Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Sharapova, Wimbledon’da Kapıdan Ayak, Fransız Açık oynamaya onay bekliyor
Sharapova, Wimbledon’da Kapıdan Ayak, Fransız Açık oynamaya onay bekliyor

ROMA – beri döndüğünden bir 15-aylık ler pozitif doping testi için uspension, Maria Sharapova turnuva yönetim cömertlik güvenmek zorunda kaldığı vahşi kart girişleri için ona sıralamasını yeniden ederken. Pazartesi günü, rekabet etme hakkını garanti altına almak için yolda önemli bir kilometre taşına geldi.

Christina McHale’ye karşı 6-4, 6- 2 hazırlık karşılaşmasında ilk tur maçını kazanarak Sharapova, en azından Wimbledon’un eleme formuna doğrudan girişini sağlamak için WTA sıralamasında ilk 200 sıralamasında yerini alacak. Haziran.

Ama Sharapova yine bir yaban-kart girişi ihtiyacı Fransa Açık , takvimde gelen Grand Slam olay. O olay için kadrosunu Salı günü, Doğu’da saat 1.00’da Fransa Tenis Federasyonu tarafından Facebook’ta yayınlanacak bir duyuruda öğrenecek. Otuz dakika sonra, Mirjana Lucic-Baroni ile yaptığı ikinci tur maçı için mahkemeye çıkacak.

Fakat Sharapova, hak kazanabilmesi için ilerlemesini özenle takip etmiyor – aslında ondan uzak dur. Pazartesi günkü zaferi sonrasında “Yapacak mıyım?” Dedi. “Wimbledon Elemeleri nasıl işe yarıyor ya da sıralamayı bilmiyorum – bundan haberim olmadı.”

Matematik açıklandıktan sonra, Sharapova başarısını takdir eden bir işaret gösterdi.

“Dinle, kazanan maçlar beni yerler” dedi. “Bugün beni burada bulanırsa, o zaman alacağım.”

“Bence siz bunları bildiğimi varsayıyoruz, ancak her haftanın özeniyle ilgilenmek istiyorum ve her maç bir öncelik” dedi.

Sharapova, Wimbledon’daki statüsünün farkında olmadığını belirtmesine rağmen, turnuvanın yetkilileri, eleme turundaki potansiyel varlığının farkındalar. 1925’ten beri, kalifiye elemanlar All England Club’da değil, yakında Roehampton banliyösündeki İngiltere küçük banka kulübünde açık kabul ile düzenlendi. Bu yıl düzenlenen turnuva, 1000 kişilik bir katılımla, biletlenmiş bir etkinlik olacak.

Wimbledon’un CEO’su Richard Lewis, Sharapova’nın aynı yıldaki küçük tesise inme ihtimalinin tesadüf olduğunu söyledi.

“Ben çok uygun zamanlamayı görünüyor biliyorum, ama gerçekten ilgisiz, aslında ilgisi yoktur,” Lewis göre, söz konusu BBC .

Sharapova, burada yarı finale ulaşarak ve ilk 100’e yaklaşan (veya yakınında) Wimbledon’ı tamamen elemekten kaçınabilir. Oraya gitmek için, Sharapova üçüncü turda en iyi çekirdekli Angelique Kerber ve altıncı tohum Simona Halep’le yüzleşmek zorunda kalabilir. çeyrek finaller.

Geçen hafta Madrid’in açılış turunda Sharapova’nın üç set atan ikinci tur rakibi Lucic-Baroni, dönüşünden bu yana iki kez Sharapova ile karşılaşacak. Ocak ayında Avustralya Açık’ın yarı finallerine bir sürpriz yaparak 35 yaşındaki Lucic-Baroni, Sharapova’nın joker kartlarla turnuvalarda varlığını hissettirdiğini açıkça ortaya koydu.

“Bu sorularıma cevap vermekten biraz yoruldum; Kendisi için soruları cevaplayabilir “dedi. “Herkesin hissettiği gibi hissediyorum: Matkap biliyorsunuz, olanları biliyorsunuz, ne olduğunu biliyorsunuz. Bazı insanlar bizi her şeyin harika olduğunu söylemeye zorluyor, bereket, ama öyle. Bunun pek umurumda değil. “

Lucic-Baroni, onu her şeyin “harika” olduğunu söylemeye zorladığını söylemekten kaçındı. “Ben bunları söyleyeceğim çünkü o zaman başım belaya girer” dedi. “Hayır, hayır – kimse bize bir şey söylemeye baskı yapmıyor.”

Ancak Lucic-Baroni, Kristina Mladenovic gibi oyuncuların neden neden Sharapova’ya karşı eleştirdiğini anlamıştı.

Lucic-Baroni Mladenoviç ‘ten “O olmalı” dedi. “Doping yapmayan her oyuncu ona karşıdır. Yani şaşırtıcı değil. Bunlarla ilgilenmiyorum. Gerçek dünyanın işleyiş biçimini biliyorum ve gerçek dünya böyle işliyor. Para ve her şey kendisi için konuşur. Belki de Lance Armstrong’a vahşi bir kart vermeliler mi? O kazandı Tour de France birkaç kez. Nasıl bir farklı? “

Lucic-Baroni, Olimpiyat sporundan yasamaya yasak olan Armstrong ile sofistike ve kapsamlı doping planı arasında bir karşılaştırma yapıyordu ve Sharapova, doping ihlaline Meldonium’un yakın zamanda yasaklanmış olduğunun farkında olmadığı için kasıtsız olduğu sonucuna vardı.

Dönüşünden bu yana Sharapova, en meşhur eleştirmenlerinden Mladenoviç ve Eugenie Bouchard’ın ikisine karşı çıkan iki kayıp olan 5-2’ye gitti . Lucic-Baroni’nin yorumlarını duymamış olmasına rağmen, Sharapova bu tür eleştirilerin mahkemeye dikkatini dağıtmaması konusunda ısrarcıydı.

Sharapova, “17 yaşımdan beri dikkati dağıtmak, düşünce ve karar vermek gibi çok fazla yüzleşmek zorundaydım” dedi. “Ve biliyorsun, çok şey için tenis oynuyorum ve bunlar artık onlarla değil.”

BİLGİLER
tarafından 16 Mayıs 2017 - 21:40 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 208 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

    Selmaaa Yorum 13:28 Mayıs 19th, 2017 de Yazılmıştır..

    Guzel

Kategoriler
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HayalSohbet Twitter
HayalSohbet SKYPE/MAİL
isminiz@hayalsohbet.net şeklinde E-posta aynı zamanda Live Messenger (MSN) hesabı almak için aşağıda bulunan kaydol tuşuna basınız.
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi

Sohbet Chat Zirve100 - Efsane Toplist Site Ekle