SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Bir kızla nasıl sohbet edilir?

Sosyal Ağlar!

Adamların yaptığı en yaygın hata, ilgi gösterme korkusuydu. Bu takıntılı fikrin, bir kızla tanışmak için hiçbir düşünceniz yokmuş gibi bir kızla tanışmaya başlamak akla anlaşılmaz. Belki birisi bu yaklaşımı en iyi olarak kabul eder, ama kendiniz için düşünün, ona ilgi göstermeden bir kızdan ilgi beklemek düşünülebilir mi? Kadınlar kulaklarından hoşlanmıyor mu, kazanılmayı hayal etmiyorlar mı, güzel kur yapma, iltifatlar, romantizm ve bunların hepsini beklemiyorlar mı? Tabii ki, tüm bunlar hemen olmamalı, ancak etkileşiminizin vektörü tam olarak budur ve bir kızla iletişim anlaşılabilir tesislerden doğru bir şekilde başlamalıdır.

Bir kişi her şeyden önce ne yapar, kim bir şeyle veya biriyle ilgilenir? Sağ sorular soruyor. Kızla düzgün iletişim de sorulara dayanmalıdır. Ancak burada nüanslar var.

  1. Sorular müdahaleci olmamalıdır. Kimse bağımlılıkla sorgulanmış gibi hissetmeyi sevmez. Kızı kişisel durumlar hakkında daha az deneyin, ilgi alanları, hobiler ve zevkler hakkında daha fazla bilgi isteyin. Ortak bir zemin arayın.
  2. Kapalı sorulardan kaçının. Kapalı uçlu bir soru sınırlı sayıda cevap seçeneği içerir (evet, hayır, bilmiyorum). Bir kızla konuşmak ve onu konuşma sürecine dahil etmek istiyorsanız, ayrıntılı olarak cevaplayabileceği sorular sorun.
  3. Göz temasından kaçının. Bir kişinin gözlerine baktığınızda, ilgi, açıklık ve temas kurmaya hazır olduğunuzu gösterirsiniz. Aklınıza gelebilecek en kötü şey, konuşmadaki bir kızı geçmişe bakmaktır.

 

Kızlar söz konusu olduğunda, iletişimin ilk dakikalarından ilgi göstermek mümkün ve gerekliyse, kısıtlama, erkeklerle iletişim kurarken kimseye zarar vermez. Bu taş bir yüz yapmanız ve bir noktaya bakmanız gerektiği anlamına gelmez. Sadece güçlü seksin kim olduğunu ve inisiyatifin kimin elinde olması gerektiğini hatırlamanız gerekiyor. Bir kadın bir erkekle iletişim kurmak kolay olmalı – bu çekici. Birçok kız sürekli dikkat etmeye eğilimlidir, ancak saatlik çağrılar, SMS, mektuplar, tanışma davetiyeleri ve normu açıkça aşan miktarlarda her şey onlara karşı çalışır. Böyle bir baskı altındaki bir adam bir köşede sıkışmış hissedecek ve çok müdahaleci kız arkadaşından kurtulmanın bir yolunu bulacak.

 

 

 

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Yeni Tanıştığınız Bir Kızla Sohbet Etmek ve Sohbet Oluşturmak Yeni Tanıştığınız Bir Kızla Sohbet Etmek ve Sohbet Oluşturmak

Yeni tanıştığınız bir kızla anlamlı bir sohbet oluşturmak, muhtemelen üstlenebileceğiniz en zor, sinir bozucu görevler olabilir, belki de olabilir...

DEVAMI
Erkeklerle sohbet söyleşi Erkeklerle sohbet söyleşi

Erkeklerin içtenlikle tecrübeli kadınlara ihtiyacı vardır. Gelişim, erkeklerin yokluğu anlamına gelmez. Erkeklerin kadınların tam bir suç ortağına ihtiyacı var....

DEVAMI
40 yaş üstü sohbet siteleri 40 yaş üstü sohbet siteleri

40 yaşındasın üzerinde nasıl sohbet edilir Bu, iş bulmanın en önemli yoludur ve bu, çok önemli bir bilgi kaynağı olan...

DEVAMI