SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Ücretsiz Tanışma Sohbet Siteleri ve Dolandırıcılar

Sosyal Ağlar!

En ufak bir çevrimiçi buluşmayı bile yaptıysanız, iki büyük buluşma sitesi kategorisi olduğunu bilirsiniz. Ücretsiz sohbet platformlar ve hizmetlerini kullanabilmeniz için bir tür abonelik ödemeniz gerekenler.

Kural, ikinci türün çok daha iyi bir kaliteye sahip olması ve kişisel bilgilerini korumasını sağlarken üyelerine güvenli ve keyifli bir ortam sunmalarıdır. Tabii ki, bağlantı bölgelerinde ödeme yapmakta dolandırıcılık vakaları var, ancak bahsedilmeye değer olmadıkları kadar az.

Öte yandan, hiçbir ücretlendirme sitesi , spam göndericilere ve dolandırıcılara karşı daha az koruma katmanına sahip değildir ve genellikle en sevdikleri avlanma alanlarıdır. Bu platformlarda bir hesap oluşturmakta özgür olduğu ve kullanıcının kimliğini tanımlamak için aldığı önlemler minimum olduğu için, birinin başkası gibi davranması gerçekten kolaydır.

Anlayabileceğiniz gibi, ücretsiz bir bağlantı sitesi kullanıyorsanız, kiminle konuştuğunuza çok dikkat etmeniz gerekir. Kişisel bilgilerinizi asla böyle bir platformdan gelenlerle paylaşmamalısınız ve tabii ki, tanışma zamanı gelmeden önce eşinizin kimliğini doğrulamak için elinizden geleni yapmalısınız. Bunu yapmanın iyi bir yolu video görüşmesidir. Eşiniz video aracılığıyla sizinle konuşmayı reddederse, o zaman her zaman gerçekten kötü bir işarettir.

Dolandırıcılık platformlarından kaçınmanın iyi bir yolu, çevrimiçi olmak ve ilgilendiğiniz platform hakkında web’in her yerinde bulunan çeşitli yorumları okumaktır. Her tanışma sitesi için, ücretsiz olsun ya da olmasın, yüzlerce yorum vardır ve bunlar Size orada her platformun kalitesi hakkında çok iyi bir fikir verebilir.

Sonunda, her zaman güvenliğinizin birinci ve en büyük koruyucusunun kendinizden başkası olmadığını aklınızda bulundurmanız gerekir. Başka hiçbiri güvenliğiniz hakkında sizi daha fazla önemsemez. Bu nedenle, kimlik bilgilerinizi nereye gönderdiğinize ve kimlerle etkileşime girdiğinize dikkat ederek seçim yapmak için her zaman dikkatli olmalısınız. İnternetin çok geniş bir yer olduğunu ve dolandırıcıların ve spam göndericilerin hemen hemen her yerde bulunabileceğini hatırlamanız gerekir.

Şimdi, güvenliğinizi sağlamak için tüm ekstra adımları attıysanız, er ya da geç eşleşmenizi bulacağınız kesindir. Kendin ol ve gerçek tut. Az miktarda şans ve sabırla aradığınızı çabucak bulacaksınız.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Amasya sohbet odaları Amasya sohbet odaları

Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere orta karadeniz de bulunan Amasya vede Amasya sohbet odaları Sitesinden bahsetmek istiyorum. – Teknolojinin yeni icatlarından olan akıllı telefonların hayatımızda adım atması...

DEVAMI
16 yaş sohbet, 18 yaş sohbet 18 yaş sohbet 16 yaş sohbet, 18 yaş sohbet 18 yaş sohbet

16 yaş sohbet sitesi 16 yaş 18 yaş alti sohbet chat sitesi her yaşta sohbet odalarımız mevcutur tek yapmaniz gereken...

DEVAMI
40 Yaş Üstü Yetişkin Kadınlarla Seksi Sohbet Chat 40 Yaş Üstü Yetişkin Kadınlarla Seksi Sohbet Chat

Eğer erotik bir chat hattında bir görüşme yapmak için buraya geldiysen, hemen yolun kenarındaysa hemen bu sayfadan ayrılabilirsin. Sen ve...

DEVAMI