SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Yaşamın En Güzel Kısmı: Sohbet

Sosyal Ağlar!

Sohbeti hayatımızda meydana gelen en basit şeylerden biri olarak görebiliriz. Basit gibi görünüyor. Ancak, karmaşık olanlar arasında. Oysa, sohbet ederek kazanılan deneyim oldukça ilginç ve hatırlanmaya değer.

Kişi konuştuğu dile odaklanmamaktadır. Onunla fazla uğraşmaz ve sadece saf aksanının yanı sıra önemini anlamadan kullanır. Haklı olarak dili üzerinde iyi bir kontrol sahibi olan kişinin en iyi şekilde yararlanabileceği söylenir. Böyle bir durum sohbet sırasında da ortaya çıkar. Aklımızda belirli bir şeyi tasvir ettiğimiz zamanlar vardır.

Aynı zamanda, sadece dil üzerinde iyi bir kontrolümüz olmadığı için detaylandıramadık. Daha az aşina olduğumuz için, dil hakkında fazla bir şey anlayamayız ve ifadeler ifade edilmez.

Ancak, sohbet durumunda. Her şey çok farklı. İnsanlar cümlenin anlamını daha kolay bir şekilde detaylandırmak için kısa kelimeler kullanmaya odaklanırlar. Aynı zamanda, kişi o dili kullanmakta rahat eder ve onu günden güne geliştirmeye çalışır.

Sadece dilleri üzerinde iyi bir kontrolleri olmadığı için fırsatları yakalayamayan birçok insan var. Bu gibi zamanlarda, bir şeyleri kısaca ifade etmeye çalışmakla sohbet etmek önemli bir rol oynar. Yine de, kişinin yazması uygun olmayabilir. Ancak, bu çok fazla düşünülmeyecek ve konuşmaları baştan sona okuyarak, kişi dilbilgisi hatası ve isteksizlik olmadan dilin konuşma şeklinden bile etkileniyor.

Bazen sohbet etmek, çeşitli hataları gizliyor ve kişiye hatalarını düzeltmesi için ilham veriyor. Böylece, zayıf kısımlarını daha kolay düzeltmesi için kişiye ilham verir. İki kişi arasındaki etkileşim sırasında ortaya çıkan isteksizlik sohbet yardımı ile kolayca kaldırılır.

Bazen insanlar arasında bağ kurar ve her ikisi de birbirleriyle etkileşime girmenin çok kolay olduğunu düşünür. Genel olarak, iletişim engellerini daha kolay azaltmanın yardımcı olduğunu anlayabiliriz. Bu tür genel etkileşimler, kişiyi çeşitli durumlara aşina kılar ve hepsine rahat bir şekilde bakar. Sohbetin, bilmedikleri bir yerde hayatını kaybedenlere hayat sağladığını düşünebiliriz!

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Sohbet Sizce Nedir? Sohbet Sizce Nedir?

Yeni ve ortaya çıkan bir fenomen olan "Sohbet" veya İnternet sohbeti ülkemizde hızla yayıldı ve izleyicilerini toplumun farklı kesimleri...

DEVAMI
Yeni Tanıştığın Bir Kızla Sohbet Etmek ve Anlamlı Bir Konuşma Oluşturmak Yeni Tanıştığın Bir Kızla Sohbet Etmek ve Anlamlı Bir Konuşma Oluşturmak

Yeni tanıştığınız bir kızla anlamlı bir konuşma yapmak muhtemelen üstlenebileceğiniz en zor, sinir bozucu görevler olabilir, özellikle de onunla...

DEVAMI
Mirc siteleri ve tarihçesi Mirc siteleri ve tarihçesi

Mirc siteleri ve tarihçesi arkadaşlar 1995 yılından sonra ülkemizin internet ile tanışmasından sonra evlerimize alacak gücümüz olmama münasebetiyle mahalle...

DEVAMI