SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

MEMLEKET SOHBET’LERİ

Merhaba çok değerli sayfa ziyaretçilerimiz.Gündemimizde yaklaşık 40 gündür bir afrin meselesi var işallah ALLAH devletimize zeval vermesin bütün kesimden herkes bu mesele hakkında sohbet’ler yapıyor ve Türkiye‘de her kesim dua ediyor kardeşlerimize.

 

Ama neyazıkkı bazılarımızda nasıl bir milleyetçilik ve vatan duygusu varsa işi parti meselesine döküyor çoğu? amaç ülkenin hertürlü tehtid ve beladan kurtulması değilmi hep birlikte sımsıkı kenetlenmek varken neden işi sadece parti meselesiymiş gibi değerlendirip kestirip atıyoruz.

 

Ozaman yarın bu ülkeye bi saldırı olsa gene olay parti meselesimi olucak soruyorum sizlere yoksa hepbirlikte..Ülkemizi müdafa’mı edeceğiz..?

 

Bu noktada şuna değinmek isterim ülkemizde eğer bir terör tehtidi varsa bir dış husumet varsa bunu hep birlikde el ele kol kola atlatmamız için olayı parti meselesinden çıkartamamız gerekir.Hep birlikte TÜRKİYE olmadıkmı biz Traplusgarpta,kurtuluş savaşinda,çanakkalede,dumlupinarda,suriyede,kutul ammarede düşman neferlerine hep birlikte karşı koymadıkmı..

 

Bugün neden biz böyle bir kopukluğun içerisindeyiz.Öncelikle kendimize çeki düzen vermeliyiz ve bugün suriyede veya Ülkenin başka bir yerinde vatan evladı şehit oluyorsa o bizim evladımız o bizim kardeşimiz değilmidir?

 

Elin amerikası ta dünya:nın bir ucundan gelip orada bulunuyorsa ben Türkiye‘yim ben oraya ondan önce girerim ve bütün sınırlarımda terör tehtidi yok olana kadar, savaşmaya hazırım bu noktada hiçbirimizin bu meseleye bakış açısı farklı olmamalı bu mesele var olma meselesi bu mesele parti meselesi değildir.

 

İşallah bu farklılıkları aramizda konuşarak Sohbet ederek aşacağimiza canı gönülden inanıyorum, görüş ve yorumları’nızı bekliyorum siz ne düşünüyorsunuz bilmek isteriz saygılarımla.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Snapchat: bilmeniz gerekenler! Snapchat: bilmeniz gerekenler!

70 milyon kullanıcı ve ortalama yaş 18 olan Snapchat, gençler için her yerde bulunan bir uygulamadır. Bu fotoğraf ve video...

DEVAMI
2019 yılında en iyi 10 sohbet sitesi 2019 yılında en iyi 10 sohbet sitesi

Cam sitelerini çeşitli kategorilerde bulur, test eder ve gözden geçiririz. Size önemli olanı birkaç dakika içinde bulabilmeniz için...

DEVAMI
Evli Sohbet Odası Evli Sohbet Odası

Evli bireylerin sohbet odaları, hayatınıza biraz rahatlık getirmenin gerçekten eğlenceli ve heyecan verici bir yoludur. Evli bir yaşam sürmenin,...

DEVAMI