Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Samsung Galaxy’yi Öldürüyor Not 7, Yazılım Güncellemesi 19 Aralık’ta Telefonun Şarj Edilmesini Engelliyor
Samsung Galaxy’yi Öldürüyor Not 7, Yazılım Güncellemesi 19 Aralık’ta Telefonun Şarj Edilmesini Engelliyor

Samsung, tüm Galaxy Note 7’yi işe yaramayacak bir yazılım güncellemesi yayınlayacağını açıkladı.

Belki inanmak zor, ancak hala Samsung Galaxy Note 7’yi kullanan bazı kişiler var. Bu akıllı telefon, pillerin patladığında ateş yakmanın küçük bir sorun yaşıyor.

Samsung şirketine göre, yüzde 93’ün üzerinde kişi telefonlarını iade etti ancak hala yüzde 7’si hala Samsung Galaxy Note 7’yi kullanıyor.

  •  Bazı Galaxy Note 7 pilleri ateş yakmak nedeniyle yanmıştır.
  • Samsung, Galaxy Note 7’yi geri çağırdı ve telefonu farklı pillerle yeni bir model alması veya geri ödeme teklifinde bulundu.
  • Bazı yeni modeller de yanıyordu. Samsung telefonları tekrar çağırdı ve üretimi tamamen durdurdu, böylece herkes telefon satmayı bıraktı.
  • FCC ve Havayolları, yangın riski nedeniyle Galaxy Note 7’yi yasaklamışlardı.
  • Bundan sonra, Samsung açık bir şekilde konular için özür dileyerek bir mektup yazdı.
  •  Şimdi şirket telefonun şarj edilmesini durdurmak için bir yazılım güncellemesi yayınlamayı planlıyor.

Samsung Galaxy Note 7’yi hâlâ kullanıyorsanız, herhangi bir nedenle alışveriş yapmak istemiyorsanız yakında şanssız olacaksınız.

Samsung 19 Aralık’ta başlayan ve kalan tüm ABD Galaxy Note 7 akıllı telefonlarının şarj edilmesini önleyen, tüm US Galaxy Note 7’yi kullanılamayacak bir yazılım güncellemesi yayınlayacak.

Yeni Android OS güncellemesi, Güney Koreli teknoloji devlerinden bir Cuma raporuna göre “Mobil cihazlar olarak çalışma becerilerini ortadan kaldırmak” sorununu çözdü.

Yaklaşan yazılımlar, cihazların şarj edilmesini önleyecek ve mobil cihazlara erişimi durduracak; bu, güncelleme durumunda yaklaşmakta olan yazılımın şarj işlemini hemen durduracağı ve kablosuz ağlardan (yani Kablosuz) engelleneceği anlamına geliyor endişelenmeyin, çünkü geri ödeme veya değişim seçeneği hala açıktır.

Verizon gibi tüm telekom sağlayıcıları, Samsung Company, Stating ile görüş birliğine vardı “yazılım güncellemesini, Galaxy Note 7‘nin mobil cihaz olarak çalışmasına engel olan müşterilere koymayacağız . Gitmesi gereken başka bir cihazı olmayan arkadaşları ve aileleri birbirine bağlamak imkansız kılmak istemiyoruz “.

Ancak AT & T, sprint ve T-Mobile taşıyıcıları gibi diğer telekomünikasyonların hepsi Samsung şirketinin planladığı şekilde güncellemeleri yapacak şekilde yerleşti. Şirket, gelecekteki sorunlardan kaçınmak için hatalı pillerden dolayı bu adımları atıyor.

Bu hafta Samsung, Kanada müşterileri için benzer bir plan açıkladı. Benzer yazılım güncellemelerini serbest bırakarak şarj yeteneklerini durdurup mobil ağa ve Wi-Fi’ye bağlanmasını önleyecek.

BİLGİLER
tarafından 02 Ekim 2017 - 01:11 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 104 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HayalSohbet Twitter
HayalSohbet SKYPE/MAİL
isminiz@hayalsohbet.net şeklinde E-posta aynı zamanda Live Messenger (MSN) hesabı almak için aşağıda bulunan kaydol tuşuna basınız.
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi

Sohbet Chat Zirve100 - Efsane Toplist Site Ekle