SOHBET'E BAĞLAN

Yeni Arkadaşlıklar İçin
hayalsohbet.net

Türkiye'nin en farklı
sohbet odaları ile
yeni arkadaşlıklara.

Bir kızla nasıl sohbet edilir?

Sosyal Ağlar!

Adamların yaptığı en yaygın hata, ilgi gösterme korkusuydu. Bu takıntılı fikrin, bir kızla tanışmak için hiçbir düşünceniz yokmuş gibi bir kızla tanışmaya başlamak akla anlaşılmaz. Belki birisi bu yaklaşımı en iyi olarak kabul eder, ama kendiniz için düşünün, ona ilgi göstermeden bir kızdan ilgi beklemek düşünülebilir mi? Kadınlar kulaklarından hoşlanmıyor mu, kazanılmayı hayal etmiyorlar mı, güzel kur yapma, iltifatlar, romantizm ve bunların hepsini beklemiyorlar mı? Tabii ki, tüm bunlar hemen olmamalı, ancak etkileşiminizin vektörü tam olarak budur ve bir kızla iletişim anlaşılabilir tesislerden doğru bir şekilde başlamalıdır.

Bir kişi her şeyden önce ne yapar, kim bir şeyle veya biriyle ilgilenir? Sağ sorular soruyor. Kızla düzgün iletişim de sorulara dayanmalıdır. Ancak burada nüanslar var.

  1. Sorular müdahaleci olmamalıdır. Kimse bağımlılıkla sorgulanmış gibi hissetmeyi sevmez. Kızı kişisel durumlar hakkında daha az deneyin, ilgi alanları, hobiler ve zevkler hakkında daha fazla bilgi isteyin. Ortak bir zemin arayın.
  2. Kapalı sorulardan kaçının. Kapalı uçlu bir soru sınırlı sayıda cevap seçeneği içerir (evet, hayır, bilmiyorum). Bir kızla konuşmak ve onu konuşma sürecine dahil etmek istiyorsanız, ayrıntılı olarak cevaplayabileceği sorular sorun.
  3. Göz temasından kaçının. Bir kişinin gözlerine baktığınızda, ilgi, açıklık ve temas kurmaya hazır olduğunuzu gösterirsiniz. Aklınıza gelebilecek en kötü şey, konuşmadaki bir kızı geçmişe bakmaktır.

 

Kızlar söz konusu olduğunda, iletişimin ilk dakikalarından ilgi göstermek mümkün ve gerekliyse, kısıtlama, erkeklerle iletişim kurarken kimseye zarar vermez. Bu taş bir yüz yapmanız ve bir noktaya bakmanız gerektiği anlamına gelmez. Sadece güçlü seksin kim olduğunu ve inisiyatifin kimin elinde olması gerektiğini hatırlamanız gerekiyor. Bir kadın bir erkekle iletişim kurmak kolay olmalı – bu çekici. Birçok kız sürekli dikkat etmeye eğilimlidir, ancak saatlik çağrılar, SMS, mektuplar, tanışma davetiyeleri ve normu açıkça aşan miktarlarda her şey onlara karşı çalışır. Böyle bir baskı altındaki bir adam bir köşede sıkışmış hissedecek ve çok müdahaleci kız arkadaşından kurtulmanın bir yolunu bulacak.

 

 

 

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Amasya sohbet odaları Amasya sohbet odaları

Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere orta karadeniz de bulunan Amasya vede Amasya sohbet odaları Sitesinden bahsetmek istiyorum. – Teknolojinin yeni icatlarından olan akıllı telefonların hayatımızda adım atması...

DEVAMI
16 yaş sohbet, 18 yaş sohbet 18 yaş sohbet 16 yaş sohbet, 18 yaş sohbet 18 yaş sohbet

16 yaş sohbet sitesi 16 yaş 18 yaş alti sohbet chat sitesi her yaşta sohbet odalarımız mevcutur tek yapmaniz gereken...

DEVAMI
40 Yaş Üstü Yetişkin Kadınlarla Seksi Sohbet Chat 40 Yaş Üstü Yetişkin Kadınlarla Seksi Sohbet Chat

Eğer erotik bir chat hattında bir görüşme yapmak için buraya geldiysen, hemen yolun kenarındaysa hemen bu sayfadan ayrılabilirsin. Sen ve...

DEVAMI