SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

MEMLEKET SOHBET’LERİ

Sosyal Ağlar!

Merhaba çok değerli sayfa ziyaretçilerimiz.Gündemimizde yaklaşık 40 gündür bir afrin meselesi var işallah ALLAH devletimize zeval vermesin bütün kesimden herkes bu mesele hakkında sohbet’ler yapıyor ve Türkiye‘de her kesim dua ediyor kardeşlerimize.

 

Ama neyazıkkı bazılarımızda nasıl bir milleyetçilik ve vatan duygusu varsa işi parti meselesine döküyor çoğu? amaç ülkenin hertürlü tehtid ve beladan kurtulması değilmi hep birlikte sımsıkı kenetlenmek varken neden işi sadece parti meselesiymiş gibi değerlendirip kestirip atıyoruz.

 

Ozaman yarın bu ülkeye bi saldırı olsa gene olay parti meselesimi olucak soruyorum sizlere yoksa hepbirlikte..Ülkemizi müdafa’mı edeceğiz..?

 

Bu noktada şuna değinmek isterim ülkemizde eğer bir terör tehtidi varsa bir dış husumet varsa bunu hep birlikde el ele kol kola atlatmamız için olayı parti meselesinden çıkartamamız gerekir.Hep birlikte TÜRKİYE olmadıkmı biz Traplusgarpta,kurtuluş savaşinda,çanakkalede,dumlupinarda,suriyede,kutul ammarede düşman neferlerine hep birlikte karşı koymadıkmı..

 

Bugün neden biz böyle bir kopukluğun içerisindeyiz.Öncelikle kendimize çeki düzen vermeliyiz ve bugün suriyede veya Ülkenin başka bir yerinde vatan evladı şehit oluyorsa o bizim evladımız o bizim kardeşimiz değilmidir?

 

Elin amerikası ta dünya:nın bir ucundan gelip orada bulunuyorsa ben Türkiye‘yim ben oraya ondan önce girerim ve bütün sınırlarımda terör tehtidi yok olana kadar, savaşmaya hazırım bu noktada hiçbirimizin bu meseleye bakış açısı farklı olmamalı bu mesele var olma meselesi bu mesele parti meselesi değildir.

 

İşallah bu farklılıkları aramizda konuşarak Sohbet ederek aşacağimiza canı gönülden inanıyorum, görüş ve yorumları’nızı bekliyorum siz ne düşünüyorsunuz bilmek isteriz saygılarımla.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Kocam canlı yetişkin sohbet odaları kullanıyor Kocam canlı yetişkin sohbet odaları kullanıyor

10 yıldır evliyim ve 9, 7, 6 ve 4 yaşlarında dört çocuğumuz var. Son zamanlarda, kocamın yetişkin sohbet odalarını...

DEVAMI
Travesti sohbet odaları Travesti sohbet odaları

Hoşgeldiniz! Burada olabilirsiniz çünkü "Ben eşcinsel olduğumu düşünüyorum" ya da "Ben biseksüelim" dediniz. Eğer öyleyse, lütfen yalnız olmadığınızı bilin. Cinselliğinizi anlama konusunda...

DEVAMI
Eşcinsel ve Lezbiyen Bekarlar için 3 Telefon Arkadaş İpuçları Eşcinsel ve Lezbiyen Bekarlar için 3 Telefon Arkadaş İpuçları

Benzer fikirli bir eşcinsel veya benzer fikirli lezbiyen bulmak sadece bir çağrı uzaklıktadır. Bu nedenle, bugün sadece otantik ve...

DEVAMI