SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Seks sırları ve kadınların sadece çılgınca ortaya çıkartacağı kesitler

Yeni bir partnerle seks yapmaktan, uzun zamandır beklenen orgazm, “gerginlik” duygusu veya uzun bir bekarlık süresine dair şikayetler – kadınların seks hakkında konuşmadığı efsanesi, İngiliz sağlık firması Balance Activ tarafından yapılan bir çalışmada gösterdi.

Ona göre, kadınlar eşit olarak erkeklerden seks hakkında konuşurlar, ancak daha fazla mizah ve daha az övgü ile. Bu yüzden, kadınların en az üçte biri, kaçının uyuduğu, en büyük izlenimi bırakan, en kötü izlenimi bırakan ve eşleriyle birlikte komik bir durumun ortaya çıktığı yakın arkadaşlar bulacak. Ayrıca, arkadaşlar ne kadar maceracı olduklarını – ne sıklıkta oral ve anal seksle uğraştıklarını, bir vibratör gibi yardımcıları deneyip deneyemediklerini,serkan yazıyor.

Bunlar kadınların açıkça konuşacağı en yaygın seks konularıdır:

Ne Kadar Var …

Bu genellikle ortaklar arasında, çoğu gereksiz sayılacak, çünkü kıskançlığı, gereksiz soruları karşılaştırarak, karşılaştırarak, geçmişte yetişen bir konu tabudur. Ancak bu sadece çılgınlıklarla dolu değil, bu yüzden bu konu sohbetten geçirilebilir.

En son ne zamandan beri ne kadar zaman geçti?

Erkekler, son cinsiyetten bu yana ne kadar zaman geçtiği ile övünmekten mutlu olmayacak olsa da, özellikle daha uzun bir süre için, kadınlar kendi hesaplarıyla şaka yaparak yorum yapmaktan mutluluk duyacaktır.

Yeni bir partnerle seks nedir

Yeni bir ortak, favori görünümünde, fiziksel görünümüyle, manasıyla ve erdemi ile başlayarak, en sevdiğiniz sohbet teması. Cinsiyet sırası geldikten sonra, arkadaşlarıyla birlikte çoğu kadının kendisine gelip gelmediği hakkında yorum yapması gerekecek.

Beni övgü, ağzım

Her iki kadın da zaman zaman övünmek için bağışıklık kazanmazlar, bu nedenle ortaklarıyla birlikte yatakta en iyi şeyleri yapmalarını ya da daha iyi olmak için daha iyi bir şey yapmaları için iltifatlarını paylaşacaklardır.

Kaydedici

Ortalamadan daha büyük, daha az sünnetli, üç meme, işe yarayan hileler, doyumsuz libido, mükemmel oral seks tekniği … hepsi de birkaç içkiden sonra üstesinden gelinen konular. 30 saniye süren seks. Üç saat süren seks ve o zamanın çoğunda “ne kadar daha fazla” diye soruyorsun, eşin sadece düşündüğü cinsellik …- Arkadaşlara şikayet etmek zorunlu.

deneme

Eşleriyle yatakta ne yaptıklarını merak ediyorlarsa, saptırılmışlar mı yoksa diğer ortakların yaptıklarından farklı mı, arkadaşlarına aynı şeyi yapıp yapmadıklarını sormaktan daha iyi bir yol yok.

Hamilelik ve korunmayı planlama

Bir bebek için bir dilek ifade ederek, en iyi poz hakkında tavsiyeyi paylaşarak, doğurgan günleri ve yumurtlamayı hesaplayarak ve cinsiyet sıklığından bahsederek, arkadaşlar daha önce bu tür konuların tatsız olmadığı gerçek bilgi kaynağıdır. Korunmasız ilişkilerden sonra, bereketli günleri yeniden hesapladıktan, adet görmeyi ve semptomatik yorumlamayı, acil kontrasepsiyon ve benzeri sorunları bekledikten sonra, bu konular bir arkadaşınızla konuşmadan önce arkadaşlarla “duvar kağıtlarına” gider.

Utanç verici durumlar

Bu, sekstin tekrar olması muhtemel olmayan yeni ortakları aldatmanın en yaygın temasıdır. Bu kategoride “ona idrar yapmak istemek” veya “seks sırasında anneme bağırmak”, “domuz gibi gökyüzü” gibi hikayeler var. Buna ek olarak, “ailesi bizi yakaladı”, “polis bizi arabada yakaladı”, “seks sırasında sikini kırdık” ve birinin paylaşması gereken de bu, değil mi?

Kötü seks

Cinsel bir eşin gerçekten çalıştığı veya porno filmlerde gördüğü hareketlerin bir kısmını kopyaladığı, ancak umduğu etkiyi gerçekten sağlamadığı anlar vardır. Tabii ki, “Tahminini atlamak daha iyi olur” veya “kadınlara sevdikleri yalan söyleyenler” ilavesiyle sohbetin teması budur ve arkadaşların kendi “acı verici” deneyimlerine bağlı kalacaktır.

fanteziler

Yakışıklı bir komşu, parlak bir patron, yerel bir kafede baştan çıkarıcı bir barmen, diğer ırkın bir üyesi – ve kadınlar “sevgiyle” sevilecek olan hakkında konuşurlar.

Sağlık problemleri

Olağandışı ağrılardan, akıntıdan, alışılmadık döngülerden, titreme, kaşıntı ve hastalık korkusundan – arkadaşlar rahatlık, tavsiye ve kendi deneyimlerini sağlar.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Sohbet Odaları Yoluyla Bireysel Hislerinizi ve Duygularınızı İfade Edin Sohbet Odaları Yoluyla Bireysel Hislerinizi ve Duygularınızı İfade Edin

Yeni Yılı kutlamanın neredeyse zamanı geldi ve soru şu: sevinecek birini bulmak için adımlar atıp atmadığınız! Örneğin Rus bir sohbet...

DEVAMI
Hayal sohbet – Lider sohbet Hayal sohbet – Lider sohbet

İnsanlar, Dünya'daki zamanlarının başlangıcından beri sosyal hayvanlardır. Sosyal olmak, çok uzun zamandır neden olduğumuz ve şimdi Dünya'yı yönetmeye başladığımız sebeptir. Sosyal...

DEVAMI
Arkadaşlık sohbet siteleri Arkadaşlık sohbet siteleri

Karnınızdaki kelebekler varken ve birbirinizin kollarına sarılmanız mı gerekiyor? Kesinlikle bir aile kurmak veya geleceği daha huzurlu düşünmek için doğru...

DEVAMI