Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Lezbiyen sohbet
Lezbiyen sohbet

Lezbiyen sohbet denilince anadoludan gelen bir genci gözünüzün önüne getirin kesin aklına ezo gelin çorbası gelir:)). Anadolu çocuğu adı üstünde saf vede temiz kalpli insanlardır. Gençler sizlere bugün hiç alışık olmadığınız türk kültüründe vede adetlerinde törelerinde olmayan bir seks cinsellik durumunu anlatacağım umarım bana kızmadan okursunuz yazımızı.

Neden böğle bir ilişki yaşama gereği duymaktadırlar, bunlardan biraz bahsedelim 1 mesela bence erkeklerin çok aldatması vede güven olmaması artık bu bence en büyük etken olmaktadır. Eski tarihlere bir göz atalım bizim kültürümüzde kadını aldatma veya eşini aldatma gibi kavramlar yoktur buda neyi gösterir bizlere adetlerimizden vede bizleri biz yapan karakerimizi unuttuğumuzu göstermektedir.

Artık sirkelenmek vede özümüze dönmek zorunda olduğumuzu bilmeniz gerekir sanal sohbet sitelerinde ençok tıklanan kelimelerin arasında cinsellik sohbet kelimesinin olması gerçekten bizleri düşündürmeli vede kendi özümüze dönmemiz için bir değişim rüzgarı oluşturmalıdır fantaziler diğe bir katogori olurmu fakat bakıyorum emin olun rekabet seviyesi çok yüksek fakat ben böyle kelimelerde sitelerimizin aranmasını istemiyorum bu türden kelimeler beni rahatsız etmekte vede bu sohbet tarzı ile emin olun chat siteleri tat vede tuz vermez insana çok küfür dolu bir site haline gelir vede zamanla kapanır.

BİLGİLER
tarafından 06 Ağustos 2017 - 17:04 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 183 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HayalSohbet Twitter
HayalSohbet SKYPE/MAİL
isminiz@hayalsohbet.net şeklinde E-posta aynı zamanda Live Messenger (MSN) hesabı almak için aşağıda bulunan kaydol tuşuna basınız.
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi

Sohbet Chat Zirve100 - Efsane Toplist Site Ekle