Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Blogcular 2017 için En İy Android Uygulamaları
Blogcular 2017 için En İy Android Uygulamaları

Gerçekten başarılı blog yazarı olmak istiyorsanız, o zaman bloglama konusunda ciddi olmalısınız ve blog çalışması kariyeriniz için önemli olan bu faktörlerin her zaman yakından incelemeye çalışın. Örneğin trafik, her blog yazarının temel ihtiyacıdır. Böylece, daha fazla karar alabilmeniz ve trafikte artan veya azalan hava durumunu kontrol altında tutabilmeniz için günlük olarak trafiğe yakından bakmanız gerekecek. İkinci şey, her blog yazarının blog yazanından online para kazanmak için blog yazması olmasıdır. Dolayısıyla kazançlarınızı da yakından takip etmeniz gerekiyor.

 

Burada bu yazıda, herhangi bir blog yazmacının bunları indirebilecekleri ve kullanabilecekleri Blogcular İçin En İyi Android Uygulamaları 2016’nın küratörlüğünü yaptım. Bir bak:

1: Blogger

Resmi Blogger uygulamasının en yeni sürümünü indirin ve seyahat halindeyken blog yazmaya başlayın. Android için Blogger ile şunları yapabilirsiniz:
 • Taslak olarak kaydedebileceğiniz veya hemen yayınlayabileceğiniz bir yayın oluşturun
 • Mevcut yayınları düzenle
 • Kaydedilen ve yayınlanan yayınların listesini görüntüleyin
 • Birden fazla hesabınız varsa hesabınızı / blog’u değiştirin
 • Galeriden bir resim katıştırın veya doğrudan uygulamadan resim çekerek
 • Yayınlarınıza etiketler ekleyin
 • Konum bilgisi ekle
Android için Blogger uygulamasıyla, nerede olursanız olun, yayınları blogunuza hızlı ve kolay bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

2: Wordpress

Android için WordPress, yayın yapma gücünü elinizin altında tutarak içeriği oluşturmayı ve tüketmeyi kolaylaştırır. Okuyucudaki yazılarla sitenize yazı yazın, düzenleyin ve yayınlayın, istatistikleri kontrol edin ve ilham alırsınız. Daha ne? Açık kaynak.
Android için WordPress, WordPress.com’u ve WordPress 3.5 veya daha üst sürümünü çalıştıran kendinden barındırılan WordPress.org sitelerini desteklemektedir.

3: Google Analytics

Mobil cihazınızdan tüm Google Analytics web ve uygulama raporlama profillerine erişin. Uygulamanın, telefonlar ve tabletler için optimize edilmiş, tamamen yeni bir görünüm ve his var; böylece, Analytics verilerinizi istediğiniz zaman ve her yerde kolayca alabilirsiniz.

4: Google Adsense  ( Adsense’den kazananlar için)

Google AdSense uygulaması, anahtar verilerinizi AdSense ve AdMob hesaplarınızdan kolayca görüntüleyebilmenizi sağlar. Raporlama özelliklerine herhangi bir yere, doğrudan mobil cihazınızdan erişmenize izin verir. Uygulama size bir hesap tanıtımının yanı sıra tüm önemli ölçütlerle ilgili ayrıntılı performans raporlarına erişmenizi sağlar. Mevcut raporlar arasında en iyi reklam birimleri, kanallar, siteler, ülkeler ve daha fazlası bulunur. Hesap kazanç raporuna yeniden boyutlandırılabilir bir widget aracılığıyla da erişilebilir.
Lütfen unutmayın: YouTube’daki gelir ve eski AdMob’tan elde edilen gelir bu uygulamada kullanılamaz.

