Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Biz Diyoruz ki sonuna kadar Türk Birliği
Biz Diyoruz ki sonuna kadar Türk Birliği

Son günlerde Milliyetçi Hareket Partisi’ne yönelik iftira, fitne ve nifak odaklarının mesaisini arttırdığını görüyor ve gözlemliyoruz.

Bazı şer odaklarının, Liderimiz sayın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi hedef alan yalanlarıyla zihinleri bulandırmaya çalıştığını ibretle izliyoruz.

Bazıları zilletin, ihanetin sözcülüğünü yapabilir, ama bizler, dün olduğu gibi bugün de yarın da devletin ve milletin yanında olacağız.

Kadir Yıldız Haluk Yakar ve isimlerini sayamadığımız nice değerli başkanlarımızdan devraldığımız bayrağımızın namusunu sımsıkı sahiplendik bu mesuliyet duygusu ile Ülkücü Hareket’in bütün hafızasını taşıyan, vatanımızın varlığını, devletimizin bekasını kendi varlığından önce düşünen, Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Bey’in ve Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in sonuna kadar emrinde olmaktan onur duyduk, duymaya da devam edeceğiz.

Varlık sebebi Büyük Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti olan, bu uğurda büyük özverilerde bulunan partimizi ve genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli’yi hedef alanlar iyi bilsinler ki; ülkemizin, milletimizin yüksek menfaatleri her şeyden önce gelir.
Ne Avrupa Birliği,
Ne Şangay İş Birliği,
Biz Diyoruz ki sonuna kadar
Türk Birliği

Hakan Seyhan
Azerbaycan Ülkü Ocakları
Başkanı

Tr.Yeniçağ.Az

BİLGİLER
tarafından 14 Mart 2017 - 22:04 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 456 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Kategoriler
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
Top 10
Facebook'da Bizi Takip Edin!
HayalSohbet Twitter
HayalSohbet SKYPE/MAİL
isminiz@hayalsohbet.net şeklinde E-posta aynı zamanda Live Messenger (MSN) hesabı almak için aşağıda bulunan kaydol tuşuna basınız.
ISTANBUL'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Sözü

Online Ziyaretçi

Sohbet Chat Zirve100 - Efsane Toplist Site Ekle