından Nasıl Yararlanabilirsiniz!

Blogcular İçin Snapchat: Faydalarından Nasıl Yararlanabilirsiniz!

Snapchat’in sadece harika görüntüler göndermek ve çizgiler oluşturmak için olduğunu düşünenlerden misiniz? Üzerinde düşünmek! Sosyal medya, açıldıktan hemen sonra kaybolan mesajları ve görüntüleri paylaşmak isteyen gençler ve gençler için en popüler alan olmuştur.

Aşkın ile aylık aktif milyonlarca kullanıcı ve onları tüm dünyada 400 milyon mesaj ve multimedya, kullanıcıların paylaşmasını 100 milyon bu platforma geliyor. Bunların arasında blogcular bu platforma daha fazlasını ekliyorlar.

Ancak, Snapchat herhangi bir yardımcı olacak mı? Ve eğer öyleyse, en iyi sonuçları nasıl alacaklar?

Snapchat nedir?

Snapchat, isimsiz görüntüler ve kısa videolar göndermenizi sağlayan en popüler mesajlaşma uygulamasıdır.

Metin, video ve görüntüleri özel veya herkese açık bir şekilde herkese açık bir kanalda paylaşmanıza olanak tanıyan Instagram, Twitter ve Vine’ın karma ‘n’ eşleşmesi. Snaps’ın sınırlı raf ömrü, uygulamayı farklı ve çekici kılan şeydir.

Ayrıca, yalnızca 140 karaktere izin veren Twitter’ın aksine, Snapchat herhangi bir sınır koymadan sohbet etmenizi sağlar. Ancak, hikayelerden her şeyi kaydetmek için Snapchat veri yedeklemesini özelleştirmeniz gerekir , gönderi içindeki görüntüler için bir ekran görüntüsü alabilirsiniz.

 

Blogcular Snapchat’ı Nasıl Kullanabilir:

Markanızı tanıtın: Snapchat’ın popülerliği hızla artıyor ve yakın gelecekte artacağını inkar etmek yok. Ayrıca, yeni bağlantıları olan kişileri spam etmek için bir platform değildir. Bunun yerine, kendinizi belirli bir alanda etkili bir unsur olarak tanıtmak için bir araçtır.

‘Gerçek’ Hayatını Göster:

Snapchat, hayatınızda gerçekten ne yaptığınızı göstermenin en iyi yollarından biridir. Günlük rutininizi, en çok sevdiğiniz şeyleri, en iyi seyahat yerlerini ve daha fazlasını koyabilirsiniz. Ayrıca, yeni bir projeye hazırsanız, her şeyin gerçekçi bir bakış açısını elde etmek için sahne arkasındaki şeylerin hikayesini, yeni projelere kısa bir bakış ve daha fazlasını gönderebilirsiniz.

Şeyleri Özel Görün:

Herhangi bir platformda yüksek katılım elde etmenin en iyi yollarından biri özel içeriğinizi göstermektir. Snapchat ile kolayca yapabilirsiniz. Hikayenizde görüntüleyenlerinizin yalnızca Snapchat’te buldukları bir video veya resim paylaşın.

Blog Yayınınızı Paylaşın:

Yeni bir blog yayını gönderirken, görüntüleyenlerin blogunuzda yeni bir yayın olduğunu bilmesini sağlayan yeni bir video veya video yükleyin. Bunu yapmak, yayınınıza daha fazla dikkat çekmek için en kolay ve en iyi yollardan biridir.

Sürekli Yapıştırarak Kullanıcıları Rahatsız Etmeyin:

Her zaman çırpmak, kendinizi sınırlamak ve kullanıcılarınızı rahatsız etmemek gerçekten ilginç olabilir. Tabii ki, sabit bir sayı yok, ancak her zaman fotoğraf çekmeye devam ederseniz insanlar için gerçekten can sıkıcı olurdu. Yani, eğlenceli ve ilginç anlar çekin. Özel şeyleri paylaşmayı düşünün.

Teklifleri ve Promosyon Kodlarını Deneyin:

Hikayenize ne koyabileceğinizden emin değilseniz? Takipçilerinize gerçekten deneyebilecekleri şeyi verin. Snapchat aracılığıyla sunulan indirimlerden ve promosyon kodlarından başlayabilirsiniz. Bu, satışları artırmanıza ve yüksek bir konuşma oranına sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Şirketinizin genel hedefini aklınızda bulundurun ve ardından indirim yapın.

E-posta Listenizi Tanıtmak için Snapleri Kullanın:

Bir e-posta listesi oluşturmak, görüntüleyenlerle bağlantıda kalmanın ve yayınınıza gelmeye devam etmelerini teşvik etmenin en kolay ve en iyi yollarından biridir. Bu platformu e-posta listenizi tanıtmak ve daha fazla kayıt almak için kullanabilirsiniz. Bu, topluluğa bağlı kalmanıza yardımcı olur ve yayınınızda daha fazla izleyici elde etmenizi sağlar.

Platformda, öğelerinizi tanıtmak için sponsor olabilecek güzellik blogcuları, sağlık etkileyicileri ve video blogcuları gibi birçok ünlü kişilik var. Ürünlerinizi, çıtçıtlarında tanıtım / reklam yapmalarına izin vermek için verebilirsiniz.

Sonuç:

Snapchat’in yalnızca promosyonlar için olduğunu düşünüyorsanız, düşünün. İnsanlarla bağlantı kurmak ve topluluğunuzu artırmak için bunu kullanın. Tutarlı olun ve kaliteli yayınlarla yeni takipçiler edinin.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
33 okuma
14 Temmuz, 2020
serkan
serkan

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet