SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

DÜNYA DÜZENİ

Bir dünya bu ipsiz bir kuyu insanoğlunu yutup gitmiş acep nedir bunun huyu insanların gözünü boyamış para diye bir kağıt parçası insanlar öldürülüyor bunun uğruna ne ocaklar sönüyor birdaha yanmamak üzere…!

 

Varmıdır bunun sonu yoksa hep böylemi devam edecek  küresel güçlerin koyduğu bu düzen kafalarında koymuşlar bir düzen aldı vuruyor suriye,yemen,ırak,arakan,afkanistan,filistin, nerde bir islam coğrafyası varsa hep kan ağlıyor.ALLAH bu zalimlere fırsat veriyor evet amma onların bir hesabı varsa hesap kurucuların en yücesinin hesabı günleri gelince başlarına ok gibi saplanacaktır.

 

Sanmasınlarki onlar başı boş sanmasınlarki biz yanlızız elbet birgün bizim günümüz olacaktır.İslam coğrafyalarında şavastan dolayı bombalardan dolayı binaların altında kalan minik bedenlerin hesabı bir bir bunlardan sorulacaktır.Ücra köşelerde kapalı yerlerde yapdıkları hesaplar isallah birgün ellerine yüzlerine bulaşacaktır.

Kardeşlerim’den tek isteğim şudur,zulme haksızlığa karşı susmamalıyız elimizden ne geliyosa şavaşabiliyorsak şavaşarak, bunu yapamıyorsak sesimizi çıkararak,bunuda yapamıyorsak buğz ederek haksızlığa ve zulme karşı çıkmalıyız ve susmamalıyız.Aramızda kısa Sohbet’ler yaparak insanları bilinçlendirmeliyiz ve daima birlik olmalıyız birlikten kuvvet doğar elbet birlik olursa orada huzur olur insanlar hiçbirzaman üzülmez.

 

ALLAH Nurunu elbet birgün tamamlayacaktır,işine gelmeyenler bu yazdıklarımı belki gülerek okuyacaktır.Ama bu mesajı alan kardeşlerim elbet olacaktır onlarında bize bizlere bişeyler kazandırmak adına yorumlarını bekliyorum saygılarımla.

 

 

 

 

 

Etiketler: , , , ,

Yorum Yapın

  • İnsanların bu zulümlerin farkına varıp biseyler yapmaları gerek. Benim yaptıgımla ne olucak ki ben mi kurtarıcagım mantıgını bir kenara bırakıp mazlumların sesi olmak aslında biz insanların boynunun borcu..

  • Ne kadar duyarlı olmaya calışsakta bir yandanda dokunmayan yılan diyoruz .. insan oğlu basına aynısı gelmeden harekete gecmiyor malesef.. isterdimki herkes toplu ses olsun cünkü bunların hesabı hepimizden sorulacak .. mazlum aglarken göz yasını sildinmi denilecek ac cocuklara lokma ekmek verdinmi denilecek vayy halimize.

  • Allah zalimleri kahru perişan eylesin makaleniz için teşekkür ederim

  • Haksızlık karşısında susan bizden deildir duyarlı olalımki gelecek nesiller güzel ahlak lı yetişsin inş

  • Allah ıslah etsin dicemde bunlar Allah korkusu yokki parasızlık korkusu var para için yapmıcakları sey yok

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Snapchat: bilmeniz gerekenler! Snapchat: bilmeniz gerekenler!

70 milyon kullanıcı ve ortalama yaş 18 olan Snapchat, gençler için her yerde bulunan bir uygulamadır. Bu fotoğraf ve video...

DEVAMI
2019 yılında en iyi 10 sohbet sitesi 2019 yılında en iyi 10 sohbet sitesi

Cam sitelerini çeşitli kategorilerde bulur, test eder ve gözden geçiririz. Size önemli olanı birkaç dakika içinde bulabilmeniz için...

DEVAMI
Evli Sohbet Odası Evli Sohbet Odası

Evli bireylerin sohbet odaları, hayatınıza biraz rahatlık getirmenin gerçekten eğlenceli ve heyecan verici bir yoludur. Evli bir yaşam sürmenin,...

DEVAMI