SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Sohbet başlatmak

Sosyal Ağlar!

Müşteriler, şirketinizle sohbet başlatmak için HayalSohbet Chat düğmelerini kullanır. Ayrıca Haritalar ve Spotlight gibi sistem özelliklerini de destekleyebilirsiniz, böylece müşteriler işinizi bulmak ve bir görüşme başlatmak için bunları kullanabilir. Müşterilerin sizinle iletişim kurmasına yardımcı olmanın bir başka yolu, bir e-posta iletisine bir URL eklemek veya uygulamanızdaki veya şirketinizin web sitesindeki bir düğmeye yanıt olarak açmaktır.

Konuşmaların herhangi bir zamanda başlatılmasına izin ver. Normal çalışma saatleri dışındaki konuşmaları başlatan düğmeleri veya bağlantıları devre dışı bırakmayın. Müşteri hizmetleri sorularına yalnızca belirli saatlerde yanıt verseniz bile, insanlar herhangi bir zamanda bir konuşma başlatabilir. Bir müşteri canlı ajanlar müsait olmadığında saatlerce sonra bir konuşma başlatırsa, otomatik ajan bir canlı ajanın ne zaman cevap verebileceğini bildiren bir cevap göndermelidir.

İş Sohbet Düğmeleri

Müşterilerin işletmenize ulaşmak isteyebileceği yerlerde HayalSohbet Chat düğmelerini kullanın. Örneğin, insanların yeni bir sohbet başlatmasını kolaylaştırmak için uygulamanızdaki, web sitenizdeki veya bir e-postadaki düğmeleri kullanın.

İster web sitenizde, ister uygulamanızda veya e-posta aracılığıyla, HayalSohbet Chat düğmelerinin kullanımı, müşterilere sizinle iletişim kuracaklarında ne bekleyeceklerini söyleyen bağlamsal bilgileri de içeren güçlü bir harekete geçirici çağrı içermelidir.

Güçlü bir harekete geçirme ifadesi ekleyin. Harekete geçirici ve ikna edici harekete geçirme çağrınızı yapmanız çok önemlidir, böylece müşteriler anında sizinle iletişim kurmanın değerini anlarlar. Stil soruları gibi sayfadaki içerikle alakalı net ve kısa bir ifade kullanın. Biz yardımcı olabilir , bir Apple İş Chat üzerinde randevu ya şimdi ekibimizle mesajı . Müşterileri bir konuşma başlatmaya teşvik etmek için harekete geçirme ifadesini Business Chat düğmelerinin yanına yerleştirin.

Bağlamsal bilgileri ekleyin. Müşteriye, harekete geçirme ifadesinin yanına kısa bir açıklayıcı mesaj göndererek, işletmenizle yaptığınız sohbetin yararlarını anlamalarına yardımcı olun. Örneğin, şimdi bir finansal danışmanla sohbet et , şimdi satın alma işleminizle ilgili hızlı yardım alın veya şimdi şekillendirme uzmanlarımızla sohbet etmek için dokunun gibi bir kopya kullanabilirsiniz . Bağlamsal bilgiyi, harekete geçirme ifadesi için kullandığınız fonttan daha küçük bir fontta görüntülemek en iyi şekilde çalışır.

Desteklenen cihazlarda İş Sohbeti düğmesini göster. Bir müşterinin cihazı İş Sohbeti’ni desteklemiyorsa, bir düğmeyi görüntüleyerek sohbeti teşvik etmeyin – web sitelerinde, İş Sohbeti desteklenmediğinde düğme otomatik olarak gizlenir. Düğme gizlenmişse, mizanpajı uygun şekilde güncelleyin ve eylem çağrısını veya ilgili diğer metni kaldırın.

Yalnızca onaylanmış düğme stillerini kullanın. Apple’ın sağladığı varsayılan İşletme Sohbeti düğmesi, üç farklı durumla gömülü mavi ve gri bir SVG varlığıdır: varsayılan, dur ve basın. Genel düğme şeklini ve düğme boyutunun simge boyutuna oranını koruduğunuz sürece düğme boyutunu özelleştirebilirsiniz. Hem simge hem de arka plan çemberi için renkleri de özelleştirebilirsiniz, ancak bu renklerin arka planla yeterli bir kontrast oluşturması gerekir (daha fazla kılavuz için bkz. Renk ). Düğme varlıklarında saydamlığı değiştirme veya alt gölgeler ekleme dahil hiçbir şekilde görsel veya işlevsel değişiklik yapmayın.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Sanal sohbet ortamı Sanal sohbet ortamı

Sosyal aşk ağınızla buluşma ve iletişim En ünlü çevrimiçi buluşma ve reklam topluluğuna katılın ve fantezilerinizi yaşayın, yeni arkadaşlar bulmanın...

DEVAMI
Kadınlarla seks sohbetleri Kadınlarla seks sohbetleri

Kız arkadaşım, diğer kadınlarla seks sohbetleri yaptığımı öğrendi. Şimdi ona durması için söz vermem gerekiyordu. Ama nedense yardım edemiyorum. Bu tür sohbetler...

DEVAMI
Sigarayı bırakmak için nasıl yapılacağını göstermek için ipuçları Sigarayı bırakmak için nasıl yapılacağını göstermek için ipuçları

İşte size tipik olarak sigara içmeyi bırakma prosedürünü gösteren 12 ipucu ve tavsiyeler. Sigara içenlerin büyük kısmı, tüm süreç boyunca...

DEVAMI