Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
En Moda Bayan Saç Kesim Modelleri
En Moda Bayan Saç Kesim Modelleri

Bayanlar için saçları çok önemlidir. Çünkü saç modeli dış görünüşümüzü etkileyen en önemli faktördür. Kişiliğimiz hakkında da ipuçları verir. Her ne kadar mutsuz olduğumuzda aklımıza ilk saç modelimizi ya da saç rengimizi değiştirmek gelse de çok mutlu olduğumuzda da saç modelimizde değişiklikler yapmayı severiz.

Saçlarımıza istediğimiz gibi şekil verebilmemiz için kesimi çok önemlidir. Tabi bu kesimin saç rengimiz ve yüz hatlarımızla uyumlu olması gerekir. Saçı ile uğraşmakla çok fazla vakit geçirmek istemeyenler ve kolay şekil almasını isteyenler kısa ve hafif dalgalı modelleri, daha sert ve daha güçlü bir yüz ifadesine sahip olmak isteyenler keskin hatlı modelleri, daha romantik görünmeyi sevenler kahküllü modelleri, saçıyla uğraşmayı çeşit çeşit örgüler, topuzlar, kuyruklar, yapmayı sevenler ise uzun modelleri tercih ederler.

Siz de saç modelinizi değiştirmek istiyor ve size en uygun modeli arıyorsanız ya da saçınızda minik değişiklikler düşünüyorsanız sizler için seçtiğim çeşitli saç kesim modellerine birlikte göz atalım..

..

BİLGİLER
tarafından 17 Şubat 2014 - 20:57 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 7.675 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HayalSohbet Twitter
HayalSohbet SKYPE/MAİL
isminiz@hayalsohbet.net şeklinde E-posta aynı zamanda Live Messenger (MSN) hesabı almak için aşağıda bulunan kaydol tuşuna basınız.
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi

Sohbet Chat Zirve100 - Efsane Toplist Site Ekle