Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Genç seks hikayesi
Genç seks hikayesi

Yaklaşık 22 yaşındaki bu güzel kızıl saçlı adamın yanında yaşıyordum ve 28 yaşındaydım. Bir yaz gecesinde bir parti düzenledi ve beni oradan çıkan erkek arkadaşıyla buluşturmak için davet ettim.

Parti sabahın iki saatinde öldüğünde ve ikimiz de üçümüz kaldı, kalktı ve bir porno çıkardı. Ayrılmak için gittim ve bana kalmamı söyledi. Ben kaldım ve üçümüz de bir süre izledim. Hepimiz azgın olduklarını ve ortaya çıkmaya başladılar. Ayrılmak için gittim çünkü kendim kaldım. Kalmamı söyledi, çünkü o ve bf her zaman birinin önünde lanet hakkında bir fantaziye sahipti. Böylece kaldı ve izledim. cinsellik

O yaklaşık 5’4 “boyunda belki 120 lbs ağırlığında idi. Göğüsleri küçücük de değil, aynı zamanda büyük de değildi, göğsünde iki uçuk elma gibi görünüyordu. Ona meme uçları delik açmıştı, göbeğindeki düğmesinin yanı sıra klitorisindeki davlumbaz da vardı. Yaklaşık 195 cm boyunda ve muhtemelen 160 lbs civarındaydı. Oldukça iyi bir şekle sahipti, ama onun iyi bir yeteneği olmadığını fark ettim, belki 5 “uzun ve ince. Ben 5’10 “boyundayım ve 185 libre ağırlığındayım. Yaklaşık 8 “uzunluğunda ve 2 3/4” kalınlığındayım.

Sert bir kaya gibi gidiyordum ve becerdin dururken kendimle oynamamı istedi. Bf onu tercih ettiğini söyledi. Ben de onu çekip okşadım. Onların yanına taşınmamı söyledi, böylece ikisini de izlediler. Ben kelimenin tam anlamıyla bir baş başındaydım. Okşayarak tuttum ve sağa sola eğleneceğim gibi, “boşalmak üzereyim” dedim. Aniden başından atladı ve ağzımı horozumun çevresine sartı ve tüm yükü yuttu.

O utanıyordu ve kalktı ve onun gf bırakarak tuvalete koştu ve sadece ne olduğunu merak ediyorum. Orada epey bir süre kaldı. Birkaç dakika susup orada oturduktan sonra bana baktı ve bana neler olduğunu sordu ve bunu nasıl yapacağını bilmediğini söyledi. Onu kontrol etmek için ayağa kalkıp, buradan çıkıp neyin olup bittiğini açıklamesini söyledi.

Tuvaletten çıkmazdı, o da dışarı çıkıp konuşmazsa beni becermekle tehdit etti. O geri geldi ve benim horoz emmeye başladı. Sonunda ona lanet etmeye başladım. İzlediği hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Ben boşalmak üzereydim, çekip çıkardım ve karnına ve kedi dışına vurdum, sürünerek çıktım ve ikimiz de bitkin yere döşedik, bacakları hala yayılıyordu ve cumum damlıyordu ve ben de orada yatıyorduk. O geldi ve bacaklar arasında sürünerek onu kedi ve vücut yalamak başladı. İçine girdi, onunla birlikte gitti. Bittiğinde bana baktı ve WTF’ye baktım?!?!? Yüzüme geldi ve oturup oturup neden benim horozumdaki yükü yuttuğunu ve vücudundaki yükü yediğini açıklamasını istedi.

O üniversitede uzakta o adamlar bir çift ile denedi ve o gerçekten büyük penis sever. Ona şimdi eşcinsel olup olmadığını sordu ve en azından biseksüel olduğunu yanıtladı. Bir süre tereddüt ettikleri için onu aldattı ve onun cinselliğinin bu tarafını hiç tartışmadı. Sohbet tadında sizlere bir hikayemi daha anlattım.

BİLGİLER
tarafından 12 Ağustos 2017 - 21:20 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 188 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HayalSohbet Twitter
HayalSohbet SKYPE/MAİL
isminiz@hayalsohbet.net şeklinde E-posta aynı zamanda Live Messenger (MSN) hesabı almak için aşağıda bulunan kaydol tuşuna basınız.
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi

Sohbet Chat Zirve100 - Efsane Toplist Site Ekle