Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Erkekler de hamile kalabilecek
Erkekler de hamile kalabilecek

Amerikan Üreme Tıbbı Derneği Başkanı Dr. Richard Paulson, yakın gelecekte erkeklerin de hamile kalabileceğini iddia etti. Rahim nakli sayesinde cinsiyet değişikliği için ameliyat olan erkekler de rahim nakliyle bebeklerini taşıyabilecek.

Erkekler de hamile kalsaydı acaba nasıl olurdu? ABD’nin Texas Eyaleti’nde yıllık toplantısını gerçekleştiren Amerikan Üreme Tıbbı Derneği’nin (American Society for Reproductive Medicine) Başkanı Dr. Richard Paulson, üzerinde çalıştıkları teknikle yakın gelecekte erkeklerin de hamile kalabileceğini iddia etti. Gazete Habertürk’te yer alan habere göre; kadınlar arasında rahim nakli bir süredir yapılabiliyor. Bu operasyonların aynı şekilde erkeklerde de gerçekleştirilebileceğine vurgu yapan Dr. Paulson, “Cinsiyet değişikliği için ameliyat olan erkekler de rahim nakliyle bebeklerini taşıyabilir. Bu imkansız değil. Kadın ve erkeğin pelvisleri farklı olduğu için erkekler tarafından dünyaya getirilecek bebekler normal doğumla değil, sezaryen ile doğacaktır” diye konuştu. İnsana tuhaf gelen bir yazı.

BİLGİLER
tarafından 13 Kasım 2017 - 18:33 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 58 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HayalSohbet Twitter
HayalSohbet SKYPE/MAİL
isminiz@hayalsohbet.net şeklinde E-posta aynı zamanda Live Messenger (MSN) hesabı almak için aşağıda bulunan kaydol tuşuna basınız.
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi

Sohbet Chat Zirve100 - Efsane Toplist Site Ekle