5: Tumblr

Sevdiğiniz şeyleri keşfedin ve yaratın. Eğer eşyaları seviyorsanız, bunu okumayı bırakın, uygulamayı edinin ve eğlenmeye başlayın. Muhtemelen bir daha asla sıkılmayacaksınız.
 Her ne girersen, Tumblr’da.
 • GIF’ler, metin, video, ses, her şey. Tutkularınız Tumblr üzerinde herhangi bir biçimde olabilir.
 • Sanat, müzik, komedi, tasarım, felsefe, politika, rastgele şeyler, bilim, rasgele şeyler tekrar, spor, hey, herneyse. İlginçse, Tumblr’da.
 • İyi şeyler bulmak için pek çok yol var. Bunun için arama yapın veya popüler / ilginç / tuhaf / harika şeyleri kontrol edin.
 • Kendi Tumblr’ınıza ne isterseniz gönderin. Veya diğer insanların eşyalarını yeniden ispatlayın. İsterseniz yorum ekleyin. Kendi haline getir. Diğer insanlar da aynı şeyi yayınlarınıza yapacaktır. Burada insanlarla böyle nasıl karşılaşırsınız.
 • Takip ettiğiniz kişilere özel mesajlar da gönderebilirsiniz, işiniz daha fazlasa. Tumblr senin. Nasıl olmak istiyorsun
 • Tumblr’ınızı istediğiniz gibi görünmesini sağlayın. Özel başlık resimleri, yazı tipleri, renkler, hepsi. İsterseniz başlıklı resim için animasyonlu bir GIF kullanın. Seni durduramayız

6: Yazar

Yazar, geleneksel bir kelime işlemcinin karışıklığı ve dikkatini dağıtmadan bir yazma uygulamasıdır. Not almaktan telefonunuza veya tabletinize bir roman yazmaya kadar her şey için mükemmel bir çözüm.
Yazarın felsefesi Keep It Simple’dır. Yazar, düşüncelerinizi metin, markdown desteği ve bazı istatistikler haline getirmek için size bir yer vererek mümkün olduğunca basit olmayı deniyor. Daha fazla bir şey yok. Daha az değil.

7: Google Drive

Google Drive, blogcuların Bulut’da Word dokümanları, Excel e-tabloları, resimler, ses, video ve diğer birçok belgeleri depolamasına olanak tanır. Uygulama saklamanın yanı sıra, uygulama bu dokümanları Google hesabınıza bağlı birden fazla cihazda senkronize edecek. Senkronize edildiğinde, blogcular dosyalarına nerede olursa olsun erişebilirler. Dizüstü bilgisayarınızda yarım kalan bir blog yazısı varsa, işe giderken banliyö telefondan çalışmaya devam edebilirsiniz.

8: Gmail

Okuyucuların veya işyerinin e-postalarına ayak uydurmak zor bir iş olabilir, özellikle blogunuz gerçekten popüler hale gelirse. Gmail, şu anda internette en iyi e-posta istemcisidir ve Android uygulaması şaşırtıcıdır. Tüm etiketleriniz ve klasörleriniz blog ve kişisel e-postalarınızı ayrı tutmanıza ve birden fazla hesabı yönetmenize yardımcı olur. E-postalar asla durmaz, bu nedenle onların üstünde 24 saat bulunduğunuzdan emin olun.

9: Blog yazıtı

Çoklu blog platformlarını bir uygulama ile yönetmek mi istiyorsunuz? O zaman BlogPost’u denemelisin. YouTube, Livejournal ve Flickr gibi diğer blog hesaplarını da ekleyebilirsiniz.

10: Hayalsohbet.net

Blog yazınıza koyacağınız kelimenin tam anlamı hakkında emin değil misiniz? Mesajınızda kullanılacak alternatif bir kelime bulmak için istekli misiniz? Okuyucularınız tarafından gönderilen yorumlarda kullanılan bir kelimenin veya cümlenin anlamını bilmek ister misiniz? Peki, yukarıda tüm problemlerin çözümüdür. Bu uygulama, özellikle ingilizce yerel olarak konuşmayan blog yazarları için yararlıdır ve reklamsız sürüm yalnızca 2,99 TL’dir.
Bunlar blogculara karşı indirebileceğiniz ve blogunuzda olduğu gibi kalmasını sağlamak için kullanabileceğiniz en iyi android uygulamalarıdır ve şansınızı kaçırmayın. Herhangi bir uygulamayı kaçırırsam bana bildir. Bu listede yalnızca herhangi bir platformdaki bir blog yazarının bunları kullanabileceğini düşündüğüm uygulamaları küratörlüğünde kullandım.
Bu yazıyı okumayı isterseniz aşağıdaki sosyal paylaşımcıları kullanarak bu listeyi başkalarıyla paylaşmayı unutmayın.
BİLGİLER
tarafından 26 Ağustos 2017 - 21:17 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 303 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HayalSohbet Twitter
HayalSohbet SKYPE/MAİL
isminiz@hayalsohbet.net şeklinde E-posta aynı zamanda Live Messenger (MSN) hesabı almak için aşağıda bulunan kaydol tuşuna basınız.
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi

Sohbet Chat Zirve100 - Efsane Toplist Site Ekle