SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

İnternet Çağında Seks

İnternette cinsiyeti temsil eden engin karanlık ormanlarda arama yapmak kolay bir şey değil, çünkü her türlü malzemeye sahip, önemsiz veya önemsiz olmak çok kolay.

Öncelikle ilk olarak, en zorlu Excite ve SKYPE de dahil olmak üzere, şimdi zor zamanlar içinde düştüler ve terk edildiler, sohbet ettiler, ancak çeşitli odalarıyla kullanıcıya diğer insanlarla tanışma, flört etme, gizleme fırsatı verdi kimlik veya “dolaba çıkmaktan” farklı olarak.

Ancak son yıllarda sosyal ağların ortaya çıkışı, kendi şehirlerinden veya dünyanın diğer bölgelerinden insanlarla tanışma fırsatı vererek, sadece web üzerinde rastgele bir arama yapmayı deneyen tabii ki sahte veya kopya profilleri çoğaltmaktadır. Bir sosyal ağ üzerinde bir profil oluşturmak için sadece bir e-posta olması gerekir.

Tabii ki, biz belli Internet Üzerinden Sohbet oyun içeremez aralarında “kanonik” Facebook en iyi bilinen sosyal ağlar, ek olarak, son zamanlarda sosyal ağlar ve sosyal paylaşım sitelerinin üstel çarpma, hem olmuştur partner olarak için taahhüt olmadan seks bir romantizm aşamaları anlamıyla ters,: Eğer seks yapmadan önce ve sonra daha fazla bilgi edinmek ve alacak istiyorsanız etmek seks yapmış kişiyi tanımıyorum. Ya da belki değil: hoş bir seks gecesinden sonra, her biri yoluna devam ediyor.

Seks deneyimlerini Hayal sohbet veya sayısını artırır ya da bu durumdademek daha iyi olur, sadece bir gecenin tadını çıkarmak için birisiyle yatarsınız seks, birbirlerine karşı bir tür bağlılık hissetmek zorunda kalmadan.

En cüretkar erosnautas için (yakın zamanlardaki paragrafın son dönemleri) son zamanlarda, Facebook hesabınıza kaydolduğunuz ve kiminle söyleyebileceğiniz bir Uygulama “Arkadaşınızla Bang” (arkadaşlarınızla yatar, çok gerçek bir çeviri ile) arkadaşların arasında sosyal ağda seks yapmak istiyorsun. Faiz karşılıklı ise, App bir toplantı düzenlemenizi sağlar.

Bu arada, mutlak eğilim eğiliminde, iş ve iş dünyasına odaklanmak için, profesyonel profillerin ve irtibatların en ünlü sosyal ağı olan Linkedin, kızların programlarını ve yetişkinler için olan etkinliklerini dışladı. Platformun kullanım koşulları uyarınca, ikamet edilen ülkede yasal olsalar bile bu tür faaliyetlerin kabul edilmeyeceği açıkça belirtilmiştir.

Daha deneyimsiz olanlar için bu tuzak hemen köşede, Twitter sahte profilleri, Facebook ve diğer büyük sosyal ağlar, genç kadınlara cep telefonu şarjları eşi ile sıcak görüntüler ve video sunmaya hazır olduğunu gösteriyor. Aslında, fazladan para kazanmak isteyen ev hanımları veya öğrenciler, geri kalan durumlarda, özellikle saf dolandırıcılık için oluşturulan sahte profillerdir ve birkaç gün içinde derhal sosyal ağdan dışlanacaktır.

Facebook gibi daha genel sosyal ağlara ek olarak, son yıllarda, tanışma siteleri ve sosyal ağlar ortakları tanımak için giderek daha popüler hale geldi. Ciddi bir ilişki için kız arkadaş arayan birileri var, diğerleri sıradan seks yapmak isteyenler için, diğerleri ise evlilik dışı bir ilişki ile çiti atlamak isteyenler için.

Sonunda, mastürbasyon sevenler için porno videoları ve resimleri izleyebileceğiniz ya da indirebileceğiniz popüler siteler var, çünkü sonunda Woody Allen’ın bir filminde dediği gibi, “mastürbasyon sevdiğin biriyle seks yapıyor”.

Ancak, saf eğlenceye ek olarak, “çevrimiçi seks” veya “sanal seks” dediği gibi, gerçek bir hastalık olabilir. “Cinsel dürtüsellik” veya “nymphomania” olarak da adlandırılan cinsel bağımlılık veya cinsel bağımlılık, henüz resmi nosografik sistemler tarafından tam olarak tanınmayan ancak İnternet’in yaygın kullanımı göz önüne alındığında, psikiyatriye artan bir ilgi duyduğu bir olgudur. Amerikan Psikiyatri Birliği şu anda bunu, Zihinsel Bozuklukların Tanısal ve İstatistiksel El Kitabı’nın beşinci baskısına, DSM5’in hiperseksüelliğin (hiperseksüel rahatsızlık) rahatsız edici sesi altında beşinci basamağına koyma olasılığını düşünüyor.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Snapchat: bilmeniz gerekenler! Snapchat: bilmeniz gerekenler!

70 milyon kullanıcı ve ortalama yaş 18 olan Snapchat, gençler için her yerde bulunan bir uygulamadır. Bu fotoğraf ve video...

DEVAMI
2019 yılında en iyi 10 sohbet sitesi 2019 yılında en iyi 10 sohbet sitesi

Cam sitelerini çeşitli kategorilerde bulur, test eder ve gözden geçiririz. Size önemli olanı birkaç dakika içinde bulabilmeniz için...

DEVAMI
Evli Sohbet Odası Evli Sohbet Odası

Evli bireylerin sohbet odaları, hayatınıza biraz rahatlık getirmenin gerçekten eğlenceli ve heyecan verici bir yoludur. Evli bir yaşam sürmenin,...

DEVAMI